Rady, rady a zase jen rady...

Dotazy, rady, tipy a diskuse ohledně strategií, buildů, mechaniky, nastavení...
Pravidla fóra
Ještě než položíte svůj dotaz, zkuste nejprve použít vyhledávání. Třeba už někdo před vámi měl stejný problém a byl vyřešen.

Svůj problém popište, co nejlépe můžete. Když to půjde, přidejte i screenshot, kde je to přesně vidět. Hlavně se zmiňte v předmětu, o co přesně jde, protože předměty typu "Problém s Dotou", toho fakt moc neřeknou a ochuzujete tím sebe, že vám nikdo nepomůže.

Re: Rady, rady a zase jen rady...

Příspěvekod TomulkaBambulka » úte 07. bře 2017 12:43:18

Ahoj, tak po delší době tu mám zase jednu rychlovku a budu moc vděčný za odpověď.

1. Jak na Slarka. Tohle je na pubu a na low ratu fakt zlo, fakt ho nemám rád a myslím, že nejsem sám. Jednou jsem ho na midu přehrál s Enchou, ale to bylo stejně fuk, šel si na pár low killů jinde a opět si dělal co chtěl. Další hry proti němu to samé, někdy už jsem zoufalý. Je nahoře, jdu tam, je dole, běžím tam, ale k ničemu, stejně si udělá někde doublekill a jede se dál. Tak se ptám, jakého hrdinu bych si měl proti němu picknout, abych ho zastavil. Zkoušel jsem Abadona, ale ani blademail, vylepšený medailon, vladimir, SaY + účko nestačilo. Neřeknu, kdyby to bylo fakt nějaké carry alá Magina, Jogurt, ti jsou silní na konci, ale to už tam máme i naše carry, ale ten začátek + střední hra a Slark, to je na pubu zlo. Tak budu rád, za jakýkoliv postřeh.
2. Jsem asi slepý, ale nikde nemohu najít, jak si nabindovat nějaký text na klávesovou zkratku. Co jsem našel, tak jen ty nějaké už předem vymyšlené komentáře jako - chybí střed, dobrá práce atd.- ale nějaké vlastní pořád nevím, kde bych si nahodil. Někde už jsem to viděl, takže to asi půjde, akorát já být slepý.
3. Pár her se nenačte. Příklad, odehraji hru, vyhraji / prohraji, ale hra není na dotabuff a ve hře je napsaná jako "nezaznamenaná". Udělal jsem si tak myslím úspěch 41 asistů, ale nepřipsalo se to, je to docela škoda, hlavně u těch vyhraných her to zamrzí. Nevíte jak tomuto zamezit a nebo nevíte proč se to tak děje.
4. Jinak všiml jsem si, že některé předměty jsou takové escapy, třeba taková Manta. Chápu správně, že se díky tomu mohu vykliknout třeba ze stunu, či z nějakého podobného bordela? A co silence, když ho mám, mohu vytáhnout Mantu či nemohu?
5. Předmět Moon Shard, asi jsem ho moc nepochopil. Postavím ho, kliknu na něj a mám to navýšení rychlosti, ale na jak dlouho či kolik to má použití? Nebo to funguje jinak?
6. Předmět Linken, dá se nějak aktivovat a nebo deaktivovat? Prostě, abych si mohl vybrat, kdy se spellblock "udělá"? Já jsem z toho itemu dost zklamaný, protože když je Linken aktivní, tak si tam kdejaký průměrný šmudla hodí nějaký low skill, Linken je pryč a pak tam natáhne stun, ůčko atd. Dost smutné, právě proto bych si myslel, že jde aktivovat / deaktivovat, akorát nevím jak. A nebo to nejde?
7. Předmět Armleta, tak mě napadlo, když přidá 25 síly, tak to přidá nějaké HP automaticky. Chápu teda správně, že jakmile mám třeba 50 HP, hodím si Armletu, přidá to třeba HP na 300+, někoho tím třeba dodělám, nebo uteču, nebo přežiji letící ránu či něco takového, pak to vypnu HP spadnou na 1 a jdu domů? V tom předmětu to moc popsané není, jen to, že mě to nemůže zabít. Navíc tam není napsaný CD, ale nějaký tam být musí ne? Jinak by se to dělalo pořád dokola s low HP. A nebo to je celé jinak?

