Již v tuto sobotu večer (18:00) začíná nová a pravidelná série Dota 2 turnajů sponzorovaná Grunexem...
Další rok utekl jako voda a stejně jako rok předešlý, tak i letos představujeme Novoroční Dota 2...
Po krátké Vánoční pauze se vrací jDL a s ní možnost pro naše týmy, aby ukázaly, co v nich je v...

CZC.cz | Dota 2 Nightcup 5v5 #1

Již v tuto sobotu večer (18:00) začíná nová a pravidelná série Dota 2 turnajů sponzorovaná Grunexem a CZC.cz. Přijďte si změřít své síly a vyhrát zajímavé herní ceny. Registrace jsou v plném proudu. Neváhejte a doražte!

Team Admiral - nový domov DeMoNa

Po svém nevydařeném angažmá v Digital Chaos, se Jimmy "DeMoN" Ho rozhodl o tom, že zkusí vytvořit nový, schopný a perspektivní kolektiv. Spolu s nim v týmu budou působit velezkušené filipinské Dota 2 hráče. Team Admiral má vysoké ambice a pokusí se zatopit nejlepším SEA celkům.

Greedy Girls hledají nové členky

Ladies tým Greedy Girls, který funguje na CZ/SK scéně už téměř rok, hledá nové hráčky.

UNiVeRsE míří do Fnatic

"Šokující" zpráva se k nám dostala z daleké Asie. Saahil "UNiVeRsE" Arora, bývalý hráč americké multigamingové organizace Evil Geniuses, zamířil do Fnatic. Ve Fnatic nahradil Ohaiyo, který opouští kolektiv a nyní pro sebe hledá nové angažmá.

Novoroční 5v5 Dota 2 Turnaj

Další rok utekl jako voda a stejně jako rok předešlý, tak i letos představujeme Novoroční Dota 2 turnaj. Tento turnaj je otevřen pro všechny s kapacitou 64 týmů. Konec registrací je datován na sobotu 13. 1., 12.00 h. Od 12:00 do 12:45 bude probíhat check-in. Samotný turnaj začne ve 13:00 hodin.

Loda ukončí kariéru hráče v roce 2019

Legendární švédský Dota 2 hráč, který nyní hraje a působí v multigamingové organizaci The Alliance, veřejně oznámil, že pověsí herní myšku a klávesnici na pomyslný hřebík v roce 2019. Tím definitivně ukončí svoji hráčskou kariéru.

Dota 2 update: Fix bugů a zlepšený editor guidů

Dnes v noci nám vývojáři z Valve přichystali menší patch, který zlepšil in-game editor guide systému a obnovili se lokalizační soubory. Kromě toho se vychytali drobné věci a zlepšila se celková stabilita herního klientu. Podrobněji v naší novince.

ESL One Katowice

Ideální šance pro české a slovenské fanoušky zažít velkou Dota 2 akci, na které mohou vidět profesionální hráče a oblíbené týmy.

joinDota League je zpátky se svou 12. sezónou

Po krátké Vánoční pauze se vrací jDL a s ní možnost pro naše týmy, aby ukázaly, co v nich je v měřítku mezinárodní scény a třeba i napomohly k větší slávě našich malých zemiček v Dota světe. Přichází s ní i jedna zajímavá změna, teda bude jich víc, ale zatím na veřejnost vychází jen ta jedna. :)

Virtus.pro dostavají invite na DAC 2018

Organizátoři asijského Major turnaje pozvali hrače ruského Dota 2 týmu Virtus.pro na svůj milionový turnaj. Virtus.pro se tak zařadili po bok Newbee, Team Liquid, Vici Gaming a Invictus Gaming, kteří již o něco dříve dostali přímé pozvání od organizátorů.