Advertisement

Grepolis/Travian/WHATEVER

Diskuse o jiných hrách než Dota (2)

Grepolis/Travian/WHATEVER

Příspěvekod Perspective » úte 27. zář 2016 16:36:12

Caute,
nehrate tu niekto grep alebo travian, resp. nechceli by ste zacat hrat ?(imo ak mate nejake skusenosti)
Uz dlho som nic len tak bez zmyslu neklikal a zacina mi to chybat. Ked tak sa tu ozvite :)
Člen
Počet příspěvků na fóru: 128
Počet komentářů na webu: 2
Dostal poděkování: 23 x

Re: Grepolis/Travian/WHATEVER

Příspěvekod YellowPanda » úte 27. zář 2016 16:53:52

Klikaj Dotu
Pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 298
Počet komentářů na webu: 97
Dostal poděkování: 21 x

Příspěvekod AxACZ » stř 28. zář 2016 1:25:33

Na to bych se vykašlal na začátku je to hrozně super, ale postupně to žere brutálně moc času a rychle to omrzí.
6.82 R.I.P Cancer you will be in our memory forever!
Obrázek
Gamingholddota2 fan http://www.youtube.com/user/GamingHoldDOTA2 Alan respawn pls!

Za tento příspěvek AxACZ získal poděkování od:
JimmyX
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 1029
Počet komentářů na webu: 166
Dostal poděkování: 109 x

Příspěvekod Perspective » stř 28. zář 2016 1:48:18

Dotu obcas klikam ked je s kym. A hej, viem, ze to zere neskor vela casu, ale tak - obcas to vie byt aj sranda no. Neviem preco na si to idem aj po tolkych rokoch asi to je posledna vec, co mi pripomina detstvo tym sposobom, ze ked som bol zasran na prvom stupni, hral som grepolis, tak si ho zapnem aj teraz z nostalgie :D
Člen

Příspěvekod hynekzalesak » stř 28. zář 2016 1:51:41

Travian už pro zábavu moc nehraji, bohužel česká travian komunita i společně se Slovenskem je pomalu ráda když má dohromady tisíc hráčů na nově spuštěném serveru a končí jich pár desítek, letos jsme odehráli i nejhorší kvalifikaci na MS v Travianu ever z česhého pohledu, češi jako celek hráli na celém serveru proti sobě a tak nás na 200% převálcovali Francouzi a ke konci si kopli do těch našich trosek i tchajwanci, v čem byl problém? ostatní národy hráli ucelenou hru zatímco české frakce se mlátili mezi sebou a tak jsme ani nezkusili pořádně zbrzdit nezastavitelné francouze.

Kdysi jsem to hrál hodně akčně ale dnes travian už moc ne, především kvůli lidem na to nemám dále náladu.

Grepolis teď aktivně hraji, jsem na hranici s nepřátelskou aliancí a je to obrovská zodpovědnost nic moc for fun a lidi taky 2x nemusím až na pár výjmek jsou v té alianci dost egoisti, musíš mít neustále mobil a být připravený ve dne v noci zasahovat proti tomu co nepřítel přichystá... navíc hraju delfy což je ultra rychlý svět z mého pohledu a když se něco děje hraje důležitou roli každá minuta... spíše to asi taky brzy zabalím, nejvíc mi teď vážně vadí že se něco párkrát nepovedlo a každá nepovedená akce znamenala že někdo přeběhl k nepříteli nebo skončil a my musíme své drahocenně vydělané sloty používat na města po našich bývalých členech a už nezbývají sloty na nepřítele :(

Z těch onlinovek mě nejvíc baví divoké kmeny, na každém světě spousta super lidí, komunita asi funguje z těch tří jmenovaných her nejlépe a nežere to tolik času pokud nejsi na hranici, případně se z hranice dá vždy odstěhovat někam kde je více klid a pomáhat těm co mají víc času a hranice podrží ;)
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1957
Počet komentářů na webu: 417
Dostal poděkování: 153 x

Příspěvekod Cajky21 » stř 28. zář 2016 2:52:57

klidně bych něco začal, ale musel by to být novej server. Já tyhle hry bral vždycky hrozně vážně, vstával kvůli tomu v noci a podobně, určitě bych to nehrál, abych byl na 25131. místě
Obrázek
"jsem smutnej za mindcontrola je to můj dobrej kámoš " - Caixin - 2016

Za tento příspěvek Cajky21 získal poděkování od:
Perspective
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 1428
Počet komentářů na webu: 535
Dostal poděkování: 1086 x
Umístil jsem se v TOP10 DOTA2.cz SIGu1x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje.11x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu10x
Vítěz DOTA2.cz 2v2 Turnaje4x
Vítěz DOTA2.cz 1v1 Robot of the Week turnaje1x
Vítěz ankety MIDASKA 2014 v kategorii Tým roku, Carry roku a Objev roku - Tým3x

Příspěvekod Perspective » stř 28. zář 2016 2:55:54

Tak ak sa vám tam vo vašom Českej Ríši začne nový svet, rátam s tebou do boja!
Tak ja som nikdy nebol 25k hrac LEL, ale ani som ziaden svet nevyhral. Na bete som mal 900k, na epsilone 700k+, ked som si zlepsoval franinu tak som sa na FR drzal v TOP 100 asi prve dva mesiace (bez zlata)a to v casoch najvacsej slavy Grepolisu vo FR, tj. v prvy den servera tam bolo 20K ludi.