Děkuji moc za ochotu odpovídat a přeji hezký den. Snad to nejsou moc hloupé otázky.
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 19
Počet komentářů na webu: 1
Dostal poděkování: 0 x

Příspěvekod Asmoday » úte 07. bře 2017 13:06:13

1. Nejlepší counter je asi Bloodseeker (i když nevim po těch změnách...), já hraju většinou supporty a proti Slarkovi je asi nejlepší Disruptor... ale nejdůležitější je teamplay (což na low pubu asi moc nejde :().
2. Nejsi... prostě to nejde :( (leda přes příkazy do console, ale to je zbytečně složitý). Ono jde hlavně o to, že tyhle předpřipravený to automaticky překládá do správnýho jazyku - když budeš psát vlastní, tak je možnost, že ti někdo nebude rozumět. Většina věcí se dá vyřešit pomocí alt+click (% hp a many, cd na spelly a itemy, missing enemy (ctrl+alt+click = returned enemy), expy do dalšího lvlu, buyback, potřebný prachy na item...) + tam je to kolečko (který ale nepoužívám, takže ti o něm nic neřeknu).
3. Nejsem si přesně jistej, ale bylo to když někdo leavne před first bloodem... čim víc budeš hrát, tim míň leaverů budeš potkávat, takže to teď asi nemá cenu řešit.
4. Jo, obecně itemy můžeš používat, když seš silencnutej - a některý (bkb, manta, eul, lotus a guardians) dispellujou debufy = ten silenc z tebe sundaj. Se stunama to nejde, ale když budeš dostatečně rychlej, tak můžeš ten stun "dodgnout" když na tebe letí (na rozdíl od spellů, itemy nemaj žádnej delay, takže to celkem de, jen to musíš přesně načasovat).

5. Když ho koupíš a máš ho v invu, tak ti dává 120AS a lepší vision v noci. Když ho použiješ, tak bude dávat jen 60AS a žádnou extra vision. Použitej můžeš mít jen jeden a už ho máš na furt. Obecně se na většinou hrudnů nevyplatí kupovat ho jen tak - existuje pár výjimek v určitej situaci, když chceš ten masivní AS, ale většinou se Moon Shard kupuje rovnou na použití, když máš plnej inventář.
6. Nejde. Musíš vědět, kdy ho koupit... pokud maj enemy nějaký easy shit spelly (Zeus, Bristle...), kterým ti to zrušej, tak to prostě nekupuj. Na druhou stranu to má dost krátkej CD (13s neni nic) a nutíš enemy k nějakej reakci, takže můžou udělat chybu...
7. Jo, přesně takhle to funguje. Dřív to dávalo ty HP instantně, takže to bylo strašně jednoduchý - nerfli to, že to přidává ty HPčka postupně (dá to celkově 500hp během 0,6s). Chvíli to mělo myslim i CD, ale ten pak zase zrušili.

Na youtube najdeš hodně videí, co se dá s Armletou dělat :D (ale nezkoušel bych to, většinou to nedopadá dobře).
Např.: Je to ještě "stará" Dota, ale Armlet funguje stejně.
ObrázekObrázek
Gotta Catch 'Em All... POKEMON CHAMPION!
Legenda
Počet příspěvků na fóru: 9000
Počet komentářů na webu: 2897
Dostal poděkování: 993 x

Příspěvekod skautik » úte 07. bře 2017 16:24:31

Ahoj,
k tomu bindování - jasně, že to jde. A protože nemám rád kolečko, nastavil jsem si to na numerickou klávesnici. Většinou buď mám čas se tam natáhnout anebo při troše cviku stíhám mačkat tlačítka i z myši (ale tam na rychlo fakt musíš přesně vědět, kam mácnout :D ).
Jestli budeš mít zájem, někde ten svůj config vyhrabu a pošlu ti ho (nebo vám to tu popíšu). Mám tak nastavené na numce všechny missy a pár dalších nesmyslů, které spíš moc nepoužívám.

$.

EDIT: Asmo, for fun jsem pustil ta videa a u toho jednoho "omg, co je to za starou mapu? :o " :lol:
"Tlampače zesilují jen hlas, nikoli argumenty."
Hans Kasper
Redaktor
Počet příspěvků na fóru: 83
Počet komentářů na webu: 22
Dostal poděkování: 13 x

Příspěvekod Stoky » úte 07. bře 2017 16:31:02

Dota jak je znamo je dost komplexni hra...ac se snazi v poslednich letech mechaniky zjednodusovat, tak je toho porad dost.

1. pick a counterpick...da se to nejak zprumerovat a jsou na to stranky, ktere ti counterpick prozradi (napr. dotapicker.com), pripadne i na dotabuffu tahle statistika je (ten tvuj slark: https://www.dotabuff.com/heroes/slark/matchups). Ja beru obecne jako counter na slarka anti-mage, ale je jich spoustu. BS funguje super, silence na nej funguje skvele a vlastne jakykoliv control (jen se musi hrat mozkem a kontrolovat az po tom co zahraje dark packt.

2. Ja ti ke kolecku vic reknu. Pouzivam vsechno se altem (cas, hp, cd, miss apod.) a na kolecku mam par podle me nejcastejicich frazi (reuse curier, we need wards, help, back, stun, miss, careful, gg, wp). Jen stisknes tlacitko, vyskoci ti kolecko a ty tahem mysi vyberes frazi. Takze ja napr. mam "Get Back!" na tahu mysi k sobe, takze F5 a mys k sobe (to kolecko jen problikne). Tyhle fraze maji vyhodu, ze jsou prelozene pro kazdy jazyk, takze ty hodis get back a cinanovi se ukaze rozsypanej caj.

