Advertisement

Hlavní událost - den pátý

Předposlední den je tady. Dnes se rozhodne o tom, kdo si zahraje finále Lower i Upper Bracketu.

 

Dnes už půjde do tuhého. Odehrají se dvě série Lower Bracketu (čtvrté a páté kolo) a finále skupiny vítězů (Upper Bracket). Zápasy začínají ve stejné době jako předchozí dny, udělejte si tedy kafe, ať dlouho vydržíte. :-)

 

iG  0 - 2  LGD Gaming

 

Tým pozvaný na The International

 

 

Newbee  2 - 1  LGD.Forever Young

 

 

Team Liquid  2 - 0  LGD Gaming

 


 Sledujte International 2017, protože je to COOL!

AR studio druhým dnem komentuje zápasy na Twitch kanále Primy COOL. Můžete také navštívit Česká republika stránky AR Studia, kde se všechno dozvíte! Komentovat budou již známé dvojice Offak a Alckor, na panelu bude Tedy společně se Symem. :-)

 

 

 

K dispozici jsou samozřejmě také oficiální streamy Doty 2:

USA Hlavní stream

USA Stream č. 2

USA Stream č. 3

USA Stream č. 4

 

Pokud chcete zkouknout nějaké statistiky, rozklikněte si třeba Česká republika Dotabuff, kde získáte taktéž spoustu zajímavých informací.

A jestli patříte mezi ty nešťastníky, kteří byli svými protivnými šéfy vysláni na pracovní cestu (anebo pokud chytáte jen sousedovic přetíženou wifi), pak se vám může hodit USA TrackDota, třeba i s jejich aplikací do mobilu. Právě hrané zápasy tam určitě najdete.


Pevně věříme, že se budete dobře bavit! Diskuzi k celému The Internationalu 2017 můžete vést na našem fóru v tomto vlákně: TI7 je vonku!. A potřebujete-li poradit s predikcemi, mrkněte do vlákna na této stránce.