Pudge "aka" nejlepší hrdina v dotě

Obrázek uživatele rany
53
-31
Hrdina:

Pudge "aka" nejlepší, nejhranější, peckovní, mucinQovatej, miloučkej, tlusťoučkej a nejvíc nejlepčejší hrdina v dotě je opravdu nejlepší a tahle guida vám ukáže jako h (ne)hrát. Můj kamarád, který mi jí pomáhá dělat, se jmenuje bráník, takže až budete hodnotit, tak na to přihlížejte, popřípadě se okamžitě omlouvám za přepisy a podobné sračky, které vyplodím z mé mozkem neobdařené a zlité palici.

Pořadí spellů:

RotMeat HookMeat HookRotMeat HookDismemberMeat HookRotRotFlesh Heap DismemberFlesh Heap Flesh Heap Flesh Heap statDismemberstatstatstatstatstatstatstatstatstat

Startovací předměty:

Iron BranchIron BranchIron BranchTango - rychlá bottla
Gauntlets of StrengthGauntlets of StrengthIron BranchClarityHealing SalveTango - rychlá urna (pokud nejdete na mid. na midu vždy jako první item bottla)

Raná hra:

BottleMagic WandTown Portal ScrollBoots of Speed - takhle nějak by měl vypat váš buld v nějaké páte minutě. Botu můžete vylepšit podle situace. Pokud není mana, tak kupte mana botky, můžete dokonce koupit i fásovky, protože jsou OP. I travelky jsou možnost, ale ty doporučuji až v nějaké dejme tomu třicáté minutě - farmí se na ně dlouho a za bonusovou rychlost můžete mít jiný item.
 BottleMagic WandTown Portal Scroll/Arcane Boots/Power Treads/Phase BootsCloakForce Staff/Shadow Blade - Boty volíme podle situace, cloak můžeme koupit, i když třeba nepojedem pipu a mají nepříjemný castery. Force staff nebo lothar si můžeme pořídit, ale také nemusíme. Pokud si chceme hru užít a nehrajeme proti debilním tryharderům, který na vás okamžitě nakoupí dusty a podobný sračky, tak vřele doporučuji a zároveň zdravím arsonyho, díky kterému sem si lothar začal občas kupovat a pobavil se! :)

Můžeme stavět itemy jiné, ukážu vám pár případů.

Hood of DefianceBoots of SpeedTown Portal ScrollForce Staff - Další build, force staffku dávám všude, protože je prostě hrozně mocná a díky ní hooknete i nejvíc nemožný věci. Hoodku jsem dříve stavěl v každé hře, ale časem jsem zjistil, že není tolik potřebná. Stavějte jí pouze, když mají silný magic dmg a budete ji moci upgradnout na pipu.

Aghanims Scepter - Aghanim. Jak se dozvíte v následujících řádkách, tak jste jedno velký tlustý prase a bonus z aghanimu vašemu účku je opravdu úžásný! Začněte ho stavět už v early koupením point boosteru, který vám v inventáři nebude překážet. Budete moci koupit aghanim hned, nebo až déle, pokud budete stavět nějaký situační item.

Základní předměty:

Bottle - bottla.. nemusím snad vysvětlovat proč

Town Portal Scroll - budete všude, kde potřebujete. navíc můžete TRICKOVAT

Situační předměty:

Mekansm - opravdu hodně situační

Ghost Scepter

Urn of Shadows - tak jako dá se nooooo

Pipe of Insight - hodně velký magic damage

Dust of Appearance/Sentry Ward/Gem of True Sight - pokud jsou supporti neschopní

Black King Bar - můžete neohroženě kousat nepřítele, navíc rotovat bez příchozího dmge

Dagon - když se chcete pobavit

Scythe of Vyse - situační skoro na všechny hrdiny. 3 sekundový disable, mana regen a nějaký staty..

Shivas Guard - slow, armor..

Blade Mail - když už něco utankujete a chcete někomu osladit život.

Vanguard - meele carryčka

Linkens SphereEye of SkadiManta StyleEuls Scepter of DivinityVeil of DiscordHeart of TarrasqueDrum of EnduranceOrchid Malevolece

Začátek hry

Samozřejmě neexistuje žádná jiná možnost, než že s pudgem půjdete na mid. Pokud se vám tam bude chtít přisrat nějakej retardovanej morfling, tak napište GTFO FUCKING BASTARD. Pokud na midu setrvá, tak to leavněte a hru s pudgem si zopakujte v low priority. V low priority máte častější výskyt těchto profi plejerů, takže nezoufejte, popřípadě postup opakujte, a low priority bude váš domov po dalších pár dní. Samozřejmě vtipkuju, pokud se na mid nedostanete, tak nezoufejte (moudřejší přeci ustoupí!) a najděte si jinou - příhodnější linku, na které budete moci ownit stejně, ne-li více, než na midu. Já budu psát tuhle guide především pro pudge na midu, ale pokusím se sem napsat i něco k jinému stylu hraní.

