Novinky

CZC.cz | Dota 2 Nightcup 5v5 #1

Již v tuto sobotu večer (18:00) začíná nová a pravidelná série Dota 2 turnajů sponzorovaná Grunexem a CZC.cz. Přijďte si změřít své síly a vyhrát zajímavé herní ceny. Registrace jsou v plném proudu. Neváhejte a doražte!

Team Admiral - nový domov DeMoNa

Po svém nevydařeném angažmá v Digital Chaos, se Jimmy "DeMoN" Ho rozhodl o tom, že zkusí vytvořit nový, schopný a perspektivní kolektiv. Spolu s nim v týmu budou působit velezkušené filipinské Dota 2 hráče. Team Admiral má vysoké ambice a pokusí se zatopit nejlepším SEA celkům.

Greedy Girls hledají nové členky

Ladies tým Greedy Girls, který funguje na CZ/SK scéně už téměř rok, hledá nové hráčky.

UNiVeRsE míří do Fnatic

"Šokující" zpráva se k nám dostala z daleké Asie. Saahil "UNiVeRsE" Arora, bývalý hráč americké multigamingové organizace Evil Geniuses, zamířil do Fnatic. Ve Fnatic nahradil Ohaiyo, který opouští kolektiv a nyní pro sebe hledá nové angažmá.

Novoroční 5v5 Dota 2 Turnaj

Další rok utekl jako voda a stejně jako rok předešlý, tak i letos představujeme Novoroční Dota 2 turnaj. Tento turnaj je otevřen pro všechny s kapacitou 64 týmů. Konec registrací je datován na sobotu 13. 1., 12.00 h. Od 12:00 do 12:45 bude probíhat check-in. Samotný turnaj začne ve 13:00 hodin.

Loda ukončí kariéru hráče v roce 2019

Legendární švédský Dota 2 hráč, který nyní hraje a působí v multigamingové organizaci The Alliance, veřejně oznámil, že pověsí herní myšku a klávesnici na pomyslný hřebík v roce 2019. Tím definitivně ukončí svoji hráčskou kariéru.

Dota 2 update: Fix bugů a zlepšený editor guidů

Dnes v noci nám vývojáři z Valve přichystali menší patch, který zlepšil in-game editor guide systému a obnovili se lokalizační soubory. Kromě toho se vychytali drobné věci a zlepšila se celková stabilita herního klientu. Podrobněji v naší novince.

ESL One Katowice

Ideální šance pro české a slovenské fanoušky zažít velkou Dota 2 akci, na které mohou vidět profesionální hráče a oblíbené týmy.

joinDota League je zpátky se svou 12. sezónou

Po krátké Vánoční pauze se vrací jDL a s ní možnost pro naše týmy, aby ukázaly, co v nich je v měřítku mezinárodní scény a třeba i napomohly k větší slávě našich malých zemiček v Dota světe. Přichází s ní i jedna zajímavá změna, teda bude jich víc, ale zatím na veřejnost vychází jen ta jedna. :)

Virtus.pro dostavají invite na DAC 2018

Organizátoři asijského Major turnaje pozvali hrače ruského Dota 2 týmu Virtus.pro na svůj milionový turnaj. Virtus.pro se tak zařadili po bok Newbee, Team Liquid, Vici Gaming a Invictus Gaming, kteří již o něco dříve dostali přímé pozvání od organizátorů.

Saksa představil veřejnosti svůj nový tým

Po svém odchodu z MidOrFeed se Martin "Saksa" Sazdov snažil najít si nový herní domov. Nedařilo se. A tak se Saksa rozhodl, že spolu se zkušenými a volnými Dota 2 hráči dá dohromady perspektivní mix kolektiv Team World.

Team Secret dominovaly na Captains Draft 4.0

Už máme za sebou první Minor turnaj v novém roce - Captains Draft 4.0. Osm zúčastněných celků bojovalo o 300 000 $ prize pool a porci DPC bodů potřebných k tomu, abyste mohli pomýšlet na účast v hlavním dotařském turnaji roku - The International 2018. Kdo vyhral Minor? To se dozvíte v našem článku.

MSI Dota 2 Nightcup #3

Ani dnešní den není výjimkou, tak pokud máte čas a chuť, zavítejte zahrát si další z Nightcupů.

BigGod se vrací s novou sestavou

Po roční pauze se na profesionální Dota 2 scénu vrací čínská legenda, Zhang "xiao8" Ning, který dal dohromady partu zkušených lidí, se kterýma se pokusí prorazit a vyhrávat co nejvíce turnajů. BigGod se vrací silnější, zkušenější a produktivnější. Kdo si zahraje s xiao8? Dozvíte se v naší novince.

Dokumentární film o Na'Vi.Dendi

Natus Vincere představilo Dota 2 veřejnosti a nejen, kratší filmové zpracování o jejich charizmatickém a nejdéle působícím hráči, Danilovi "Dendi" Ishutinovi. V dokumentu se dozvíte spoustu zajímavých věcí o legendárním DotA/Dota 2 hráči.

Z Vega Squadron po vypršení smlouvy odchází God

Po vypršení smlouvy, Sergey Alexandrovich "G" Bragin opustil ruskou multigamingovou organizaci Vega Squadron. Do budoucna se s Godem už nepočítá. Nyní se v týmu nachází jenom Ilya "ALOHADANCE" Korobkin a Semion "CemaTheSlayer" Krivulya.

Team Empire: Yoky přichází, VANSKOR odchází

Team Empire posílil svůj perspektivní Dota 2 celek. Maxim "yoky-" Kim se po dlouhé době vrací do řad Team Empire, kde již dříve působil na offlane pozici. Tentokrát se Maxim ujal roli supporta čtvrté pozici (roam). Miposhka se tím pádem přesouvá na hard supporta a mladý Ivan "VANSKOR" Skorokhod opouští tým.

Deset nejbohatších turnajů historie

Asi nejspíše víte, nebo budete tušit, že Dota 2 je co se týče věnovaných peněz na turnaje nejbohatší disciplínou. Pojďme se dneska podívat na žebříček deseti nejbohatších esportových turnajů vůbec. Bude zajímavé se mrknout na to, jak si vedou ostatní disciplíny.

Novoroční zimní nadílka Minor a Major turnajů

V novém roce nás čeká obrovská nadílka kvalitních a velmi zajímavých turnajů, včetně legendární akce roku - The International 2018. Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké zimní LAN turnaje na nás čekají a o co se bude hrát.