--> Advertisement

První Minor se odehraje v Kyjevě!

První Minor navštíví Kyjev!

První Minor vůbec se odehraje ve městě, kde tým Vici Gaming Reborn zaútočil na vítězství první StarLadder i-League Invitational a kde OG uhájili šanci získat čtvrtý titul na Majoru. Třetí sezóna SL i-League Invitational se odehraje v Kyjevě od 12. do 15. října.

 

 

Týmy se utkají nejen o vítězství, které bude samozřejmě ohodnoceno finanční částkou, ale také o důležité kvalifikační body pro následující The International. V souladu s podmínkami Valve, vydanými pro oficiální turnaje, SL i-League Invitational začne kvalifikacemi ve všech šesti regionech - Evropě, CIS, Severní Americe, Jižní Americe, Číně i Jižní Asii. Vítězové postoupí do následujícího kola - uzavřené kvalifikace, kde se připojí pozvané týmy. Nejlepší tým z každého regionu pak obdrží pozvánku na $300 000 LAN Finále v Ukrajině.

Kromě šesti šampionů ze všech regionů se SL iLeague Invitational zůčastní dva další špičkové týmy, které obdrží přímé pozvání.

 

Registraci do kvalifikace můžete provést zde [RU].

 

Všechny kvalifikace pak můžete sledovat na ruském twitch.tv/starladder1 či na anglickém twitch.tv/dotastarladder_en.

 

Finále třetí sezóny se odehraje v Kyjevě v historické Kiev CyberSport Aréně, která se nachází v srdci hlavního města Ukrajiny. Informace o prodeji vstupenek se včas dozvíte na stránkách StarLadderu.

 

Zdroje: StarLadder, Twitter Wykrhm Reddy

(3)

Komentáře

Obrázek uživatele Cajky21
Cajky21
28/8/2017 - 03:29

jel by se tam někdo podívat? Vždycky jsem se chtěl podívat na Ukrajinu /no joke

Obrázek uživatele Hssiss
Hssiss
28/8/2017 - 09:00

Sestav nadejny team a muzes tam jet zadarmo pres WESG :D a kdyz budes dobrej tak potom i znova do Ciny.

Obrázek uživatele MeXXeSS
MeXXeSS
30/8/2017 - 01:30

Já už sem tam byl autem, jel bych tam znova :-)