Za tento příspěvek Perspective získal poděkování od:
Cajky21
Člen

Příspěvekod Cajky21 » stř 28. zář 2016 2:59:34

já taky nikdy nevydržel do konce, naposledy pár týdnů. top 20, top 100, pak mě zradil můj partner cyberjohny, kterej odmítl dát 300 kč na zlatky. Do dneška je mi dlužnej, nevěřte mu nic
Obrázek
"jsem smutnej za mindcontrola je to můj dobrej kámoš " - Caixin - 2016
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 1428
Počet komentářů na webu: 535
Dostal poděkování: 1086 x
Umístil jsem se v TOP10 DOTA2.cz SIGu1x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje.11x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu10x
Vítěz DOTA2.cz 2v2 Turnaje4x
Vítěz DOTA2.cz 1v1 Robot of the Week turnaje1x
Vítěz ankety MIDASKA 2014 v kategorii Tým roku, Carry roku a Objev roku - Tým3x

Příspěvekod TAMTL » stř 28. zář 2016 10:27:15

Já osobně jsem dřív hrával gladiatus. To byla moje srdcovka.. nastavoval jsem si budíky na minutu přesně, ať si to odklikám atd. V jednu chvíli jsem byl i top 1 jako hráč i s guildou, ale to už jsou 3 roky or so.
With silence comes peace,
with peace comes freedom,
with freedom comes silence.

"Being honest may not get you many friends but It'll always get you the right ones."
John Lennon
Favorite heroes: Meepo, Tinker, Invoker
Expert
Počet příspěvků na fóru: 513
Počet komentářů na webu: 130
Dostal poděkování: 67 x

Příspěvekod muyiong » stř 13. zář 2017 16:04:25

Nechcete si niekto zahrat grepolis na Slovenskom svete JUKTAS?

Vzbura - Rychlost 4

Svet zacal 29. augusta takze je celkom novy. Sme traja hraci sami na mori, takze vas istu dobu necaka ziadna sialena akcia, skor taka klasicka BUILDING SIMULACIA vhodna aj pre nobov. Mozem vas invitenut)
Začátečník
Počet příspěvků na fóru: 75
Počet komentářů na webu: 5
Dostal poděkování: 9 x

Příspěvekod FlopiK » stř 13. zář 2017 17:24:05

hynekzalesak píše:Travian už pro zábavu moc nehraji, bohužel česká travian komunita i společně se Slovenskem je pomalu ráda když má dohromady tisíc hráčů na nově spuštěném serveru a končí jich pár desítek, letos jsme odehráli i nejhorší kvalifikaci na MS v Travianu ever z česhého pohledu, češi jako celek hráli na celém serveru proti sobě a tak nás na 200% převálcovali Francouzi a ke konci si kopli do těch našich trosek i tchajwanci, v čem byl problém? ostatní národy hráli ucelenou hru zatímco české frakce se mlátili mezi sebou a tak jsme ani nezkusili pořádně zbrzdit nezastavitelné francouze.

Kdysi jsem to hrál hodně akčně ale dnes travian už moc ne, především kvůli lidem na to nemám dále náladu.

Grepolis teď aktivně hraji, jsem na hranici s nepřátelskou aliancí a je to obrovská zodpovědnost nic moc for fun a lidi taky 2x nemusím až na pár výjmek jsou v té alianci dost egoisti, musíš mít neustále mobil a být připravený ve dne v noci zasahovat proti tomu co nepřítel přichystá... navíc hraju delfy což je ultra rychlý svět z mého pohledu a když se něco děje hraje důležitou roli každá minuta... spíše to asi taky brzy zabalím, nejvíc mi teď vážně vadí že se něco párkrát nepovedlo a každá nepovedená akce znamenala že někdo přeběhl k nepříteli nebo skončil a my musíme své drahocenně vydělané sloty používat na města po našich bývalých členech a už nezbývají sloty na nepřítele :(

Z těch onlinovek mě nejvíc baví divoké kmeny, na každém světě spousta super lidí, komunita asi funguje z těch tří jmenovaných her nejlépe a nežere to tolik času pokud nejsi na hranici, případně se z hranice dá vždy odstěhovat někam kde je více klid a pomáhat těm co mají víc času a hranice podrží ;)

Ty mi niečo z Divokých hovoríš :D ale divoké kmene boli celkom dobrá hra. Ale keby to teraz začnem hrať tak by som tam bol najväčší noob, nakoľko sa to dosť zmenilo(tutorial, denné odmeny...) + ešte teraz v poslednom čase som hrával dosť Grepolis, ale Slovenské svety stoja za ......
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 9
Počet komentářů na webu: 0
Dostal poděkování: 0 x

Příspěvekod muyiong » stř 13. zář 2017 17:37:53

nestoja:) pod si zahraT)

Za tento příspěvek muyiong získal poděkování od:
FlopiK
Začátečník
Počet příspěvků na fóru: 75
Počet komentářů na webu: 5