Advertisement

EPICENTER 2017

Od 4. do 11. června se v největším turnajem před The International utká desítka týmů v Moskvě o titul ve druhém ročníku turnaje EPICENTER. Na vítěze čeká 250 000$.

Rovného půl milionu dolarů si rozdělí desítka týmů během následujícího týdne v Moskvě. Po skvělém premiérovém ročníku se vrací turnaj EPICENTER a pořadatelé slibují ještě lepší show, než jaká byla na Majoru v Kyjevě. Navíc jsou zde ti nejlepší. Všichni semifinalisté z Kyjeva, v dobré formě hrající Liquid a nebezpečný Team Secret.

Do haly Ledový Palác se dostane pouze trojice z každé skupiny a samotné playoff probíhá Single Elimination způsobem, takže před fanoušky v aréně se bude hrát pouze pětice sérií...



Skupina A

Carry Dánskon0tail FinskoMatumbaman
KoreaMP ŠvédskoPajkatt ČínaMonet
Mid AustrálieAna Miracle- MalajsieMidOne UkrajinaDendi ČínaSuper
Offlane Švédskos4 MinD_ContRoL NěmeckoKheZu UkrajinaGeneRaL ČínaInFlame
Support FinskoJerAx GH YapzOr RuskoSoNNeikO MalajsieAhFu
Support IzraelFly NěmeckoKuroky Puppey DánskoBiver ddc
GosuGamers Rank 1 5 11 20 17
2017 LAN 43:27 33:18 15:14 0:0 5:6

Forma v květnu

3:5 18:8 24:14 24:17 26:13
Kyjev Major 1. 5.-8. 9.-16. CIS kvalifikace
CN kvalifikace

 

OG - Víte, kdy naposledy OG vyhráli LAN turnaj, který nebyl Major? V červnu 2016 ESL One ve Frankfurtu. Minulý týden v Manile to bylo větší zklamání než obvykle. Jediná vyhraná série a vypadnutí s Teamem Faceless.

Team Liquid - Liquid se hodně přiblížil pozvánce na TI, díky vítězství na SLadder/iLeague Invitational, pokud v Moskvě zahrají dobře, budou mít jistotu.

Team Secret - To Secret by musel minimálně do finále, aby si řekl o pozvánku. V Manile neporazili ani Newbee ani NP a letěli do Moskvy rychleji, než by si přáli. Ani zde na ně nečeká nic jednoduchého. Secret v určitých zápasech vypadá jako top tým na světě, ale takových je menšina.

Natus Vincere - První LAN od TI6 pro Na'Vi a hned na domácí půdě. Nebýt fanoušků, tak tu Na'Vi nejsou, protože v kvalifikaci nestačili na Secret. Ale podle očekávání Dendi a spol vyhráli fanouškovskou volbu a mohou se poměřit s těmi nejlepšími.

LGD.Forever Young - Pro evropské fanoušky nejméně známý tým skupiny. Veteráni Super a ddc jsou doplněni trojicí mladých hvězd. Na DAC nepropadli, ale ani nezazářili, uvidíme co EPICENTER.


Skupina B

Carry RuskoRamzes666 KanadaArteezy
ČínaBurning UkrajinaResolut1on FilipínyGabbi
Mid Ukrajinano[o]ne Suma1l ČínaOp w33 FilipínyArmel
Offlane Rusko9pasha USAUniverse ČínaXxs KanadaMoonMeander FilipínyRapy
Support UkrajinaLil ŠvédskoZai ČínaBoBoKa DánskoMiSeRy FilipínyBoombacs
Support RuskoSolo DánskoCr1t ČínaQ Saksa FilipínyFlysolo
GosuGamers Rank 3 2 6 16 12
2017 LAN 20:12 43:24 37:24 14:15 1:4

Forma v květnu

16:9 9:5 13:14 25:4 26:13
Kyjev Major 2. 3.-4. 3.-4. 9.-16.
SEA kvalifikace

 

Virtus Pro - Jeden z favoritů turnaje, navíc s podporou publika. Ač už delší dobu jeden z nejlepších týmů na světě, stále čekají na první vyhranou LAN.

Evil Geniuses - Naopak EG už vyhráli tři LANky od TI6 a jsou v tomto ohledu nejlepším týmem. Jejich 64% úspěšnost na LAN v tomto roce je famózní. Minulý týden vyhráli Manila Masters.

Invictus Gaming - Od porážky v Kyjevě s VP a nerfnutí BoBoKových hrdinů nevypadají IG dobře. Pozvánka na TI je nemine, ale potřebují rychle najít optimální strategie pro tento patch.

Planet Odd - Ex-Digital Chaos, Ex-ThunderBirds mají novou organizaci. Poprvé pod novou vlajkou se určitě budou chtít ukázat. V květnu ničili v online zápasech své americké konkurenty, ale jak si povedou v Moskvě proti nejlepším týmům je otázka.

Clutch Gamers - Mladí Filipínci na domácí půdě v Manile uhráli pouze jednu hru a skončili na posledním místě. V této našlapané skupině to asi nedopadne o moc lépe, ale získané zkušenosti se budou velice hodit.


Rozlosování