P: Steam Account (Dota, CS:GO, h1z1, pubg a ine hry)

Máte zájem o výměnu nějakých předmětů z in-game storu? Napište sem.

P: Steam Account (Dota, CS:GO, h1z1, pubg a ine hry)

Příspěvekod zaksta » úte 07. lis 2017 1:15:58

Zdravim,

predavam ucet s dotou 2, cs:go a inymi hrami.

Dota 2: solo mmr 3547, party mmr 2711 (niake tie itemy su tiez na ucte niekolko eurove, immortalky atd., na kolko boli kupene vsetky Commpendia ale aj niake sa predali uz). Mozem pridat aj faceit ucet (lvl 5).

CS:GO: Supreme Master, mozno to boostnem aj na Globala este dokym sa najde kupec, (smiesne itemy v hre), k uctu mozem pridat aj faceit ucet (lvl 5). Update: tak hitol som uz Global Elite dneska.

Ine hry: Deus Ex: Mankind Divided, DOOM, GTA 4, Dishonored, h1z1 (s niakymi itemami ktore sa davalo za dobre umiestnenie v sezonnach), PubG, Mafia 3.

Cena: 200,- (na kolko som si kukal po kolko idu ucty, cs:go, dota 2 + aj s hrami ako su h1z1, pubg).

Plati sa vopred, na kolko tu dnes uz vacsinu ludi nepoznam, osobne som tiez nonamer :D ale kto si ma pameta, vie ze som tu zozaciatku rozdaval este beta kluce ked len dota 2 vysla :D :). Nemam zaujem tu niekoho scammnut, skor som prestal na dobro hravat hry a na kolko mam niekolko uctou, mi pride v hodne ucet predat, bohvie kedy ma zase chyti obdobie gamblerstva :D.

Prajem pekny dnik.

https://steamdb.info/calculator/7656119 ... 973/?cc=eu
Obrázek
Pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 304
Počet komentářů na webu: 56
Dostal poděkování: 35 x

Zpět na Obchodování s předměty