VOLVO RANKED SHIT

Diskuse o čemkoli z Doty 2, co se jinám nevešlo.

Re: VOLVO RANKED SHIT

Příspěvekod Vodka » čtv 08. úno 2018 14:45:22

neco na tom bude
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1965
Počet komentářů na webu: 630
Dostal poděkování: 462 x

Příspěvekod Maskett » čtv 08. úno 2018 16:03:54

Šak keď ste toxické kurvy spičené behavior skore 2k tak dostavate take iste hovna taky je život
Obrázek
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1971
Počet komentářů na webu: 676
Dostal poděkování: 427 x
Varování: 1

Příspěvekod Vodka » pát 09. úno 2018 14:48:47

https://www.dotabuff.com/matches/3725075704
drow useless. fking invo lost us game. timber commended - axe2k18 :-)
Guru

Příspěvekod som_fetak » sob 10. úno 2018 15:08:57

sak ten axe byl radny nosic
Mírně pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 235
Počet komentářů na webu: 9
Dostal poděkování: 50 x

Příspěvekod zakyskua » sob 17. úno 2018 1:02:42

nechce sa mi ani pisat ale musim inak by som niekoho skantril uz aj do trenera som zapicoval kvoli nervom z doty ma caka bitka proste tie statistiky nefunguju nechapem ako to funguje neviem proste nic ale ta hra nema uroven :D take nenapadne gameruiny az to boli picknem dkcko moj team ma supporti s pudgom a techiesom aby som nemohol ani stat pri creepoch a cakal za vezkou lebo pandaren s bhckom ma cely cas pacifikuje :D toto kazdu hru nechapem to behavior score vysmiata picovinka uz ani nereportujem nechce sa mi keby niekto hladal hraca do teamu okolo 3-4k kludne sa pridam solo q je fakt fet. lotv master tournament druhe miesto klikat mysou viem na urovni top 3% v sc eu dopice tak preco v tej jebnutej dote je to az take ocividne a trapne ze moze hrat clovek ako chce a ajtak ho dake hovna potopia :D
Začátečník
Počet příspěvků na fóru: 60
Počet komentářů na webu: 11
Dostal poděkování: 4 x

Příspěvekod som_fetak » ned 18. úno 2018 19:36:44

prelozi mi to nekdo? ja tomu fakt nerozumim
edit: zasrany alibisticky kokoti muzem hru ukoncit ve 20 minute ale budemr adsi hrat dalsich 20 minut protoze se curaci musej nafarmit a mit fun
Mírně pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 235
Počet komentářů na webu: 9
Dostal poděkování: 50 x

Příspěvekod JimmyX » ned 18. úno 2018 23:07:38

nechce se mi ani psát ale musim jinak bych někoho skantril uz i do trenéra jsem Zapico kvůli nervem z doty mě čeká bitva prostě ty statistiky nefungují nechapem jak to funguje nevím prostě nic ale ta hra nema uroven: D take nenapadne gameruiny az to byly PICK dkcko moj team mě supportu s pudge a techiesom abych nemohl ani stat při creep a čekal za Věžky neboť Pandaren s bhckom ma cely cas pacifikuje: D toto kazdou hru nechapem to behavior score vysmál picovinka uz ani nejsou vykazovány nechce se mi kdyby někdo hledal hraca do teamu kolem 3-4k klidně se pridam solo q je fakt fet. lotv master tournament druhe místo kliknout myší vím na urovni top 3% v sc eu dopice tak proc v té jebnuty DOTE je to az take očividně a trapne že může hrát clovek jako chce a i přesto ho dake hovna potopí: D
I believe in my savior Lord Jesus Christ
Everybody seems equal in our savior's eyes
Except for faggots and except for niggers
If you think about it, Hitler did nothing wrong
He was really just trying to keep the race nice and strong
Cause white is right, and white is good
Guru
Počet příspěvků na fóru: 2903
Počet komentářů na webu: 541
Dostal poděkování: 626 x

Příspěvekod TomulkaBambulka » pon 19. úno 2018 15:26:00

zakyskua píše:nechce sa mi ani pisat ale musim inak by som niekoho skantril uz aj do trenera som zapicoval kvoli nervom z doty ma caka bitka proste tie statistiky nefunguju nechapem ako to funguje neviem proste nic ale ta hra nema uroven :D take nenapadne gameruiny az to boli picknem dkcko moj team ma supporti s pudgom a techiesom aby som nemohol ani stat pri creepoch a cakal za vezkou lebo pandaren s bhckom ma cely cas pacifikuje :D toto kazdu hru nechapem to behavior score vysmiata picovinka uz ani nereportujem nechce sa mi keby niekto hladal hraca do teamu okolo 3-4k kludne sa pridam solo q je fakt fet. lotv master tournament druhe miesto klikat mysou viem na urovni top 3% v sc eu dopice tak preco v tej jebnutej dote je to az take ocividne a trapne ze moze hrat clovek ako chce a ajtak ho dake hovna potopia :D

Prosím, ještě nějakou blitku bys tam neměl? A mohl bych tě poprosit, abys tu případnou další blitku napsal trošku více rozumně? Děkuji a už se těším.
Jinak naprosto s tebou souhlasím, je to hrůza, ta dnešní dota nemá úroveň, úroveň máš jen ty. :-)
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 27
Počet komentářů na webu: 1
Dostal poděkování: 0 x

Příspěvekod Vodka » pon 19. úno 2018 17:47:59

nechce se mi ani psát ale musim jinak bych někoho skantril uz i do trenéra jsem Zapico kvůli nervem z doty mě čeká bitva prostě ty statistiky nefungují nechapem jak to funguje nevím prostě nic ale ta hra nema uroven :D take nenapadne gameruiny az to byly PICK dkcko moj team mě supportu s pudge a techiesom abych nemohl ani stat při creep a čekal za Věžky neboť Pandaren s bhckom ma cely cas pacifikuje :D toto kazdou hru nechapem to behavior score vysmál picovinka uz ani nejsou vykazovány nechce se mi kdyby někdo hledal hraca do teamu kolem 3-4k klidně se pridam solo q je fakt fet. lotv master tournament druhe místo kliknout myší vím na urovni top 3% v sc eu dopice tak proc v té jebnuty DOTE je to az take očividně a trapne že může hrát clovek jako chce a i přesto ho dake hovna potopí :D
Guru

Příspěvekod Maskett » pon 19. úno 2018 18:18:48

gang weed
Obrázek
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1971
Počet komentářů na webu: 676
Dostal poděkování: 427 x