Pokud máte nakoupeno a nikdo vás na midu neobtěžuje, tak vyčkávejte na creepy, který byste mohli nějak šikovně zablokovat, aby byla vaše láv story s oponentem na midu o hodně příjemnější, než když se budete snažit lasthitovat pod nepřátelskou věží. Snažte se co nejrychleji nafarmit na botlu. Vím, tenhle IB s třema větvičkama jsem zatím viděl jen u mě, ale nevím, proč by se měl pudge obtěžobat s nějakýma low gauntleskama, když může mít bottlu o 1-2 minuty rychleji a lapit o jednu runu více. Navíc stromky vám zajistí regen, než vám přijde bottla. Každá koruna, která vám pak zbyde je důležitá, pokud se třeba na midu moc nedostáváte ke creepům ( vysoký haras ze strany nepřítele, či možnost ganku z jiných linek. ano, zdravím tryhardery).

Dejme tomu, že jste nafarmili bottlu, co teď? Je druhá minuta, máte 3-4. level párkrát jste se snažili hooknout a máte prázdnou bottlu. Rune control pro vás bude důležitý minimálně po dalších 10-20 minut, ne-li déle. Pokud nemáte wardy, což ve velmi případech nemáte, tak si popojděte směrem k horní runě (ať už hrajete za scourge či sentinel, a jděte po kopečku, pokud neuvidíte runu. Pokud runa bude, jednoduše ji čapněte do svý bottly. Druhý případ, který je pro vás méně pozitivní, avšak i ten není bezvýchodný je ten, že runa je dole. Znovu přichází otázka - co teď? Co by. Dělejte jakoby nic a vraťte se na linku a dělejte třeba, že jste si museli odskočit někam na čerstvý vzduch ( ten smrad z mrtvol na midu a pudgeho smradu se nedal vydržet :D). Samozřejmě je to zase vtípek, a pokud enemy na midu nění úplný retard a vy se vracíte s práznou bottlou, tak pochopil, že runa je dole. Pokud se sebere a půjde si jí sebrat, tak zase máte více možností. Pokud je váš oponent na midu nějaký papíru bez uníkové ability, tak můžete jít za ním, a pokusit se ho zabít (můžete jít samozřejmě i za takovou qopkou, či miranou, ale o to těžší je bude zabít. qopku by bylo lehký zabít, když vidí, že pro runu si jdete taky, a blinkne směrem k runě. V tu chvíli přichází moment, ve kterém si vlastně uvědomíte, že jste nejlepší na světě a máte piči nějakou pitomou qopku, a hooknete si jí k sobě. A zase je více možností. Teď už víte, co je dole za runu. Pokud je tam haste, tak samozřejmě běžíme pro něj, a nebude problém zničit qopku i když odblikne znova. Pokud je tam DD, tak je dobré pro něj jít, když tam máte třeba miranu, která má na další leap vysoký cd a s dd máte lehčí úkol jí zabít. Iluze, regen jsou úplně useless, takže se na ně vyserte a vůbec si jich nevšímejte, vaší prioritou je zabít enemy. Pokud je tam invis, tak v žádnem případě to nenechte vzít vašeho oponenta. A zase je zde několik dalších možností, co dál. Zabili jste hrdinu a máte runu - vracíte se zpátky na mid a chytáte další lvly a goldy. Nezabil jste nikoho a máte runu. Ten samý případ jdete si v poklidu a farmit a dále se snažíte zabít enemy. Další případ, který je celkem nepříjemný, ale není ani zdaleka nejhorší, je že jste nikoho nezabil a ani nemáte runu. Pokud máte životy, tak pro vás platí to samé, co pro předchozí situace. Pokud ale nemáte životy, či manu, tak si buď pošlete potřebné healy pomocí kurýra, nebo to prostě zapíchněte a jděte back. Pokud byste udělali druhou možnost, tak ste v prdeli po celou early game, protože ztratíte převahu na midu, ztratíte lvly a goldy. I když máte málo životů, tak jděte na linku a chytejte alespoň expy. Pudge je hrdina, který potřebuje level a jestli bude mít o jeden item víc, či míň mu je celkem jedno. Nebo si klidně propingujte rylaiku z dolní linky ať vám naklusá se salvou k runě, protože jí sniper na dolní lince proti kunkovi s sdčkem stejně nepotřebuje.

Obvyklý midový stereotyp pokračuje dokud nenastane čtvrtá minuta - neboli třetí runa (pokud někdo sebral runu v první minutě). Zase čekněte horní runu. Samozřejmě tam bude, protože máme na straně vyšší síly, tak je tam dokonce i invis. Vemte si ho aktivujte a jděte chytnout na midu obstojně farmícího vocasa, který si v duchu říká : "Je to v cajku. Ten idiot si šel genknout top.". Dejte mu důvod k tomu, aby změnil svůj ničím nepodložený názor. Vylezte na něj z invisu, zakřičte si nějaká vaší orientací posilňující slova, a uštědřete mu těžký pravý hák, jako mistr ve svém oboru - Vitalij Kličko. Nepřítel je buď mrtvý, nebo má málo životů. Samozřejmě už nemá ani healy, protože vaše minulé atacky byly stejně zdrcujíci, jako tento, takže v klidu chytněte 6. popřípadě 7. level. Pokud na midu zůstal, a myslí si, že chytne nějaké další expy, tak ho vyveďte z omylu, a přesně mířeným hookem mu vytetujte jizvu přímo mezi oči.

