Advertisement

Hlavní událost TI 7

Juchůů, je to tady! Tedy...skoro. Už chybí jen kousek a přijde to nejlepší z nejlepšího, hlavní událost The Internationalu 2017 už se řítí!

Čtyři dny (a v našem případě také dost možná probdělé noci) kvalitní Doty máme již za sebou. To hlavní nás ale teprve čeká. Brzy se totiž začne bojovat o to, kdo vlastně v Key Aréně v Seattlu pozvedne trofej jakožto vítězný tým The Internationalu 2017 a odnese si tak mimo jiné i tučnou částku v kapse.

Už nyní známe první dva týmy, kterým se to určitě nestane. Jedná se o týmy s nejmenšími počty bodů ve skupině -  Fnatic (skupina A, 2 body) HellRaisers (skupina B, 1 bod), se kterými se po skupinové fázi bohužel loučíme.

 

Druhé místo Asijské kvalifikaceDruhé místo Evropské kvalifikace

                       Druhé místo Asijské kvalifikace                                   Druhé místo Evropské kvalifikace

 

Nadále však zůstává ve hře dalších šestnáct týmů, které budou ze všech sil bojovat o to, aby se jejich členové o vítězství mohli utkat. Hraje se formátem dvojité eliminace, kde osm týmů hraje ve skupině vítězů (Upper Bracket) a zbylých osm ve skupině poražených (Lower Bracket). První zápasy Lower Bracketu jsou hrány formou prvního vítězného zápasu - týmy si tak nemohou dovolit prohrát, pokud chtějí v honbě za vítězstvím pokračovat. Všechny ostatní zápasy jsou hrány formou Bo3, tedy nejlepší ze tří zápasů. Velké finále pak bude odehráno v pěti zápasech, které rozhodnou o tom, kdo ovládne letošní šampionát.

 

 

Hlavní část začíná zápasem čtvrtfinále vítězů, kde se proti sobě utkají  Team Liquid a  Invictus Gaming. Přenos bude zahájen v pondělí 7. 8. 2017 v 19:00 našeho času, kdy proběhne zahajovací ceremoniál The Internationalu 2017.

 


Stačí otevřít klienta hry a porozhlédnout se v přehledu bitevního deníku v menu po položce Skupina. A neváhejte, čas máte jen do zítřka, tipy se uzavírají společně se startem hlavní části!

 


Je libo zažít International 2017 ve velkém stylu?

Tak pak stačí naLádit! Neptejte se koho a mazejte na Česká republika stránky AR Studia, kde se už nyní téměř všechno dozvíte! A protože jste byli celý rok hodní (nebo to nebylo proto?), můžete si vybrat vždy první streamovaný zápas hraný v daném dni. Komentovat budou již známé dvojice - kdo je nezná, má alespoň důvod zavítat. :-)

 

 

 

K dispozici jsou samozřejmě také oficiální streamy Doty 2:

USA Hlavní stream

USA Stream č. 2

USA Stream č. 3

USA Stream č. 4

 

Pokud chcete zkouknout nějaké statistiky, rozklikněte si třeba Česká republika Dotabuff, kde získáte taktéž spoustu zajímavých informací.

A jestli patříte mezi ty nešťastníky, kteří byli svými protivnými šéfy vysláni na pracovní cestu (anebo pokud chytáte jen sousedovic přetíženou wifi), pak se vám může hodit USA TrackDota, třeba i s jejich aplikací do mobilu. Právě hrané zápasy tam určitě najdete.


Pevně věříme, že se budete bavit nejen první den turnaje. Diskuzi k celému The Internationalu 2017 můžete vést na našem fóru v tomto vlákně: TI7 je vonku!. A potřebujete-li poradit s predikcemi, mrkněte do vlákna na této stránce.

 


 

Zajímá vás, jak dopadla skupinová fáze? Nemohli jste pozorovat úsilí jednotlivých týmů? Pak se podívejte alespoň na výsledky skupinové fáze, které najdete v článcích zde.

 

Zdroje: Twitter, Instagram, Dota 2 TI

(5)

Komentáře

Obrázek uživatele aRtik
aRtik
6/8/2017 - 17:08

Do kedy sa bude zvysovat prizepool? lebo sa to uz blizi k 24M a to by skazilo moju radsot z 10 lvls

Obrázek uživatele zakyskua
zakyskua
6/8/2017 - 17:18

az ked turnaj skonci tiez so mnou vybabrali

Obrázek uživatele Arin
Arin
6/8/2017 - 17:30

Juchůů, je to tady!

xd

Obrázek uživatele skautik
skautik
6/8/2017 - 18:48

A ne snad?! :D Musíš do toho dát ty emoce! xD

Obrázek uživatele JimmyX
JimmyX
9/8/2017 - 01:18

https://www.dota2.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=16189&p=168619
Môžte si to kurva opraviť? Thanks