Advertisement

Spadnuté mmr

Dotazy, rady, tipy a diskuse ohledně strategií, buildů, mechaniky, nastavení...
Pravidla fóra
Ještě než položíte svůj dotaz, zkuste nejprve použít vyhledávání. Třeba už někdo před vámi měl stejný problém a byl vyřešen.

Svůj problém popište, co nejlépe můžete. Když to půjde, přidejte i screenshot, kde je to přesně vidět. Hlavně se zmiňte v předmětu, o co přesně jde, protože předměty typu "Problém s Dotou", toho fakt moc neřeknou a ochuzujete tím sebe, že vám nikdo nepomůže.

Re: Spadnuté mmr

Příspěvekod hackerwoody » ned 18. čer 2017 14:18:51

Pozeral som tvoj replay zo spectrou.... Mas 15 creepov na easylinke v 5 minute pritom si tam mal freefarm. Na spectru kupis prvy item boots of speed a hned ides maelstorm??. A potom kupis Javelin a ides basher.... Tak neviem ci das tych 3k... Musis sa najprv naucit lasthitovat a hlavne denyovat a prepnut tie ruske itembuildy na nieco normalne.
Přílohy
nice.jpg
nice.jpg (50.82 KiB) Zobrazeno 237 krát
Začátečník
Počet příspěvků na fóru: 44
Počet komentářů na webu: 9
Dostal poděkování: 4 x

Příspěvekod Joy » ned 18. čer 2017 14:45:30

Som skúšal dačo nové. To lashitovanie som si vedomí. Dakedy ok dakenie slabo :/
Mírně pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 305
Počet komentářů na webu: 5
Dostal poděkování: 9 x

Příspěvekod meezy5 » ned 18. čer 2017 15:03:37

sak at hraje rikiho/bara/pudge roaming kdyz neumi last hitovat na 1k lidi budou kapat jak na bezicim pase na roamery
Obrázek
Člen
Počet příspěvků na fóru: 114
Počet komentářů na webu: 24
Dostal poděkování: 11 x

Příspěvekod Joy » ned 18. čer 2017 15:49:18

S barom mám takmer 70% win rate
Mírně pokročilý

Příspěvekod Asmoday » ned 18. čer 2017 19:04:35

I ta Spectra je super - může se zapojovat už celkem brzo, může bejt v každym fightu, kterej neni úplně zbytečnej a předem prohranej, nepotřebuje zas tak moc farmy, je použitelná prakticky celou dobu nějaký normální hry... jen se musí naučit farmit a stavět nějaký normální věci (a prosím zapomeň na 30 minut afk farm radla jak většina lidí... za 30 minut zjistíš, že vám chyběj raxy a enemy tě zabijou na 3 rány).
ObrázekObrázek
Gotta Catch 'Em All... POKEMON CHAMPION!
Legenda
Počet příspěvků na fóru: 9102
Počet komentářů na webu: 2909
Dostal poděkování: 998 x

Příspěvekod Grakon2702 » ned 18. čer 2017 19:12:39

Spectru radši ne. Na nízkém ranku s ní mám problém v latu právě kvůli té farmě. Častokrát se mi stávalo, že jsem měl v early/mid slušnou farmu a řekl jsem si, že je čas se zapojovat do fightů. A ono v tom nízkém mmr chcou jaksik lidi bojovat dost často a častokrát úplně zbytečně divují. Zkráceně řečeno, v early jsem toho dost nafarmil, pak jsem od mid game do late game gankoval a fightil a najednou jsem v latu zjistil, že enemy carry, co feedoval na začátku je víc přefarmený než já. Ta spectra je na tu farmu hodně závislá a na tak nízkém ranku v nezkušených rukou zrádná.
The game, you lost it.

Za tento příspěvek Grakon2702 získal poděkování od:
Neficek
Pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 372
Počet komentářů na webu: 91
Dostal poděkování: 35 x

Příspěvekod Asmoday » ned 18. čer 2017 22:26:08

Ale enemy taky nebude umět farmit... a pokud je 3k hráč jak tvrdí, tak by měl bejt na 2k mmr schopnej tu hru prostě snowballovat a vyhrát.

