SoNNeikO opouští Natus Vincere

Kapitán Dota 2 sekce populárního esportového klubu Natus Vincere, Akbar "SoNNeikO" Butaev, odchazí z kolektivu. Včera do týmu přišel bývalý hráč Virtus.pro, Ilya "Lil" Ilyuk, který v týmu vystřídal RodjERa. Dnes vedení Na'Vi veřejně oznámilo odchod Akbara. Kam se vydá SoNNeikO, to nám není známo. Pátého února se dozvíme jméno nového hráče Na'Vi.

Finální verdikt o nahrazení Akbara "SoNNeikO" Butaeva vynesla organizace. Bylo to těžké rozhodnutí, ale nepříšlo spontánně. Hráči měli nedorozumění a nejspíše i menší herní konflikt s Akbarem, jak teď, tak i dříve. Rozhodnutí padlo a jde se dál. Organizace děkuje SoNNeikO za dobu strávenou v Natus Vincere a přeje mu hodně štěstí do budoucna. Jak jsme už zmiňovali, tak jméno pátého hráče se dozvíme nejpozději do 5. února.

 

 

Doporučujeme vám se podívat na krátké video, kde se CEO Natus Vincere vyjadřuje k posledním týmovým změnam. Nezapomeňte si zapnout anglické titulky: 

 

 

 

Nová pětice hráčů Natus Vincere:

 

  • Ukraine Vladislav "Crystallize" Krystanek (Carry)
  • Ukraine Danil "Dendi" Ishutin (Mid)
  • Ukraine Victor "GeneRaL" Nigrini (Offlane)
  • Ukraine Ilya "Lil" Ilyuk (Support)
  • + TBA (Support)
 

Zdroj: navi.gg

(5)

Komentáře

Obrázek uživatele meezy5
meezy5
3/2/2018 - 21:33

sila navi byla v tom ze od zacatku sezony hrali ve stejnym kolektivu, postupne se sehrali a zacli valcovat..v pulce sezony to rozbit, at uz rodjer sel do vp dobrovolne nebo byl odejit a odchod sonneika, nemyslim si ze budou hrat aspon na stejne urovni jako doted. Zadnej obstojnej kapitan v cis neni k mani, leda ze by prisel solo, ve vp to podle poslednich informaci taky dost vre a solo by mohl nasledovat lila, v tom pripade by to bylo pro navi hodne dobry.

Obrázek uživatele Hajadlo
Hajadlo
3/2/2018 - 22:34

možná příjde fng z team spirit

Obrázek uživatele meezy5
meezy5
4/2/2018 - 00:50

fng je ale hroznej..neco hral pred 3ma rokama naposled ve vp

Obrázek uživatele Wesson
Wesson
5/2/2018 - 06:17

Přesně tak. Konečně byli schopný vydržet hrát chvíli ve stejném složení a když začali dávat, začnou to rozpouštět. T_T

Obrázek uživatele JimmyX
JimmyX
4/2/2018 - 10:38

Nabuducu sezonu tam bude znova