Co si o tom myslíte?

Tady můžete diskutovat o čemkoli co se doopravdy nikam jinám nevešlo.

Co si o tom myslíte?

Příspěvekod MeXXeSS » čtv 12. říj 2017 11:33:34

Čau hraju tudle hru a dá se na tom vydělat už sem si i penize poslal na účet. Tak jsem se chtěl zeptat co si o tom myslíte vy? dík Mexáž

https://golden-farm.biz/?r=353823
Člen
Počet příspěvků na fóru: 79
Počet komentářů na webu: 30
Dostal poděkování: 32 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje2x
Vítěz DOTA2.cz 2v2 Turnaje2x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu1x

Re: Co si o tom myslíte?

Příspěvekod michgod » čtv 12. říj 2017 15:45:26

letadlo lita jenom tak dlouho dokud ma palivo... :]

pokud je to podle tebe tak super proc nezainvestujes a nekoupíš si nejaky vice snasejici slepice? a sháníš tu nejaky drobky od referalu...
Expert
Počet příspěvků na fóru: 643
Počet komentářů na webu: 99
Dostal poděkování: 55 x

Příspěvekod Asmoday » čtv 12. říj 2017 16:38:05

Kdybys napsal "pls klikněte mi na link, mám z toho prachy", tak bych o tom možná i uvažoval. Ale takhle jedině http://www.golden-farm.biz.
ObrázekObrázek
Gotta Catch 'Em All... POKEMON CHAMPION!
Legenda
Počet příspěvků na fóru: 9240
Počet komentářů na webu: 2918
Dostal poděkování: 1005 x

Příspěvekod MeXXeSS » čtv 12. říj 2017 16:40:49

Ja uz sem taky zainvestoval,jasny ze to nebude porad ale da se z toho neco vyzdimat. Kdyz se zaregistrujete a date si par lidi pod sebe tak to vzroste rychlejc.
Člen

Příspěvekod michgod » čtv 12. říj 2017 16:47:54

takze jsem mel pravdu vůbec te nezajima "co si o tom myslite" a opravdu chces referaly :D

at uz to myslis vazne... a nebo ne... tak ti povim ze jde o podvod :] ten chytrejsi by se nejdriv zeptal co si o tom myslite... a ten hloupejsi rekne ze uz zainvestoval...

no nic jestli hledas hlupaky co se svezou stebou tak zkus lol.cz heartstone.cz minecraft.cz.... tam bys mohl najit nejake hloupe decko :]

tady bych doporucoval smazat tvoje referencni číslo z toho linku a téma uzamknout jako podvod...
Expert

Příspěvekod MeXXeSS » čtv 12. říj 2017 16:56:39

Ne ja se vszne ptam me to natchlo vad ne referali nejak nehonim tskze v klidu. Nehodnot hned neco o me kdyz nevis...
Člen

Příspěvekod michgod » čtv 12. říj 2017 17:00:48

ja netvrdim ze ty jsi podvodnik... ja tvrdim ze oni jsou podvodnici... tebe jsem pouze a jenom oznacil za hlupaka... samozrejme jsem to nepsal jako urážku protože jsem i zduvodnil proc jsem te tak oznacil... k tomu abych te takto mohl oznacit mam dostatek informaci... takze vim...

je mi lito ze tve nadseni musim zchladit... mozna to nepochopíš... mozna to ted ani nechces chapat... pro me je to pochopitelny :] ale jsem si jistej ze dřív nebo později pochopíš a das mi zapravdu :]
Expert

Příspěvekod MeXXeSS » čtv 12. říj 2017 17:04:39

Tak se tu pozdeji sejdeme a uvidime
Člen

Příspěvekod michgod » čtv 12. říj 2017 17:07:24

:] tak jenom doufam ze se tu sejdem maximalne ve dvou a nebudes tu mit ještě další kamarady...
Expert