Jo a taky prostě nesmíš bejt debil. Dota je teamová hra, když se budeš chovat jak kokot (zajímavý, ***** je cenzurovanej, ale kokot ne :D), tak budeš mít daleko nižší mmr, než je tvůj individuální skill. Neber si to nijak osobně, možná si výjimka, ale většina lidí co si stěžuje na nízký mmr má právě s timhle největší problém.
Naposledy upravil Asmoday dne ned 18. čer 2017 23:58:22, celkově upraveno 2
ObrázekObrázek
Gotta Catch 'Em All... POKEMON CHAMPION!
Legenda
Počet příspěvků na fóru: 9102
Počet komentářů na webu: 2909
Dostal poděkování: 998 x

Příspěvekod Vodka » ned 18. čer 2017 23:35:36

Mne spadnul a ochabnul penis, mmr to same
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1938
Počet komentářů na webu: 629
Dostal poděkování: 452 x

Příspěvekod Sharlay » pon 19. čer 2017 8:32:10

ja som ako vyšla 7.00 hra ma prestala baviť aj tak som hral padol som z 3.9 na 3.2 lebo som hral tak 5 hier do týždna všetko loses , neprisposobil som sa novej mete, necital som co sa zmenilo a ako co hrať, teraz už hram o 106, a som spať na 3.7, čo moj support=lose, ani nie preto že by som sa šiel vyhovarať ako moje carry je vždy stupid, ale ja som mizerny support tiež :D, tak som začal pickovať mid, massujem tam sf, ez winy, pripadne carry kde hram spectru, kde rushem phase boty a vanguard, a radlo do 25, a celu dobu potom len farmim, a fightim len na ulti, inak stale linka /jungle, stale farm farm, ked už mam aj diffusal/manta, tak je to skoro vždy win, pripadne dorobim abysal
Obrázek
Expert
Počet příspěvků na fóru: 453
Počet komentářů na webu: 208
Dostal poděkování: 32 x

Příspěvekod eoL.WitreX » čtv 22. čer 2017 8:14:23

Tak jak říkali předchozí... Já mám Solo 3300 a mám na něm Winrate 50%+- někdy horší někdy lepší... Na nějaké, že se stanu pro hráčem jsem se už vykašlal, ale když jdu na můj 1k MMR účet tak 9 z 10 her vyhraju (tu jednu hru prohraju třeba kvůli tomu, že v enemy týmu byl stejný člověk jako já a nepatřil tam :lol: ) Už jsem potahal par lidem party MMR a questy do Battle Passu páč na co by mi byla pomoc 0-1k MMR hráče když jsem si byl schopný dat Rampage za Terrorblada, kterého jsem hral na Midu a rushoval jsem po botách Desolator :lol: .. Ale i tak vidím, že mi příjdou všeobecně nějak ti hráči na všech MMR lepší než kdysi... Ty jo když jsem ještě hral na starém účtu tak na konci hry sotva někdo měl 100+ last hitu :D teď už i na tom 1k někdy někdo těch 100 last hitu do 30 minuty dá :D
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 1
Počet komentářů na webu: 0
Dostal poděkování: 0 x

Příspěvekod Joy » čtv 22. čer 2017 11:08:10

Vytrhol si mi to z úst ja som sa nezhoršil ale hráči sa zlepšili ja si pamätám že keď som mal okolo 2,4 k mmr ľudia ledva deny dali a wardy neboli takmer nikdy. Teraz sú aj wardy a ľudia robia deny aj čo predtým - aspoň čo si pamätám moc nerobili ľudia okolo 2k. Proste som zastagnoval - nemám toľko času ako kedysi na hry plus sa mení méta neustále -napr. talenty som spostý z toho kedy aký talent dať...
Mírně pokročilý

Příspěvekod Sharlay » čtv 22. čer 2017 12:48:26

chod na dotabuff, pozri si ktory sa pickuje najcastejsie a aky ma winrate ked nevies, ale ako urcite je lepsie ked to picknes podla toho co v danej hre poterbujes, ale ked netusis tak si nechaj poradit od dotabuffu :D
Obrázek
Expert
Počet příspěvků na fóru: 453
Počet komentářů na webu: 208
Dostal poděkování: 32 x

Předchozí

Zpět na Dota 2 poradna