Nyní už máte 7. level, botu a podle vaší úspěšností zabíjení a creepování možná i nějaký další item, nastal čas pro nějaký ten gank, kterým pomůžete sniperovi na dolní lince, kterýho jste si museli mutnout, protože furt brečel. Pokud máte štěstí na runu, tak si gank můžete naplánovat mnohem lépe, než bez, ale pokud runu nemáte, tak se nic neděje, stejně si je vyndáte. Hrajete přeci za nejlepšího hrdinu a po ponížená enemy na midu se cítíte jako bůh. Double kill na dolní lince vám pomohl jak levelově, tak díky němu máte i nějaké goldy navíc. Nyní se vraťte na mid, kde  zabijete vašeho nepřítele. Poté se vydejte buď zase dolů, ale to nedoporučuji, protože už nyní jsou nasraní, takže by mohl následovat nějaký ten menší rage quit, což by znamenalo jednak pauzu ze strany dementních protihráčů, se slovy: "He's coming back!", což je samozřejmě omyl, protože on se už nevrátí, a naivně si myslí, že to leavne někdo jinej a doufá, že nedostane denní výlet do low priority. Vyberte si proto radši linku horní,  a to z několika důvodů. Je tam příjemnější prostředí - lesy, které vám zajistí příjemnou schováváčku, možnost vyniknutí vašich elegantních hooků a hlavně smějícího se satyra, který s natěšením čeká, až se budete za zády enemy hera prohánět před jeho hard spotem. Přeci jen i neutrálové potřebují zabíjet, no ne, že ne! Jste tam, takže si už jen vyčkejte na okamžik pravdy, na který jste trénovali celý minulý a těšíte se na dárky, které jste si vybrali s moderátorem Petrem Svobodou, a těšíte se, až se odkrejí za připravenou zdí! Samozřejmě neočekávte nic jiného než kill, takže buď si někoho hookněte a zabijte ho, nebo naběhněte na linku, kde jednoho zakousnete, druhého hooknete a máte druhý double kill a můžete si koupit další ajtem.

Vraťte se opět na mid, kde si zase poníže nejen midaře, ale i supporta z horní linky, který napingoval midouvou věž a napsal: "PUSH MID BITCHES". Vy jste samozřejmě hvězda večera, takže třetí double kill, který padne na midu si osladíte pushnutou midovou věží! Nyní už byste měli mít level 11, což vám zajistí nejen rozdání více dmg, či úspěšnejších ganků, ale už i něco vydržíte, takže můžete popřípadě potankovat, kdyby náhodou spojenecký sniper měl na práci jiné věci. 

Zbytek early game

Po zbytek early gamebudete nadále gankovat, odchytávat si nepozorné farmící legendy, či enemy supporty pokládající wardy (ano, opět zdravím tryhardery!). Po několika úspěšných akcích se váš tým, samozřejmě díky vám (!) dostane do lepší situace, než enemy tým. Bude mít převahu, po úspěšné akci si může dát třeba roshana atp. Nyní už se dostáváme do raného lategamu, což pro vás znamená dvě věci. Pokud pokračujete dle návodu, a ničíte jak nepřítele, tak i všechno ostatní, co jen zničit jde, tak jste velký tlustý prase, který by nechtěl potkat ani jeden z nepřátelského týmu. Pokud se vám nepodařilo nic, tak už můžete týmu poskytnout jen třísekundový disable, kterým můžete někoho vyřadit, pokud ho samozřejmě nebudete používat za druhou enemy věžkou, kde si budete vyndavat kunku s celým týmem za prdelí. Samozřejmě nepřichází v úvahu nic jiného, než první možnost, což z vás dělá pěkně vypasenýho divočáka, který si běhá po okolí a vyhlíží blbečky, co se snaží ublížit vašim malým selátkům.

Late game 

Je tedy jasné, že jste nafarmený zmutovaný prase, takže vaše úloha v latu bude iniciovat a ničit nepřítele jako doteď. Teď už se snažíte vaší jízdu z early game dotáhnout do úspěšného konce. Snažte se hru co nejrychleji ukončit, protože v opravdu hodně pozdním latu si mortu opravdu nevyndáte. Pokud chcete vyndavat za mortu, tak si přečtěte epickou guidu od ještě epictějšího borce jménem Zhul! Můžete si přečíst i jeho další guidy, které se na tomto webu řadí k top špičce! Pokud jste hru neukončili, a enemy lejťáci se začínají probírat z vámi způsobeného komátu, tak je zle.

