Novinky

Evil Geniuses slaví vítězství na Manila Masters

Už čtvrté vítězství na LAN v této sestavě dosáhli Evil Geniuses, kteří přehráli ve finále čínský tým Newbee 3:1

Zberateľská truhla The International 2017

Keď Valve niečo sľúbi, stane sa tak. Možno. Ale určite nie načas. Nie nadarmo sa ich časovým údajom hovorí Valve Time. Očakávaný patch s kampaňou, ktorý má vyjsť do konca tohto mesiaca je v nedohľadne.

Je to WINGS DRAMA, napsala

Masová vražedkyně, důchodkyně s artritidou, či protivná stařena za psacím strojem? Až jednoho dne zazvoní u vašich dveří, víte, co vás čeká. Protentokrát zaklepala na dveře hráčů Wings. A drama se může začít.

StarLadder i-League Invitational Season 2 - První LAN po Kyjevu je tady

První LAN turnaj přichází necelé tři týdny po skončení Kyjevského Majoru a jen pár dní po patchi 7.06.

Gameplay Update 7.06

Dnešní patch 7.06 určitě nepatří k menším. Událo se hodně změn, které budou mít jistě velký dopad na samotnou hru. Určitě najdete mnoho detailů, které je třeba natlačit do hlavy před příští hrou.

Grunex.com pořádá turnaje o zajímavé ceny

Grunex.com pořádá nedělní turnaje o zajímavé ceny. Zkusíte své štěstí?

Nabitý víkend na profesionální scéně

Tři kvalifikace na velké LANky končí o tomto víkendu. Celkem se bojuje o devět volných míst. K vidění bude spousta skvělých týmů a nonstop DotA.

TI7 Shuffle - Týden první

Od skončení Majoru do 16. května mohou týmy beztrestně odstraňovat hráče ze soupisky. 24. května v 9:00 českého času pak musí být soupisky uzamčeny a jakékoliv další změny povedou k účasti v otevřené kvalifikaci na The International.

Ako stratiť 3600 MMR za jednu hru

Každým patchom pribudne v Dote okrem noviniek aj mnoho bugov, featuriek alebo úsmevných situácií. A tohtoročný Battle Pass toho priniesol požehnane z každého. Avšak, kým v týchto situáciach Valve zareaguje je možné, že sa niektorý z nás dočkajú vnúčat.

The International 2017 Battle Pass

Major pomaly ani neskončil a už tu máme ochutnávku z The Internationalu. Rodičia, utekajte aj s vašimi kreditnými kartami. Prichádza ždímač peňaženiek roku 2017. The International 2017 Battle Pass.

UPDATE ! PG WAY Trnava Major 2017 prichádza!

Akcia, ktorá mení históriu Slovenska. Nachystajte sa na akciu plnú zábavy a hlavne Doty 2! PG WAY vás všetkých s radosťou uvíta.

Finále CZ/SK Dota Ligy (9. Sezóna)

Dnes se bude hrát finále 9. sezóny CZ-SK Dota 2 League, pojďte se podívat které týmy se dostaly až do finále a dnes se navzájem utkají proti sobě, a taky zde v tomto článku najdete způsoby jak finále sledovat.

4x OG !!!!

Poslední hrací den Kiev Majoru bylo na programu semifinálové BO3 střetnutí mezi IG vs VP a OG vs EG následované BO5 grand finale. OG dokázali comeback v grand finále proti VP a potvrdili, že jsou momentálně nejlepší Dota2 team na světě.

Kiev Major: Program pro poslední den!

Dnes nás čekají dvě semifinálové série a následně již samotné finále! Tímto dnem také končí další z velkých Valve událostí roku a tak pomalu ale jistě můžeme začít vyhlížet takzvaně největší událost roku a The International 2017!

Kiev Major: Harmonogram pro třetí den (Aktualizovaný seznam streamů)

Máme tu opět harmonogram pro další, lépe řečeno třetí den main eventu akce The Kiev Major, opět se zde zároveň pokusím v rychlosti shrnout způsoby jak lze sledovat zápasy.

Kiev Major: Main Event - Deň druhý

Do koša ma hoďte prosím. Sám sebe sa veľmi hnusím. Postavím ja Secret znova. Chyba bola sponzorova. Nič to chlapci, máme prachy. Vyplatím vás, žiadne strachy.

Kiev Major: Pogram na večer + STREAM!

Krátký harmonogram pro dnešní večer a také seznam způsobů jak zápasy lze sledovat + stream!

Kiev Major: Main Event - První den

První den se v play-off rozloučily s turnajem 4 týmy. Dnes od 9h se bude hrát o to kdo se bude radovat a které další 4 týmy pojedou domů.

Kiev Major: Main Event začal (Aktualizovaný seznam streamů)

Single elimination pavúk bude neúprosný a hneď v prvý deň Main Eventu sa rozlúčime s prvými štyrmi tímami. Druhá polovica zápasov sa odohrá zajtra, pričom nám ostane len 8 tímov, ktoré zabojujú o celkové víťazstvo.

Výherci Y-Games 2017 v hře Dota 2

Přinášíme krátké informace z turnaje Y-games