Advertisement

Team Secret dominovaly na Captains Draft 4.0

Už máme za sebou první Minor turnaj v novém roce - Captains Draft 4.0. Osm zúčastněných celků bojovalo o 300 000 $ prize pool a porci DPC bodů potřebných k tomu, abyste mohli pomýšlet na účast v hlavním dotařském turnaji roku - The International 2018. Kdo vyhral Minor? To se dozvíte v našem článku.

První turnaj v novém roce nám nabídl zajímavou podívanou. Špičkové týmy, špičková Dota a kvalitní prize pool přílákal nejen diváky, ale i osmičku herních celků, které mezi sebou bojovali o titul. Nejlépe ze všech se dařilo týmu pod vedením estonské DotA/Dota 2 legendy: Puppey, který dokázal ovládnout celou akci. Ve finále si Team Secret dokázaly poradit se zkušeným čínským mužstvem z Vici Gaming a odnést si polovinu prize poolu s sebou.

Vcelku dobrý výsledek předvedli hráči z OG. Kvalitní týmová hra jim zajistila na LAN turnaji místo v top 4. Poslední dobou se OG daří a pomalu, ale jistě OG stabilizuje svoji hru a začíná předvádět dobrou Dotu s kupodivu dobrými výsledky. Naopak borci z EG zklamali. Spousta lidi čekala a těšila se na podívanou, ale bohužel. Nová skvadra EG nevstihla natrénovat a nahrát potřebné a první turnaj se jim nevydařil. Bohužel.

 

Jak se vám líbíl turnaj? Kdo byl vaším favoritem?

 


 

Zúčastněné týmy:

 

Prize pool Captains Draft 4.0:

  • 300 000 $
  • 300 DPC bodů
 
 Skupiny:

 

Skupina Horse

Skupina Hippo

 

Play-off fáze:

 

 

Výsledky Captains Draft 4.0:

  • 1. místo - Europe Team Secret - 108 000 $ + 150 DPC bodů
  • 2. místo - China Vici Gaming - 69 000 $ + 90 DPC bodů
  • 3. místo - Philippines Mineski - 37 500 $ + 30 DPC bodů
  • 4. místo - Europe OG - 37 500 $ + 30 DPC bodů
  • 5. až 8. místo - Brazil paiN GamingUSA Evil GeniusesUSA compLexity GamingRussia Team Empire - 12 000 $
 
 Záznam turnaje Captains Draft 4.0:
 

Zdroj: liquipedia.net