Samozřejmě je převaha pořád na vaší straně, a stačí jen malá chybka na jejich straně a v poklidu si můžete dojít pro pár stran či trůn. Pokud ale chybu nedělají, tak ste v prdeli, protože váš sniper má botu a desolátor. V tu chvíli můžete rozmlátit cokoliv vidíte, protože už nejste tlustej zmutovaný prase běhající po okolí, ale právě to selátko, které se spoléhá ná prasnici snipera, který chcípne na jeden hit od mortredky. Pak už to záleží taky trochu na štěstí, a jak moc pro se cítíte, protože když jste v euforii, tak vám vyjdou hooky, který ani nevíte, jak sjte dali. :)

Závěr

Jinak nevim jak v tomhle zapeklitým editoru upravit ty IBuildy, takže mě za tohle omluvte :D

Doufám, že jste se pobavili, něčemu přiučili, a až se zase budu nudit, tak sem přidám třeba nějaké fotešky, které vám zajistí ještě peckovější zabíjení borečků v enemy týmu! LofísQuju FááSShhHH ♥♥♥

Včerejší hra "aka" SOM HOOKOVAL

Vidíte, že jsem se dostal na mid, takže mě nečekala žádná gang bang akce v low priority. Taktéž můžete vidět, že mám tři větvičky a stromky na rychlou bottlu.

Trochu se snažím zablokovat creepy, později uvidíme, čeho jsem tím dosáhl.

Už jsem na midu, linku nemám pushlou díky bloku a snažím se lasthitovat, abych měl goldy na bottlu.

Storm udělal chybu, a já už hookuji a budu se ho snažit zabít.

Sice už nemá moc životu, ale jeho zrádně spelly mi to ještě pěkně zkomplikují..

Právě jsem si došel pro first blood, ale vyfetovaní rendžáci si mě vyhlídli, a stále mě atackují..

Bohžel nepomohla ani bottla, takže jsem také umřel, ale nezoufám, protože mám jak goldy za FB, tak expy za kill

Viděl jsem runu a doplnil si bottlu, takže další boje na midu budou o to jednodušší.

Trochu jsem vyběhl na storma, který zpanikařil, a zaběhl ke creepům.

Zase mě přes remnanty dostal do problému, ale já nezoufám, protože mám stále trojkový hook.

Hooknul jsem ho a lejce lasthitl.

Zbottlil jsem další runu, a vydávám se na gang na horní linku.

Můžete vidět můj přesně mířený hook, který mi pomohl zabít jakira.

Vidím, že má náš naix problémy s creepy, tak mu jdu pomoct.

Tady můžete vidět můj EJ KEJ EJ trefený hook  na neutrály.

A takhle jsem je zničil a ponížil!

Po mém románku s alfa vlky následuje další profi gank a přesně mířený hook do meele creepa!!

Ovšem nic to nemění na tom, že jsem si skčko v klidu vyndal.

A double kill je na světě.

Následuje genk na spodní linku a opět krásně trefený meele creep.

Po menší procházce jsem se vrátil na místo činu, a zakousl storma, který se neměl jak bránit.

Následnému juggernatovu účku jsem se ovšem neměl jak bránit já ^^

Po respawnu jsem dostal rage záchvat, a vydal se zničit windrunnerku, která okouněla na dolní lince. Lehký kill.

Nahoře crix stylem SOM GANKOVAL neuspěl, a já se v klidu vychutnávam další kill...

Dalším jménem na blacklistu byla i windrunnerka.

Po zabití dalšího dáváče - jakira, mě začal rozjíždět sand king, kte kterému se přidal i storm.

Poté přišel spojenecky warlock, shodil golema, já zakousl storma a zabil ho, bohužel už jsem se nedokázal ani suicidnout, takže mě autoatackem dorazilo skčko.

Další profi akce.. S clockem rozjíždíme yurnera na dolní lince.

Následuje můj EJ KEJ EJ PROFI HOOK "AKA" HOOKNU CLOCKA A NEZABIJEM NIKOHO, který jsem samozřejmě oddůvodnil tím, že by umřel pod náporem portící windrunnerky :D

Po té akci mě pronásledoval jakiro, tak ho pohotově hookuji přímo do mé náruče.

Jakiro umírá, avšak přišel i shackle, pod jehož náporem jsem se uprděl...

Další z řady mých exkluzivních hooků, které neohrozily ani jednoho z protihráčů :D

Hned poté si storm myslel, že si vezme DDčko z dolní linky, tak jsem si ho krásně přitáhl a bez problémů zakousl a došel si pro runu já :P

Omlouvám se za obrázky - jsou na piču, ale fakt netušim jak to v tomhle debilnim editoru zmenšit :D

Tohle byl takový začátek hry (prvních 20 minut, který vám ukázal, jak jsem to asi včerejším textem myslel.. Berte v úvahu, že tuto hru jsem bral s velikým nadhledem poté, co mě knockautoval alfa vlk :D

(118)

Komentáře

Obrázek uživatele zhul
zhul
4/8/2012 - 00:59

:D:D:D ROFL
Klikám na pluska jak divej ale nějak to jde jen jednou :((((
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
PS: Braník je hnus

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 01:00

♥ Jsi zlatíčko!! ♥ Byla nuda a bráník byl jedinej chalan s pořádnou zátkou, co se na mě smál z ledničky!

Obrázek uživatele SashaFuckingGrey
SashaFuckingGrey
4/8/2012 - 01:01

Ve svete stylistiky existuje jedna vec zvana "odstavec".