Příspěvekod hynekzalesak » čtv 12. říj 2017 22:55:06

Souhlasím s michgodem, mám s tím vlastní a dost špatné zkušenosti, ve výsledku když máš hodně štěstí tak se ti povede vybrat co jsi investoval zpět a s hodně velkým štěstím na tom i trochu vyděláš, většina lidí nemá ale ani to malé štěstí a jejich peníze propadnou provozovateli který dělá kolikrát tak chytrý marketing že tomu lidi opravdu věří, znal jsem službu která fungovala 5 let, protočily se v ní miliony dolarů, bylo tam pár set tisíc uživatelů a všichni věřili že je to dlouhotrvající podnik do kterého se vyplatí investovat... nevyplatilo se, říká se tomu HYIP a různí pitomci jako jsem byl i já tomu věřili a někteří stále věří tak to stále riskují, ve finále je ale velké riziko že peníze z takových projektů můžou končit u nějakých teroristů a podobně, spousta lidí kvůli tomu že do toho dali třeba jen 5-20 dolarů jsou teď vyšetřovaní za účast na hromadném podvodu, za podporu terorismu a já nevím co všechno, i mne přišla výzva od služby perfect money abych jim sepsal určité údaje nebo moji ip a všechny přihlašovací údaje, polohu a já nevím co všechno předají FBI.
Rada nakonec, pokud jsi něco investoval tak to zkus vydolovat co nejdříve zpátky a vypař se z toho, jsou to svinstva a může tě to pronásledovat celý život, při nejlepším budeš litovat ztráty pár dolarů, při nejhorším přijdeš o všechno co máš a nebo na tebe bude mezinárodní zatykač :-) může to vypadat sebevíc seriózně ale s trochou inteligence a logického myšlení ti dojde že to je podvod jak hrom a pokud na tom náhodou vyděláš tak to stejně bude na úkor jiných chudáků kteří investovali ale nic si nevybírali a poctivě reinvestovali virtuální výdělek v platformě aby se jim zvýšil profit který nikdy neuvidí a zamyslel bych se zda tohle chci mít na svědomí, když jsem to dělal bylo mi 15/16 a byl jsem v některých věcech opravdu pitomec, spálil jsem se ale bohudíky ne hodně, jediné co mě mrzelo bylo že jsem do toho dal opravdu vydělané peníze z klikání reklam přes různé ptc platformy, věnoval jsem tomu klikání mraky času a když jsem se konečně dostal k výplatě pár dolarů tak jsem se nechal podvést jak největší blbec :-D, pokud člověk opravdu chce nějaký přivýdělek na netu víceméně "bez práce" tak si můžeš najít pár opravdu ověřených PTC platform, odklikat pár tisíc reklam a dostaneš se k pár dolarům :-) ale více od výdělku na netu "bez práce" nečekej.
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1963
Počet komentářů na webu: 419
Dostal poděkování: 154 x

Příspěvekod SashaFuckingGrey » čtv 12. říj 2017 23:11:28

myslim, ze jsi retard mexxes

Za tento příspěvek SashaFuckingGrey získal poděkování od:
Skorpio
Guru
Počet příspěvků na fóru: 2553
Počet komentářů na webu: 392
Dostal poděkování: 1112 x
Druhé místo v anketě MIDASKA 2012 v kategorii Hater roku.1x

Příspěvekod michgod » pát 13. říj 2017 0:34:04

hynekzalesak píše:i mne přišla výzva od služby perfect money abych jim sepsal určité údaje nebo moji ip a všechny přihlašovací údaje, polohu a já nevím co všechno předají FBI.

prihlasovaci udaje a ip cim ses pripojovel k perfect money? proc by to od tebe meli chtit kdyz to maji?... nemam pocit ze by perfect money byla americka sluzba aby fbi neco snima resili... vubec nemam pocit ze by fbi zajimal nekdo v ceske republice pokud by se nahodou nenachazel v americe a nepachal zlocin :]... jestli si jim neco poslal tak ses mozna nechal napalit podruhe...
Expert

Příspěvekod hynekzalesak » pát 13. říj 2017 2:58:12

Ne, chtěli nějaké věci vyplnit, nějaký dotazník, naskenování dokladu totožnosti či nějaké podobné věci abych dokázal že nejsem podvodník a pokud bych jim nic neposlal tak by předali prý všechny informace ohledně mě (ip adresu a já nevím co všechno) FBI, jelikož jsem se přestěhoval přes půl republiky, používám úplně jiné připojení, úplně jiný počítač a přihlásil jsem se naposledy před třemi lety tak jsem jim neviděl důvod cokoliv posílat :-) prostě jsem na nic v tom e-mailu neklikal a nechal jsem to být ať si trhnou nohou, stejně bych jim neměl co doložit protože moje identita tam byla naprosto falešná a nesplňoval bych už tenkrát věkové podmínky pro vznik účtu... nepsali tam teda FBI ale tohle:

Failing to provide this information will result placing a limit on your account as well as reporting your full name, postal address and IP (login history) to the appropriate authorities.

