Advertisement

Kdo vlastně jsme?

Jsme tým nadšenců, kteří se Dotou baví a navíc mají pocit, že by mohli být nějak užiteční ostatním. Snažíme se podle našich sil a časových možností nabízet aktuality z prostředí Doty 2, zajímavosti, informace o turnajích, přehled streamů apod. Vše děláme ve svém volném čase a z vlastní iniciativy, takže zpětná vazba Vás, uživatelů, je pro nás velmi důležitá! A kdo do toho týmu nadšenců vlastně patří?

 

Aderrall Redaktor
Flam1ngo Redaktor
Giry Administrátor, šéfredaktor
Kovajda Moderátor fóra
Neficek Moderátor fóra, redaktor
Skautik Administrátor, redaktor, programátor
Skeli77 Redaktorka
Verunda Administrátor, redaktor, administrátor turnajů

 

 


 

Pokud máte zájem stát se jedním z nás, navšivte nejdříve stránku Hledáme posily!

 

Chcete-li kontaktovat členy místního týmu, učiňte tak prostřednictvím soukromé zprávy (v případě, že jste místní uživatel) anebo pomocí kontaktního formuláře. Ten využijte také v případě, že přicházíte s konkrétní věcí a nevíte, na koho se obrátit. Ve formuláři vyberte příslušnou kategorii a máte zaručeno, že se vaše zpráva dostane do těch správných rukou.

 

Pokud chcete kontaktovat vlastníka webu (tedy ne místní administrátory), např. s nabídkou reklamní, marketingové či jiné spolupráce, napište e-mail na martin.libersky@grunex.com


I přesto všechno jste nenašli, co jste hledali? Pak prosím přejděte na kontaktní formulář a zvolte kategorii zprávy "Jiné".