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 01:04

Opravdu jsem trochu mimo :D. Trochu to pročistim :D

Obrázek uživatele zhul
zhul
4/8/2012 - 01:03

To rany nezná. Stejně jako neví jak se jmenuje mládě od prasete nebo vkládá obrázek. :D

Obrázek uživatele Majky
Majky
4/8/2012 - 01:59

odstavce neodstavce, ja som sa fakt pobavil, davam + :)

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 02:17

Hlavně kvůli tomu jsem to dělal, zatím se záměr daří ;D

Obrázek uživatele Migel
Migel
4/8/2012 - 08:08

tri branche + fast bottle + cusual cloak = plus jedna
btw travelky nejsou jen dobry ms, ale hlavne port i na jednotky -> rychlejc v akci vic krve

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 10:19

záleží na člověku. taky je občas koupim.

Obrázek uživatele vondras
vondras
4/8/2012 - 09:28

Pobavil jsem se :) +

Obrázek uživatele The-Slayer
The-Slayer
4/8/2012 - 11:03

:D:D:D:D

Obrázek uživatele Skorepny_Sokator
Skorepny_Sokator
4/8/2012 - 11:56

"Samozřejmě vtipkuju, pokud se na mid nedostanete, tak nezoufejte (moudřejší přeci ustoupí!)"
To mi k ranymu nesedí, tenhle rany je fake!

Obrázek uživatele DolceVitto
DolceVitto
4/8/2012 - 12:41

spirit breaker + madneska + (bkb) a pudžátko nestačí doříct ani fresh meat.
Nerad proti tomu hajzlovi hraju, ale vždy se mi osvědčí invisáci na něj.

Ono horší jak ho má v rukou někdo kdo ho dá se říct tak nějak umí :D

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 12:46

Guidu sem psal tak, že je jasný, že enemy spirit breaker nedofarmí ani botu, takže no stress!

Obrázek uživatele DolceVitto
DolceVitto
4/8/2012 - 12:48

:-),jo my se guide líbila, miluju když proti němu hraju a je nulová map control, to se pak hraje krásně

Obrázek uživatele taF
taF
4/8/2012 - 14:23

my se guida libila?

Obrázek uživatele soumrak
soumrak
4/8/2012 - 14:24

zrejme plural majestatis

Obrázek uživatele taF
taF
4/8/2012 - 14:38

njn, vysoka skola

Obrázek uživatele Fugassssssss
Fugassssssss
4/8/2012 - 14:24

my se guida lybyla?

Obrázek uživatele epYk
epYk
4/8/2012 - 13:13

Blbost, nevím jestli se smát nebo brečet

Obrázek uživatele soumrak
soumrak
4/8/2012 - 13:24

tak se na stridacku smej a brec, vzdy po 5ti minutovych intervalech

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 13:28

Ahoj epYku.
Jsem rád, že se najdou i takoví kritici, kteří dokáží formulovat všechny své pocity, a zároveň ukázat, že jsou prostě nejlepší. Jak to tak čtu, tak si myslím, že se od tebe mám co učit. Děkuji ti za konstruktivní kritiku, a doufám, že příště už neudělám tebou výše zmíněné chyby!

Obrázek uživatele VitaminC
VitaminC
4/8/2012 - 23:09

jezisi ten rany to je kok_t :D :D jinak davam +1 :(

Obrázek uživatele epYk
epYk
4/8/2012 - 13:40

Tu guidu máš napsané jak 14ti letý harant s prominutím :-)

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 13:48

Až napíšeš něco delší než 2 řádky a bude to dávat smysl, tak mě prosimtě kritizuj :D Jinak jsem to psal asi hodinu někdy po půlnoci, takže já sem na sebe hrdej. Pro mě je důležité, že jsem zase napsal nějaký delší souvislý text, který nebyl zas tak špatný. Já jsem spokojen, takže hejtři můžou hejtovat jak chtěj, já to mam piči :D

Obrázek uživatele soumrak
soumrak
4/8/2012 - 13:46

tak ses aspon citil jako u vrstevniku :)

Obrázek uživatele vondras
vondras
4/8/2012 - 16:22

Koukal jsem, že teď je tu IN psát " ^^ ". Takže (P)epÝku, radši nemluv o věku ^^

Obrázek uživatele Ethy_CZ
Ethy_CZ
4/8/2012 - 17:02

Pobavil jsem se moc :D, určitě palec nahoru :D.
Btw v latu bych se spíš bál naixe kterýho enemy hrdina picknul v reakci na pick badass Pudge

Obrázek uživatele TrackThor
TrackThor
4/8/2012 - 21:32

chybí mi tu obrázky!

Obrázek uživatele rany
rany
4/8/2012 - 21:58

Pokud po nich moji fanoušci budou toužit, tak je můžu obstarat!!

Obrázek uživatele TrackThor
TrackThor
4/8/2012 - 22:12

j, s obrázkama si to pak plusko zaslouží, nějaký na skill + jak to ničí správnej pudge (ála J4CK)

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 00:05

Tak jsem si dal pudgeho, a jediná akce, co by tu mohla být byla, jak mě zabili neutrálové :D

Obrázek uživatele TrackThor
TrackThor
5/8/2012 - 12:12

stačí watchovat jacka, ty akce pak přijdou sami :D

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
4/8/2012 - 21:45

Pobavil jsem se, ale jako neznalému "how-to-play pudge" mi to nedalo skoro vůbec nic. Za sebe -.

