Advertisement

Herní myš pro bratra

Potřebujete poradit se Steamem nebo s počítačem? Zeptejte se tady.

Re: Herní myš pro bratra

Příspěvekod madhamster » úte 23. úno 2016 14:34:17

Hynku, neviem akú máš myš teraz, ale snáď 10€ na viactlačítkovú myš z Číny nájdeš...? Ak nie, tak ťa zasponzorujem a jednu ti objednám, čo ty na to?
Obrázek
Expert
Počet příspěvků na fóru: 816
Počet komentářů na webu: 64
Dostal poděkování: 181 x

Příspěvekod SashaFuckingGrey » úte 23. úno 2016 15:10:56

+ 7200dpi je špica.

lol doktor just went full retard
Guru
Počet příspěvků na fóru: 2572
Počet komentářů na webu: 394
Dostal poděkování: 1132 x
Druhé místo v anketě MIDASKA 2012 v kategorii Hater roku.1x

Příspěvekod hynekzalesak » úte 23. úno 2016 15:25:19

madhamster píše:Hynku, neviem akú máš myš teraz, ale snáď 10€ na viactlačítkovú myš z Číny nájdeš...? Ak nie, tak ťa zasponzorujem a jednu ti objednám, čo ty na to?

https://www.alza.cz/connect-it-bluetoot ... oCBq3w_wcB tohle mám, už druhou protože první po půl roce odešla ale splňuje co jsem potřeboval, je tichá takže neruší v noci a je bezdrátová, trvalo mi než jsem si zvykl na velikost atp. není to rozhodně ideální ale víc asi ani nemůžu chtít...
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1999
Počet komentářů na webu: 421
Dostal poděkování: 157 x

Příspěvekod madhamster » úte 23. úno 2016 15:46:14

Keby si si to rozmyslel, napíš mi PM nech tu nespamujeme ešte viac
Obrázek
Expert
Počet příspěvků na fóru: 816
Počet komentářů na webu: 64
Dostal poděkování: 181 x

Příspěvekod Doktor » stř 24. úno 2016 0:57:00

pesslovany píše:Zkus psat alespon jako 18+ diky...zlast kdyz se strachujes abys nehral v clanu s detmi.
mam lochitech i ss obe dele nez rok, myslim ze to mam dostatecne vyzkousene)
Ad: kdyz budes hrat major v csku nebudes hrat s mysi co ti nevyhovuje.

Objasni mi prosím, co myslíš tím "psát jako 18+" když si jsem stoprocentně jistý, že jsem při nejmenším o několik let starší, než ty. Nerozumím tomu, ale to bude pravděpodobně tím věkovým rozdílem.
Díky.

Souhlasím, že nelze hrát cokoliv s něčím, co ti nevyhovuje.

SashaFuckingGrey píše:
+ 7200dpi je špica.

lol doktor just went full retard

Ačkoliv nechápu tvůj příspěvek (nějak mě tyhle anglický texxty egoistů neberou), musím se omluvit, protože tato myš umí až 8200dpi. Moje chyba. Těch 7200 jsem myslel svojí G700.
Možná, když se nad tím zamyslím narážíš na to, že je moc velká citlivost. Bohužel pro tebe. Mě to dokonale vyhovuje hrát na 1cm čtverečním. Je to o zvyku. Pokud jsi tomhle na mysli neměl, moje chyba.
Pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 367
Počet komentářů na webu: 29
Dostal poděkování: 55 x

Příspěvekod noiz » stř 24. úno 2016 7:54:10

8200 dpi, lmao

800 dpi masterrace
http://steamcommunity.com/id/noiZ_sk/
chill out and piece of peace

smrt anime
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 1009
Počet komentářů na webu: 159
Dostal poděkování: 164 x

Příspěvekod skautik » stř 24. úno 2016 8:13:33

Já jel dva roky na bezdrátu, ale celkem mi lezla na nervy hmotnost, proto jsem přešel zpátky na drát. Momentálně jedu na Bloody V7 (která tady už byla zmíněna) a jsem s ní spokojený. Pro někoho by mohla být trošku větší do ruky, nicméně já se svými dlouhými prsty s tím problém nemám.
"Tlampače zesilují jen hlas, nikoli argumenty."
Hans Kasper
Redaktor
Počet příspěvků na fóru: 120
Počet komentářů na webu: 36
Dostal poděkování: 24 x

Příspěvekod AxACZ » stř 24. úno 2016 11:12:19

Chtěl bych vidět, jak můžeš presne ovládat myš se 7K DPI. Do toho lehce drbneš a máš kurzor na druhé straně obrazovky
6.82 R.I.P Cancer you will be in our memory forever!
Obrázek
Gamingholddota2 fan http://www.youtube.com/user/GamingHoldDOTA2 Alan respawn pls!
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 1030
Počet komentářů na webu: 166
Dostal poděkování: 109 x

Příspěvekod qweriz » stř 24. úno 2016 18:49:25

ked fuknes do mysi s 7000 dpi tak sa ti posunie o tri monitory dalej ne?
Obrázek
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 874
Počet komentářů na webu: 184
Dostal poděkování: 139 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu1x

