CZLAN Challenge 2018

Nezisková organizace CZLAN ve spolupráci s LanCraft zve příznivce na 4. ročník největší herní události v Ústeckém kraji. Hlavní turnaj události se bude hrát již tradičně ve hře DOTA 2. Pro diváky bude připravena počítačová herna plná populárních her, herní konzole a spousta dalších zajímavých aktivit.


Informace o turnaji

Termín 11.5.-13.5.
Místo Střední škola stavební a strojní Teplice
Typ turnaje B.Y.O.C.
Mod hry CM
Startovné 350,-/hráč


Systém turnaje

  • turnaj bude probíhat v kapitánském režimu pětičlenných týmů systémem základních skupin, ze kterých postupující týmy budou dále hrát vyřazovacím způsobem (tzv. pavoukem).

Registrace 

  • kapacita je omezena, proto je nutná registrace. Po přihlášení přímo na webových stránkách zde.

Sleeping zone 

  • bude vyhrazen prostor v místě konání akce, proto doporučujeme si na akci s sebou přibalit spacák a karimatku. V případě zájmu je možné zajistit plnohodnotné ubytování přímo v místě události, dle podmínek poskytovatele.

Stravování 

  • stravování si každý účastník akce zajišťuje sám.


Veškeré další potřebné informace a instrukce naleznete na webových stránkách či na facebook stránce CZLAN Challenge 2018 v odkazech níže.


ODKAZY: 

Web CZLAN Challenge 2018 zde

FB události zde

Lancraft zde


(14)

Komentáře

Obrázek uživatele Pes.Nr
Pes.Nr
11/2/2018 - 09:14

Lancraft in 2018? plánuje sa nejaký Reborn alebo čo má s eventom spoločné LC?

Obrázek uživatele šindy
šindy
13/2/2018 - 20:39

LC (Jump) je dlouhodobým partnerem akce. Na akci bude mít i svůj program, své turnaje a svou zábavu v podobě herního koutku a mnoho dalšího.

Obrázek uživatele Fazuliak
Fazuliak
11/2/2018 - 11:12

Teplice , B.Y.O.C. , spacák , no žrádlo , no redbull haHAA

Obrázek uživatele hynekzalesak
hynekzalesak
11/2/2018 - 14:07

Nechci nic říkat ale 10 týmů aspoň dle toho co jsem si přečetl na FB stránce, tzn. času dát něco dohromady a sehrát se trochu moc není, a na 99% tam budou spíše lepší týmy co se na CZ/SK scéně jsou schopné složit.
Nešlo by to spíše udělat nějak formou kvalifikace jako byly třeba cArnage turnaje? online kvalda a podle počtu kolik byste chtěli aby těch kvalifikací maximálně proběhlo označit postupující týmy? Např. 3 kvaldy, 3 nejlepší z každé postupují nebo tak něco?

Obrázek uživatele hynekzalesak
hynekzalesak
11/2/2018 - 14:11

Ono by to podle mne zajistilo i účast zajímavějších týmů, takhle každý kdo by tam šel ať už jako hráč nebo jen zájemce o událost by kupoval zajíce v pytli a třeba by ten turnaj nakonec nebyl vůbec tak atraktivní jak by mohl.
Času je dost :-) třeba to ještě nějak zvážit... navíc lidi musí vědět o co hrají, představa hodnotných cen nevzbuzuje úplně největší zájem protože je to opět zajíc v pytli :-D

Obrázek uživatele Darerris
Darerris
12/2/2018 - 20:21

Napad jiste dobry, ale tento turnaj neni muj. Pouze jsem ho tu zverejnil. Minuly rok se ucastnily pouze lokalni stacky. Nejlepsi tym tam byl Hssiss, Marko, Jazzfana, Vilik a tusim, ze Cajky. Bylo pro ne celkem jednoduche vyhrat. Prize pool byl v podobe hardwaroveho vybaveni. Cili spise na bezne hrace a tomu odpovidaji i ty ceny. Loni byl hardware v hodnote 15 000,- a toho chteji docilit i letos.

Obrázek uživatele Arin
Arin
12/2/2018 - 20:26

:(

Obrázek uživatele hynekzalesak
hynekzalesak
13/2/2018 - 14:48

Za zveřejnění i tak díky :-) jsem rád že tu o tom někdo informuje a věnuje naší scéně tolik času a prostředků jako ty!
To co píšeš bohužel potvrzuje co mi psali i další lidi, nedá se nic dělat ale na takový turnaj asi moc lidí nepřijede, škoda že na to jak se czlan challenge profiluje se moc nesnaží aby jejich projekty byly opravdu zajímavé pro českou scénu.

Obrázek uživatele Sir.Zukov
Sir.Zukov
13/2/2018 - 20:47

Ahoj, jako pořadatel události bych se asi měl také vyjádřit :) . Předem musím poděkovat Darerrisovi za jeho zájem o náš event.

- LanCraft -
Pořadatel legendárního LanCraftu bude v průběhu události zajišťovat dop. program pro hráče a návštěvníky z řad veřejnosti.

- Obsazení -
Kapacita turnaje je deset týmů (50 současně hrajících lidí), zatím se nám nestalo, že by bylo nutné někoho odmítnout. Akce byla původně (rok 2015) opravdu myšlena jako lokální záležitost ale k našemu milému překvapení se celkem pravidelně sjíždějí hráči ze všech koutů republiky (Ostrava, Plzeň, Kladno, Tábor .....)

- ceny -
Opravdu, by jsme se velice rádi přiblížili velkým turnajům ale bohužel, nemáme prostor k takovémuto kroku. Aktuálně zjišťujeme míru podpory, kterou nám jsou schopni partneři zajistit a bez této informace nemůžeme slibovat rozsah výher a bohužel nám na tom vázne i celková propagace.

Obrázek uživatele šindy
šindy
14/2/2018 - 21:31

A proč hned turnaje o statisíce ? Copak většina z vás nezačínala někde ve sklepě na BYOC LAN párty s pár přáteli ? Když budou ceny na tolik zajímavé, tak se o akci budou zajímat týmy co budou chtít i MČR body a budou jezdit i herní organizace a pak si obyčejní hráči jako já nemají pořádně kde zahrát. Na takovou akci si jedu odpočinout od běžného stresového života. Trochu popít, pokecat, zahrát si. Spát na karimatce na zemi ? Proč ne ! Přivést si svůj pc ? Klidně.. nebuďte líní. A 350kč za hlavu na to, že máme na 3dny kde složit své krámy je víc než přijatelná cena. Jednoznačně ano ;-)

Obrázek uživatele hynekzalesak
hynekzalesak
14/2/2018 - 22:00

No nevím, pro mne to znamená na 3 dny se vyfláknout z domova od veškeré práce, od školy a já nevím čeho všeho na to abych tam jen utratil bez šance víceméně reálně zužitkovat čas tomu věnovaný :-) na jen tak pro zábavu někam zmizím je to dlouho.

Obrázek uživatele Arin
Arin
16/2/2018 - 03:09

tak tam nejezdi?

Obrázek uživatele hynekzalesak
hynekzalesak
16/2/2018 - 06:43

zatím jsem pouze v diskuzi pod článkem :-D a taky nejsem příliš naladěný na takovou akci a ject ale třebas se něco změní :-)

Obrázek uživatele YellowPanda
YellowPanda
14/2/2018 - 22:20

Body na MČR :(