Obrázek uživatele TrackThor
TrackThor
4/8/2012 - 22:11

tady ses to právě dozvěděl

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
5/8/2012 - 11:54

Dozvěděl jsem se, jak hrát pudgeho jako největší lucker :D víc nic (i tak chválím autora, je to lepší než drátem do oka). V podstatě žádné obecné rady (krom skillbuildu a itembuildu). I když zrovna itembuild je na pudgeho podle mně v 90 % případů stejný - bottla -> bota (fáze lepší, ale když jsou spoluhráči šulíni, tak bohužel mana botku) -> hooda ... a pak jak se daří a co je potřeba - HoT, BKB, Aghanim..

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 12:04

HoT je na pudgeho kravina, protože str dostává z flesh heapu, takže je prase dost velký i bez hotka, takže může postavit jiný věci - například hex nebo shivu, který mu přidaj i další aktivku

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
5/8/2012 - 12:30

HoT je dobré, pokud máš tým plný idiotů a jenom ty si dáváš - a potřebuješ vydržet, když naběhneš do fightu. Za předpokladu, že máš schopnější tým, tak klidně můžeš postavit tu shivu, popř. jiný item. Hex mi připadá zrovna na pudgeho dost zbytečný, od toho jsou jiní.

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 19:11

Hex je situační item na všechny hrdiny, pokud potřebujete další disable. Dá se postavit klidně i na maginu, která si snim vysóluje každýho..

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
5/8/2012 - 20:06

Už vidím maginu, jak kupuje hex místo toho, aby šla do HoTka, manty nebo butterfly :D - blbost. Každý tým (vynechejme stupidní týmy ve složení 5x carry, popř. 5x range support) si hrdiny pickne tak, aby pudge nebo magina hex kupovat nemuseli.. konkrétně pro maginu, když už ji zmiňuješ, je mnohem výhodnější za všech okolností koupit butterfly než hex.. staty a evasion ti dá víc než cca 3 sec. disable..

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 20:08

"Situační"

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
5/8/2012 - 20:12

Ani když to napíšeš velkým písmem a ve třech barvách, tak na pudgeho ani maginu hex situační nebude.. :D

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 20:19

Bude.

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
5/8/2012 - 20:21

Ty bys ho postavil?

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 20:23

Proč ne?

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
5/8/2012 - 20:29

Proč jo? Kromě toho 3sec. disablu scythe nic pudgemu ani jiným podobným herům nedá (jo ty staty..no). Je to prostě hloupost zbytečně dávat tolik love za hex. Uprděná, noobem vedená, lagující CMka se skórem 0:10 splní funkci disablera daleko lépe..

Obrázek uživatele Skorepny_Sokator
Skorepny_Sokator
6/8/2012 - 14:21

LOL, ty vůbec nevíš...doufám, že budem pokračovat za hranice stránky

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
6/8/2012 - 15:54

Ukaž mi jediný profesionální replay, ve kterém někdo jel hex na maginu nebo pudgeho frajere. Pokud by to někdo udělal, tak si ostatní tak akorát klepou na čelo. Ale v klidu, nepotřebuju se hádat. Ty nebo kdokoli jiný si to tak klidně jezděte.. aspoň budu mít ve hře důvod k úsměvu..

Obrázek uživatele rany
rany
6/8/2012 - 18:30

NIKDO, ale NIKDO neříkal, že to někdo postavil v profesionálním matchi. POUZE ti říkám, že se to může postavit jako alternativní item místo nějakého jiného!!!

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
6/8/2012 - 20:24

Ano, můžeš to nacpat do jednoho ze slotů. Naprostý souhlas. Bezesporu je to možné.

Obrázek uživatele rany
rany
6/8/2012 - 20:31

no comment

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
6/8/2012 - 21:31

Ještě si dovolím jeden koment. Pokud přistoupíme na tvou terminologii, tak bys do situačních (alternativních) předmětů musel dopsat úplně všechny. Každý se dá přece "v určité situaci" použít. Prostě demence.. dál už s tebou diskutovat nehodlám, je to ztráta času..

Obrázek uživatele rany
rany
6/8/2012 - 23:09

TY ALE NECHAPES ZE HEX NENI TRANQUIL BOTA ANI ROD OF ATOS

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
7/8/2012 - 10:38

No to není, pravda. Je to totiž jeden z nejdražších itemů a jeho pořízení je potřeba podřídit celou hru.. rany kašlem na to, tohle nemá smysl. Já mám svou pravdu a ty svou. Oceňuju, že hájíš svůj názor..

Obrázek uživatele reiDy
reiDy
7/8/2012 - 23:34

EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!

Obrázek uživatele gxx
gxx
8/8/2012 - 00:31

ja bych to posunul jeste vic doprava co vy na to :o

Obrázek uživatele h4unter
h4unter
8/8/2012 - 14:24

Neee xDDD

Obrázek uživatele Asmoday
Asmoday
8/8/2012 - 14:28

Ale jo xD dáme ještě pár cenťáků xD

Obrázek uživatele Gogomaester
Gogomaester
9/8/2012 - 11:24

lol

Obrázek uživatele SaphenatPaneach
SaphenatPaneach
16/8/2012 - 00:31

Jak se máte ? :D

Obrázek uživatele k0l0t0c
k0l0t0c
16/8/2012 - 12:06

tady mi to uz jede mimo obrazovku :D

Obrázek uživatele pesslovany
pesslovany
16/8/2012 - 19:13

just retarded... mě se to na 1920x1080 vejde :D

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
16/8/2012 - 20:43

Mi taky :D

Obrázek uživatele SaphenatPaneach
SaphenatPaneach
16/8/2012 - 21:10

np, hosi jeste máme furu mista.)

