Advertisement

V 18:00 začíná evropský Champions Cup i s českou účastí! - Průběžně aktualizováno

Boje o The International 2017 začínají a hned první den máme v ohni i česká želízka.

UPDATE: Ze hry už jsou oba většinově české týmy. JCho stack nestačil na Saphiru s Mambosem, za 24 minut bylo hotovo. Safira tak je v semifinále, kde už se hraje BO3 a pravděpodobně narazí na největší favority Allianci.

Mnohem zajímavější bylo střetnutí eEriness/MASH s BrooDMotherS. Více než hodinová hra plná zvratů nakonec skončila lépe pro řecký tým. Češi lépe začali a ve 30. minutě se s Aegisem chystali hru ukončit, bohužel přišel team wipe a výhodu získali BrooDMotherS. Ti sice navyšovali vedení, ale jako první kasárny zničil český tým. Závěrečných 10 minut bylo hodně akčních, umíralo se na obou stranách. Česko SF bylo odchyceno dvojicí Shaker+Lifestealer, čehož Řekové využili k zisku Aegisu s Cheesem. MASH zaútočili na highground a vynutili buyback Lifestealera, ale draze za to zaplatili. Kombinace Ice Blast+Echo Slam odpravila SF a umřel i Bane s carry Venge. Všichni tři hrdinové se následně museli vykoupit. Zápas rozhodla další povedená kombinace, kterou začal EarthShaker. Všichni hrdinové MASH umřeli a řecký tým postoupil.Do kvalifikace o TI se můžete dostat nejen přes otevřené kvalifikace, ale i vítězstvím v takzvaném Champions Cup. Do Champions Cupu se dostanou vítězové Tier 8 Battle Cupu, kteří ve stejné sestavě vydrží až do kvalifikace. Tato novinka byla zavedena před Kyjevským Majorem a pomalu získává na popularitě.

V severní Americe už vyhrál v konkurenci 4 týmů stack Starboyz (nikdo známý). V Číně je přihlášeno 8 týmů, mezi nimi Newbee.Young nebo třeba Wings.Red. V jihovýchodní Asii se přihlásil celý jeden tým z Austrálie a překvapivě zvítězil.

Nás ovšem zajímá Evropa. Začíná se dnes v 18:00, přihlášeno je 12 týmů a hraje se Single Elimination způsobem. Nejznámějším účastníkem je Švédsko Alliance ve složení - Era, Limmp, jonassomfan, Pablo, Handsken.

A fandit budeme moct i my, fanoušci CZSK Doty.

Za Team Saphira hraje Mambos a čtveřice Němců.

Stack MASH je čistě tuzemská záležitost - Cechi, Supreme, Pipa, Sehny a Iacek.

JCyho Lamy aka Team Zabijaceq - JohnyCrypton, Crash, Golik + Španěl + Rumun.

Streamovat budou:

Česká republika JohnnyCrypton.(JC tým)

Česká republika THCMonkey (MASH).

Velká Británie Lyrical (JC tým x Saphira)

Případné další streamy, pavouk, další info a pochopitelně výsledky budou doplňovány. Případně můžete využít Liquipedie.(3)

Komentáře

Obrázek uživatele muyiong
muyiong
21/6/2017 - 16:22

poprosim pridat team JCho lamy kde sa bude snazit španiel ROD ( 7700 mmr) a rumunsky Faith (7200) potiahnut tazky naklad v zlozeni JC, C(t)rash a Golik az priamo do SEATTLU.

Obrázek uživatele ThcMonkeycz
ThcMonkeycz
21/6/2017 - 16:32

Well , ještě bude stream sehnyho stacku tady : https://www.twitch.tv/monkeyracle ;)

Obrázek uživatele Sharlay
Sharlay
22/6/2017 - 07:19

škoda, no žiadne prekvapenie sa nekona, ale tak ešte open kvalda :)