Příspěvekod Kjuba » stř 24. úno 2016 19:25:21

Ja hraji na 1200 dpi. Pri prepnuti na 1600 dpi mam problemy surfovat po netu. Je to hodne o zvyku. Treba tech 7200 ma svoji vyhodu.
Expert
Počet příspěvků na fóru: 786
Počet komentářů na webu: 51
Dostal poděkování: 165 x

Příspěvekod satik » čtv 25. úno 2016 19:45:32

Jestli nejakou levnou mys na hry, tak A4tech, pred nynejsi Razer Deathadder Chroma (ze vsech mysi mi padne nejlip do ruky) a Steelseries Rival (dobra, ale nesedi mi v ruce tak dobre jako ta razerka) jsem hraval prave na nich a maj celkem slusnej pomer cena/vykon/vydrz.
Pouzival jsem je asi 10 roku (vetsinou ty A4tech X7 BF750, 747 apod., velkou cast z toho treba 12+h denne, casto Starcraft - mival jsem i 300 APM jednu dobu, takze mys si uzila svoje) a ani se moc nekazily - jakoze vetsinou prezily 2 roky a vyhazoval jsem je, protoze uz byly osoupany a spinavy :D + casto k nim davali nekolikery nahradni pojezdy.

Tu novou Bloody V8 s kovovyma pojezdama jsem zkousel a prisla mi celkem v pohode, dokonce mi padla do ruky o trochu lip nez ta SS Rivalka, ale to dost zalezi na tvaru/velikosti ruky a jak clovek tu mys drzi.

Evolveo urcite ne, za rok mi v praci odesly 3 (bohuzel nam mysi vybira IT oddeleni :D ) a to jen programuju, takze nic akcniho...
Člen
Počet příspěvků na fóru: 141
Počet komentářů na webu: 0
Dostal poděkování: 13 x

Příspěvekod SashaFuckingGrey » čtv 25. úno 2016 19:54:38

cim vic dpi tim vic adidas

Za tento příspěvek SashaFuckingGrey získal poděkování od:
AxACZ
Guru

Příspěvekod Arin » čtv 25. úno 2016 21:39:57

Obrázek
help
[Allies] Purpose: i mean
[Allies] Purpose: one just has to look at the comments u leave on ur profile to know that ur mentally not sane anymore

to pull an arin means to play dota to the point of insomnia
Expert
Počet příspěvků na fóru: 955
Počet komentářů na webu: 42
Dostal poděkování: 227 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu1x

Příspěvekod SashaFuckingGrey » čtv 25. úno 2016 21:58:38

^malo dpi

Za tento příspěvek SashaFuckingGrey získal poděkování od:
Arin
Guru

Příspěvekod senrimer » ned 27. bře 2016 8:57:12

Mám g402 Logitech a jsem naprosto spokojen. Podle mě to jsou skvělé myši, ale nemají takový hype a reklamy v herním průmyslu, jako třeba steelseries a razer. Neříkám, že to jsou špatné myšky, ale co si budem povídat, jsme jako opičky a když bude mít dendi na obrázku steelseries, chci jí taky, ikdyž by mi třeba vyhovovala jiná. ( Je to stejné jako ze sluchátkama, kdy všichni doporučovali steelseries siberie, protože to viděli na streamu, přitom každej rozumnej ví, že jsou to sluchátka k hovnu v hodnotě tak 400 kč.)Je to o preferenci. Já mám rád logitech protože je to těžká myš a já je mám radši. Jinak teď začíná frčet mezi hráčema tzv. Final Mouse. Koukal jsem i na nějaké recenze a asi to za něco stojí. Je bohužel zatím nedostupná a prodává se jen přes amazon. http://www.finalmouse.com/
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 39
Počet komentářů na webu: 3
Dostal poděkování: 5 x

Příspěvekod Joy » ned 27. bře 2016 11:08:53

Mal som niekoľko myší: 1. genius - fukčná doteraz, tlačidlá nezničiteľné, senzor otrasný 2. trust malá bezdrôtová myška - super egonómia, kus primalá na mňa odišlo pravé tlačidlo 3. momentálne Microsoft wireless mouse 5000 - peckový senzor funguje na skle takmer na každom povrchu bluetrack technológia je pre mňa top laserové ani optické myši klasické sa na to nechytajú- pre mňa je ale primalá mám dlhé prsty a kus ťažká láka ma momentálne ale táto Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 - lebo je veľká. Takže ak myš- rozhodnúť sa najme podľa - podľa tvaru a veľkosti , no name značky a pod nekupovať skapú, jednoznačne s prepínačom dpi je blbosť mať myš s 4000 dpi :DD lebo niekedy je lepšie menej dpi inokedy je lepšie viac - ideálne si myšku chytiť niekde do ruky vyskúšať...
Mírně pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 313
Počet komentářů na webu: 5
Dostal poděkování: 9 x

Příspěvekod Z4ch » pát 11. srp 2017 20:37:53

Chci se zeptat na tu myš od zowie,jak tu někdo psal,vyplatí se za ty peníze?Koukal jsem na heurece,je tam za 1499Kč,zowie FK2.Vím,že je tohle starý "téma" ale nechtělo se mi zakládat nový.
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 12
Počet komentářů na webu: 3
Dostal poděkování: 0 x

Předchozí

Zpět na Poradna