Obrázek uživatele MeraFU
MeraFU
17/8/2012 - 08:15

Este kusok ?? :)

Obrázek uživatele Just_retarded
Just_retarded
21/8/2012 - 15:49

To chce ale napsat něco k věci, žádný spam.. Nedáte někdo jednu dotičku?

Obrázek uživatele Azoxid
Azoxid
21/8/2012 - 19:21

Musíme pokračovat, třeba tím shodíme celý internet.

Obrázek uživatele Asmoday
Asmoday
8/8/2012 - 14:31

Na maginu ne, ale na Ursu se celkem často staví i v profi hrát, a přitom je to skoro stejný hero (3 autoatacky=kill, blink většinou ursa koupí)

Obrázek uživatele soumrak
soumrak
4/8/2012 - 22:13

pudge se neda naucit z guidy, ten se musi natrenovat a i tak to je haluz hrdina. Das hak jak nekdo bezi a ten hnup se zrovna otoci, protoze se preklikl apod.

Obrázek uživatele SaphenatPaneach
SaphenatPaneach
6/8/2012 - 08:50

To se mi stává velice často, když dávám pozor aby ma nehookl tak mu tam naběhnu, postupem času zjištuji že když zabehnes do fogu tak je nejlepší zastavit se a pockat nez to hookne neak do behu.)

Obrázek uživatele rany
rany
6/8/2012 - 11:51

Nezastavuj, ale běž z range hooku.

Obrázek uživatele SaphenatPaneach
SaphenatPaneach
7/8/2012 - 09:29

No většinou su v situaci že by si nestihol utect s range hooku tak musim inprovizovat, podle situace znáš to ;D

Obrázek uživatele pesslovany
pesslovany
6/8/2012 - 18:15

umím hrát jen za pudge, proti němu moc ne :D

Obrázek uživatele tr1ck
tr1ck
4/8/2012 - 22:53

luxusni guide :D +

Obrázek uživatele Asmoday
Asmoday
4/8/2012 - 23:17

Pěkná guida :D Jen by mě zajímalo, co mam dělat, když enemy nejsou natvrdlí lolkaři.

Obrázek uživatele epYk
epYk
5/8/2012 - 03:03

hehe, kdyz tam mas to ej kej ej vis vubec co to znamena... páč v tvoji vete to nedává smysl... videt ej kej ej huuk:-D jezis nepis kdyz nevis co pises dik

Obrázek uživatele MeraFU
MeraFU
5/8/2012 - 09:07

A epYk zase ako inak zabil :D prosimta epyku co to fetujes za sracky ?? :Dprestan s tym nerobi ti to dobre na mozog... Anyway guide je fajnova pobavil som sa :D

Obrázek uživatele zhul
zhul
5/8/2012 - 11:53

Pudge známý také jako nejlepší hrdina v dotě? Co v tý větě nedává smysl?
edit: aha ty myslíš u těch obrázků, jo tam to moc smysl nedává :D

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 12:13

Kdyby si neměl nějaký debilní nicky, tak si mohl bejt slavnej :D

Obrázek uživatele zhul
zhul
5/8/2012 - 15:23

O to nestojím ten shackle byla moje chyba. Možná i ty vlci :D:D:D

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 19:10

Teď si se stejně prozradil :D:D

Obrázek uživatele zhul
zhul
5/8/2012 - 19:12

Komenty nikdo nečte (ninja)

Obrázek uživatele epYk
epYk
5/8/2012 - 11:19

ale ltak me sere kdyz pise o necem co nevi

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 12:12

Tak tady nejde ani o to, jestli to dává smysl. Tady jde o to, abych pobavil čtenáře. A ani nevíš, ale dokonce se čtenáři mojí guidy baví tebou, takže díky, že mi pomáháš :)

Obrázek uživatele Trautyz
Trautyz
7/8/2012 - 09:18

máš tam ej kej ej plusko

Obrázek uživatele epYk
epYk
5/8/2012 - 13:15

Jsi retard, guidy jsou od toho aby pomahali začatečnikum... a ty tu resis nejake píčoviny tyhle sracky si pis do blogu.

Obrázek uživatele Asmoday
Asmoday
5/8/2012 - 13:32

Klid epYku... všichni už dávno věděj, že retard jsi ty. Navíc ty guide na tomhle webu jsou víc pro zasmání, než aby se podle nich dalo hrát

Obrázek uživatele pesslovany
pesslovany
5/8/2012 - 14:03

epyyyk napis guide

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 19:22

Proč jsi tak zoufalý?

