Advertisement

Immortal Treasure III

Kdo si počká, ten se dočká. Otázkou zůstává, jestli má smysl čekat.

V trošku nezvyklou dobu nám dnes do klienta přistál patch oznamující, že se něco děje. Verze 7.07 to pravda není, ale přistála vám místo ní před nos třetí truhla. Tedy alespoň v případě, že jste vlastníky Battle Passu. Najdete v ní celkem devět veciček a je dáno vesmírem (nebo podobně velkým, avšak stejně neznámým a blíže neprobádaným nečím), co z toho dostanete. Třeba vám padne vzácná bonusová odměna, čítající 50 levelů do deníku.

  

CRIMSON CYRRIDAE

 ..aneb něco takového jste už jednou dostali. Budeme držet palce, že to padne znovu. Alespoň kvůli spešl Swarm efektu.

 

BANEFUL DEVOTION

...vypadá to na duel. Anebo možná ne, to vám padá na hlavu něco z nebes. Nový efekt a zvuky schopnosti Overwhelming Odds.

 

MALEFIC DRAKE'S HOOD

...hledáte v těchto parních dnech taky něco na hlavu? Pak doufejte, že padne item pro Vipera, jak jinak než s novým efektem a zvukem Poisson attacku. 

 

TRANSVERSANT SOUL

...item nošený na ramenou Spectry, vylepšený o zvuky a efekty Spectral Dagger. Anebo taky můžete chytat lepší signál v jungli, když budete chtít zavolat kolegům z druhé strany mapy.

 

ICEFLIGHT EDIFICE

...i Wyverna nám vystrkuje růžky. A spolu s ní přilítá efekt pro Cold Embrace.

 

THE BARREN VECTOR

...nojo, máte chuť za ty věci házet rajčata Volvu na okna, je to tak? Oni vám to vrátí, nebojte. Hned, jakmile vybavíte tento předmět, "vylepšující" Caustic Finale.

 

GOLDEN CYRIDAE

...jelenovi pivo nelej. Tak raději nalejte sobě, protože já jsem z toho jelen. Velmi vzácná bonusová odměna. (..nebo to není jelen? :(( )

 

VIGIL TRIUMPH

 ...nesmírně vzácná bonusová odměna vám pak přináší Svena. Efekty a zvuky pro schopnost God's Stength a útoky.

  

Třetí truhlu dostanete společně s Battle Passem a následně na úrovních 167, 176, 191, 200, 230 a následně každých 30 úrovní. A jak už je dobrým zvykem, s Immortal předměty nebude možné obchodovat nebo je vystavit do konce TI 2018, do té doby je lze pouze jednou darovat. Na nesmírně vzácné předměty se toto omezení nevztahuje.

 

 

Dnešní den nese ještě jeden významný fakt, aniž by byl nějak překvapivý. Po celkem 70.8 dnech byl překročen prizepool The Internationalu 2016 a suma je tak rekordem v historii e-sportů. Po vydání třetí truhly můžeme samozřejmě očekávat další nárůst.

 

  

Na závěr, co jsme truhlou získali? Co myslíte? =P

Zdroje: Battle Pass, Prizepool Tracker, Twitter Doty 2

(4)

Komentáře

Obrázek uživatele Neficek
Neficek
14/7/2017 - 22:17

imortalky rly sux. ale sven efekt je uzasny.

Obrázek uživatele zakyskua
zakyskua
14/7/2017 - 23:14

weaver je good zlaty

Obrázek uživatele meezy5
meezy5
15/7/2017 - 12:12

level 177 ani z jedne truhly 1-3 zadnej vzacnej item takze myslim ze to vetsinu normalnich lidi co do toho nenarve tisice nejak netrapi nejaky zlaty veci :D

Obrázek uživatele Maskett
Maskett
15/7/2017 - 15:31

440 level 0x rare - E S C A L A T I N G O D D S