We are sorry for the inconvenience.

Sincerely,

Perfect Money Security Department

No prostě by si hodně pomohli ale je to slušné varování kam až takové věci můžou zajít :-)
Guru

Příspěvekod som_fetak » pát 13. říj 2017 8:45:05

xddddddddddddddddd
Mírně pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 201
Počet komentářů na webu: 4
Dostal poděkování: 42 x

Příspěvekod michgod » pát 13. říj 2017 18:25:19

Hele zajímalo by mě jak ses k této službě vůbec dostal... Spíš to vypadá ze si řekli že ses ryba co se už jednou chytla tak to ještě zkusej jednou ;-) jediný co můžou je omezit tvůj account... Jestli ti službu poskytli anonymně čím sami porušující zákon tak zpetne se na jejich žádost můžeš vysrat... kdybys jim poslal třeba kopii občanky tak pak by ses třeba našel na seznamu lidí podporující terorismus ;-) na webu maj poštovní adresu v Honkongu... pochybuju že by nakej Jackie Chan přijel do ČR... Ale aspoň bys ho mohl požádat o autogram a říct až příště pojede kolem ať se staví :-)
Expert

Příspěvekod MeXXeSS » sob 14. říj 2017 0:46:54

poprosim o zavreni lituju ze sem tu neco postnul..
Člen

Příspěvekod som_fetak » sob 14. říj 2017 2:45:24

v prekladu: litujes toho, ze si priznal, ze ses retard

Za tento příspěvek som_fetak získal poděkování od:
Jew
Mírně pokročilý
Počet komentářů na webu: 4
Dostal poděkování: 42 x

Příspěvekod hynekzalesak » sob 14. říj 2017 4:55:05

michgod píše:Hele zajímalo by mě jak ses k této službě vůbec dostal... Spíš to vypadá ze si řekli že ses ryba co se už jednou chytla tak to ještě zkusej jednou ;-) jediný co můžou je omezit tvůj account... Jestli ti službu poskytli anonymně čím sami porušující zákon tak zpetne se na jejich žádost můžeš vysrat... kdybys jim poslal třeba kopii občanky tak pak by ses třeba našel na seznamu lidí podporující terorismus ;-) na webu maj poštovní adresu v Honkongu... pochybuju že by nakej Jackie Chan přijel do ČR... Ale aspoň bys ho mohl požádat o autogram a říct až příště pojede kolem ať se staví :-)

Já už to ani neřeším, psali mi po třech letech co jsem tam vůbec nebyl aktivní, měl jsem v té době prakticky nelegálně paypal i payzu takže jsem neřešil příliš důvěryhodnost těch služeb, byla to další platební platforma kterou jsem používal a byla hojně využívaná u různých HYIP scamů (neboli rychlo investičních výdělků) či PTC služeb, reálně fungovala a teklo přes to velké množství peněz, peníze které jsem tam měl jsem pak přesunul na paypal a opravdu mi přišly takže byť to vypadá jako dost podezřelá služba nikdy se mi nestalo že by mne tato platební platforma/online peněženka okradla, peníze jsem tam dostal a použil reálně, problém je tedy spíše ve mne... ale když jsem tenhle e-mail dostal vyšlo mi že na mne nemají reálný dosah a na nic jsem neklikal ani jsem se tím dále nezabýval, omezení účtu mi je vážně fuk :-)
Ale šlo mi o to že když by to člověk měl založený jako reálná osoba v naprosté důvěřivosti by se do něčeho takového více pustil, investoval, možná by na tom i něco vydělal tak mu to může přinést reálné problémy, může se jeho jméno objevit bůhví kde a je to vždycky rizikový kostlivec ve skříni, v lepším případě jen přijdeš o trochu peněz... a zažil jsem i tu trapnou situaci kdy jsem přesvědčil lidi jako své referály a ono z toho nakonec nic nebylo ale alespoň do té služby narozdíl od tohodle nemuseli a ani nic neinvestovali.
Guru

Příspěvekod MeXXeSS » pon 16. říj 2017 22:39:14

som_fetak píše:v prekladu: litujes toho, ze si priznal, ze ses retard

Jako mám Vás dost vy čuráci počkej jestli tě někdy potkám ty zmrde.
Člen

Příspěvekod som_fetak » pon 16. říj 2017 22:40:39

xD kamosko udelej sluzbu lidstvu, bez na aukro a kup si mozek
Mírně pokročilý