Obrázek uživatele UnBeliever
UnBeliever
5/8/2012 - 17:03

Som hokoval' Si zabil'

Obrázek uživatele bobosus
bobosus
5/8/2012 - 22:03

Jak ta hra dopadla? Dokoncis nekdy ten obrazkovej pribeh? Jednim dechem jsem to cetl

Obrázek uživatele TrackThor
TrackThor
5/8/2012 - 22:26

chce to udělat na román na pokračování, je to lepší než sem myslel!

Obrázek uživatele rany
rany
5/8/2012 - 23:51

Moji čtenáři mají srdíčko!!! ♥

Obrázek uživatele zhul
zhul
6/8/2012 - 01:21

SPOILER
Naix tam ponížil jugera, kterýho nemoh pudge zaboha dát. Pak už stačilo jen srdíčko a štěstíčko.
/SPOILER

Obrázek uživatele rany
rany
6/8/2012 - 11:50

Vtipný je na tom to, že nám to vyhrála magina s dagonem lv 5 :D:D

Obrázek uživatele zhul
zhul
7/8/2012 - 00:37

Myslíš naix s dagonem lvl 5? Prostě to byla kvalitní hra se vším všudy.

Obrázek uživatele rany
rany
7/8/2012 - 01:12

Toho sem neměl rád. Nechal mě umřít v lese -_-

Obrázek uživatele zhul
zhul
7/8/2012 - 11:33

Tak sorry jsem nevěděl, že dva malí vlci sou nad tvoje síly. A stejně si potřeboval port do báze :D:D.

Obrázek uživatele Eternal_Suffering
Eternal_Suffering
6/8/2012 - 09:43

Jó Pudžík to je kalibr, smůla je, že je jeden z mála, kterým guide vůbec nepomůže :)
Na něj musí mít člověk intuici, která se dá jen nacvičit :))
Pamatuju si moje začátky, jáj ty první 4 hry byla pohroma (ale furt lepší jak moje začátky s Potmičkou a Invokah´em).
Guide dobrý, ale použitelný je jen skill build a item build.

Obrázek uživatele pesslovany
pesslovany
6/8/2012 - 18:16

a 5átou godlike :D
.
.
.
ale na enemy cm

Obrázek uživatele Irk
Irk
7/8/2012 - 10:07

Ked som si precital tuto guidu dostal som na pudga chut. Odporucam si pozriet replay http://stats.dota2.be/match/31040601
Je tam toho dost aj na jedno 10min video s lucky/skill hookmi

Obrázek uživatele Stoky
Stoky
8/8/2012 - 15:20

Lol, prepsal sem se o jedno cislo (misto 06 sem dal 04) a hodilo mi to mTw match....nice :D

Obrázek uživatele pesslovany
pesslovany
8/8/2012 - 16:15

a kde máš aghanim ?

Obrázek uživatele Irk
Irk
16/8/2012 - 15:40

Tak vysvetlim:
maju 5herov co prerusia moje U, cize bez BkB by mi to bolo naprd. Dalej HoT>Agha. Jedine co ma sralo bol physical dmg-> shiva. Nemusel som utekat len som ich nahal preto som nesiel forcestaff.Chcel som dokoncit pipu, ale hral som vacsinu casu 1v5 ... Ghost scepter - cold snap a divovanie fontany.

Obrázek uživatele pesslovany
pesslovany
16/8/2012 - 19:11

vysvětlím to takhle.. když někoho žereš s aganimem a bkb nemusí tě srát žádná dmg a za druhé tvoje HoT>Agha je pěkná pičov....

Obrázek uživatele Irk
Irk
17/8/2012 - 11:24

pozri stavaj si itemy ake chces, ja ich menim kazdu hru. Ked uz mam pipu tak bkb stavat nebudem. A ked nebudem stavat bkb agha sux proti 5stun herom, z toho kunkka invo wd mi mozu prerusit ucko viac nez raz ...
Teraz prosim okomentuj preco by si radsej siel BKB+Agha radsej ako Shiv+HoT.

Obrázek uživatele rany
rany
21/8/2012 - 19:34

Protože disable enemy carryho může vyhrát hru

Obrázek uživatele Irk
Irk
22/8/2012 - 12:15

Pozri replay potom odpovedaj. Staviam itemy podla aktualnej hry.

Obrázek uživatele rany
rany
22/8/2012 - 12:34

Po těch prvních dvou hookách sem to vypnul -__-

Obrázek uživatele Irk
Irk
22/8/2012 - 12:53

preco? :)

Obrázek uživatele rany
rany
22/8/2012 - 13:04

Ten invoker byl směšnej :)

Obrázek uživatele Bonpar
Bonpar
15/8/2012 - 19:04

Tak dobře jsem se už dlouho nezasmál, dobrá práce :)

Obrázek uživatele rany
rany
15/8/2012 - 19:06

Dík :)

Obrázek uživatele Vinnie
Vinnie
31/1/2013 - 09:42

Hezky provedené :) rozhodně + :D

Obrázek uživatele futu
futu
25/7/2013 - 15:12

dobra guide ktora hodne pobavila +1

Obrázek uživatele Maskett
Maskett
25/7/2013 - 15:43

Super, +

Obrázek uživatele kub4n3c
kub4n3c
5/11/2014 - 21:52

-

Obrázek uživatele rany
rany
5/11/2014 - 21:55

asi udělam guidu na centaura..