TI6: Rekapitulace druhého a třetího dne hlavní části

Čeká nás čtvrtý herní den Internationalu 2016. Pojďme se ve stručnosti podívat na dva poslední dny, kdo postupuje dál a kdo už vypadává.

2. den

Jako první se hrálo čtvrtfinále v upper bracketu Čína EHOME vs Švédsko Alliance. Čína EHOME si celkem s přehledem poradili s šampionem TI3 a zvítězili v obou hrách. Následně USA Evil Geniuses vyhrálo 2:0 nad Čína Newbee. Švédsko Alliance a Čína Newbee tedy padají do lower bracketu, kde dostanou ještě jednu šanci.

Následně se hrálo druhé kolo lower bracketu, kde bylo k vidění zatím snad největší překvapení turnaje. Dvojnásobný vítěz Major turnajů a favorit na šampiona tohoto TI, Evropa OG, byl v hlavní části podruhé poražen, tentokrát týmem Filipíny TNC. Filipíny TNC vyhrálo 2:0 a posílá Evropa OG domů. Dále tým USA Digital Chaos vyhrál nad Čína LGD 2:0. Evropa OG a Čína LGD si za 9.-12. místo odnáší hezkých $304 481.

3. den

3. den byly na programu také čtyři zápasy.

V semifinále upper bracketu si Čína Wings poradili s Korea MVP.Phoenix a zvítězili 2:0. V druhém semifinále bojoval obhájce titulu USA Evil Geniuses s Čína EHOME a hned v první hře nám nadělili nevídanou podívanou. Napínavá 76. minutová hra určitě stojí za zhlédnutí.

USA Evil Geniuses vyhráli 2:0 a jdou do finále upper bracketu proti Čína Wings.

V lower bracketu Malajsie Fnatic porazili Švédsko Alliance 2:0. Duel Evropa Liquid Čína Newbee skončil 2:1 pro Evropa Liquid. Oba dva bývalí vítězové Internationalu jsou vyřazeni z turnaje a odnáší si cenu $304 481.

Co nás čeká dnes?

Dnes nás čekají tři hry z lower bracketu a all-star match.

19:30 Filipíny TNC vs USA Digital Chaos

23:00 Malajsie Fnatic vs Evropa Liquid

03:00 Čína EHOME vs (vítěz zápasu z 19:30)

All-star match