Update 7.00 - Ostatní změny

Dlouho očekávaný rework starých modelů, komunitní boti a vylepšení showcase pohledu.

 

Komunitou vytvoření boti

Nyní může kdokoliv naprogramovat vlastní boty pomocí zcela nové Scripting API. Komunitní boty je možné sdílet a stahovat ve Workshopu. Pro váš zápas si je můžete nastavit v podsekci "Bot settings" které je součástí sekce "Advanced lobby settings". Další informace se dozvíte na Valve Developer Community Wiki.

 

Nové modely hrdinů

Po letech brečení na fórech, kreslených návrhů a měření poměru Slardarova hrudníku se komunita konečně dočkala updatu některých nejstarších modelů. Hlavní cenu v Icefrogově kosmetickém salonu vyhráli Slardar, Viper a Enigma. Pro příště můžeme jít brečet třeba nad Jakirem.

 

Nechápu na co Slardar potřebuje ty zuby na dolní čelisti. To se VALVE pořád bojí podobnosti s Warcraftem? Starý Naga Royal Guard stále zůstává nepřekonaný.

 

Viper byl hrdina s převrácenými křídly a nejdivnější hlavou v dotě, takže jsem čekal úplně jiný design. VALVE mě překvapilo, protože dokázalo zachovat původní prvky a přitom viper konečně vypadá drsně.

 

Enigma konečně vypadá jako tajemná vesmírná entita! Přitom mu stačilo dát jasně vyrýsovaný obličej a hlavu která nesedí na ramenou. Wronchi momentálně streamuje tvorbu nového videa o Enigmě chodícímu do posilovny, takže se máme na co těšit.

 

Vylepšení showcase pohledu

VALVE říká že "někdy hrdina potřebuje chvíli na zastavení, aby si odpočinul od krveprolítí bitvy a užil si výhled". Já vás tím oblbovat nebudu, kromě tvorby SFM filmečků a testování setů v Sandboxu tuto funkci nevyužijete. I když přiznávám že nové modely by důvodem k vyzkoušení být mohly.

 

Nová obloha Změněn poměr stromů
Původní jednobarevná vybledlá obloha byla nahrazena atmosérou a mraky viditelnými v Showcase pohledu. Nad vaším hrdinou se nyní tyčí impozantní stromy když použijete Showcase pohled na základní mapě.

 

Vítr ve větvích Dynamická tráva
Na několika mapách se nyní stromy třesou ve větru, ale nebojte se - tangu se nevyhnou. Základní mapa má nyní trávu která se jemně chvěje ve vánku na bojišti a hýbe se pod vašima nohama.

 

 

Všechny další novinky z nové patche naleznete na rozcestí.