Advertisement

Grandfinále The International 7

Den šestý a poslední, očekávaný a důležitý, dlouhý a náročný. Finále největší Dota 2 události roku je zde!

 

Den D přišel a společně s ním dvě poslední série zápasů - finále Lower bracketu a finále Upper Bracketu. Malé finále alias finále skupiny poražených začíná v 19. hod. našeho času a hraje se formátem Bo3 - nejlepší ze tří. Velké finále, tedy finále skupiny Vítězů bude následovat od 23. hodiny a bude hrát formátem Bo5, takže to rozhodně bude napínavé!

 

LGD.Forever Young  12  Team Liquid

 

 


 

 

Newbee  0 - 3  Team Liquid

 

 

 

 

 

 


 


Sledujte International 2017, protože je to COOL!

AR studio druhým dnem komentuje zápasy na Twitch kanále Primy COOL. Můžete také navštívit Česká republika stránky AR Studia, kde se všechno dozvíte! Komentovat budou již známé dvojice Offak a Alckor, na panelu bude Tedy společně se Symem. :-)

 

 

 

K dispozici jsou samozřejmě také oficiální streamy Doty 2:

USA Hlavní stream

USA Stream č. 2

USA Stream č. 3

USA Stream č. 4

 

Pokud chcete zkouknout nějaké statistiky, rozklikněte si třeba Česká republika Dotabuff, kde získáte taktéž spoustu zajímavých informací.

A jestli patříte mezi ty nešťastníky, kteří byli svými protivnými šéfy vysláni na pracovní cestu (anebo pokud chytáte jen sousedovic přetíženou wifi), pak se vám může hodit USA TrackDota, třeba i s jejich aplikací do mobilu. Právě hrané zápasy tam určitě najdete.


Pevně věříme, že se budete dobře bavit! Diskuzi k celému The Internationalu 2017 můžete vést na našem fóru v tomto vlákně: TI7 je vonku!. A potřebujete-li poradit s predikcemi, mrkněte do vlákna na této stránce.

 
 

(1)

Komentáře

Obrázek uživatele Alexandre1990
Alexandre1990
10/9/2017 - 02:54

Velmi se těším na nového hrdinu z doty 2
TI 7 bude také velmi stresující
moje noob webové stránky