3. jsou dve moznosti proc hra neni zapocitana. Nekdo leavne pred FB a napise se ti this game is safe to leave, no stats recorded a nebo se vysere valve server a nezapocita ti to hru kvuli poor network condition (to se mi nestalo uz nekolik mesicu).

4. zase se vratime k mechanikam. Kdyz neco nebudes vedet, mrkni na gamepedii. Napr. Manta: http://dota2.gamepedia.com/Manta dozvis se tam strasne moc veci, ktere ve hre nejsou...u kazdeho itemu, spellu a mechaniky je popsane tak 99% veci, ktere kdy budes potrebovat.

5. k tomu neni co dodat, asmo rekl vsechno.

6. Linkens je situacni a stavi se prave proti prvnimu spellu, takze se stavi na urcity druh hrdinu a proti urcitym hrdinum. Stavi se na hrdiny, kteri maji nejaky escape a hrozi ze na ne nekdo skoci a nebudou ho moct pouzit (zase dotabuff to jasne ukazuje: https://www.dotabuff.com/items/linkens-sphere). A pak se stavi proti hrdinum, kteri maji jeden iniciacni spell, ktery ti vadi (ultimatni je proti legionarce - nikdy ti neda duel, nemuze te sama ulovit pokud nema nekoho kdo linkens prolomi a nebo si nekoupi item kterym ho prolomi, podobne proti Doomovi, Spiritbreakerovi - ten te nikdy nechargne, maximalne ve fightu apod.)

7. Presne jak pise Asmo jen doplnim: http://dota2.gamepedia.com/Armlet_of_Mordiggian
dostavas 4,17 sily kazdych 0,1sec (83hp za 0,1 sec do maxima 500).
Hrabě Sandwich vynalezl sandwich. Samuel Morse vynalezl morseovku. Platon vynalezl plátno. A já Štoky vynalezl Fernet Štok...Bohudík.
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 762
Počet komentářů na webu: 287
Dostal poděkování: 136 x

Příspěvekod Asmoday » úte 07. bře 2017 17:05:13

Skautik: Myslel jsem to tak, že to nejde přes nastavení ve hře. Psal jsem, že to jde přes konzoli a config jsou prakticky uložený příkazy do konzole.
ObrázekObrázek
Legenda

Příspěvekod skautik » úte 07. bře 2017 17:28:11

Jo, já vím. Až teď jsem si uvědomil, že jsem to napsal blbě a vypadá to, jako bych s tebou nesouhlasil, sorry. :D

Dokonce jsem kdesi v záloze vyhrabal i to mé nastavení, spousta příkazů už je tam navíc (implementováno do klienta) nebo možná už i nefunkčních, ale nemám potřebu to teď nijak upravovat. ;)

http://leteckaposta.cz/791905885 (...řekněte mi, že tady to nepožere ani pitomý texťák.. :D )
"Tlampače zesilují jen hlas, nikoli argumenty."
Hans Kasper
Redaktor
Počet příspěvků na fóru: 83
Počet komentářů na webu: 22
Dostal poděkování: 13 x

Příspěvekod TomulkaBambulka » pát 07. dub 2017 14:08:26

Tak jsem se po delší době zasekl. Mám účet lvl 20, takže mohu do hodnocených zápasů, ale zatím není kam spěchat, tak jsem se vnořil do Výzva pro hrdiny.
Brrr, člověk by čekal, že to bude nějak udělané od těch lehčích po ty nesložitější, ale ono ne. Pugna, Broodmother, Clocwerk, Kunkka, Beastmaster, Pheonix, Ember Spirit - to jsou dost složití hrdinové, aspoň dle mého. No a pak tam byl Chen, to jsem plakal, pamatuji na TI jedničku a Puppeyho, ale tak snadné to není, skore 1-8 mluví za vše, ale i přesto jsem 6 her pod průměrem, takže super.
No ale teď ten problém. Druhý řádek hrdinů a hned Meepo? Zatím jsem nenašel odvahu to ani zkusit. Podle mého nic složitějšího na ovládání snad ani být nemůže. Proto bych se chtěl zeptat na pár věcí k němu:
1. Dá se zahrát nějak bez Učka? (prostě jen s jedním Meepem s tím, že zbytek by sloužil jen k únikům a byli by nějak schovaní, či farmili lesík)
2. Mám problém s tím portováním k hlavnímu Meepu, dělat to po jednom je prostě pomalé, na videích jsem viděl jak se portnout najednou, ale nevím jak na to.
3. Nějaké obecné rady pro hraní Meepa?
Ta výzva pro hrdiny je fajn věc, ale být to na moji osobě, tak tyhle Meepy, Cheny, Tusky, Earth Spirity dám někam na konec.

Díky moc.
Nováček

Příspěvekod Trdlo » pát 07. dub 2017 14:49:42

I když vidím, že se chceš naučit všechny hrdiny, tak bych nějaký hrdiny vypustil. Pokud teda některý z nich nechceš mainovat a nebo netrváš na tom se je fakt naučit.

Vypustil bych vokera a meepa, jsou to hrdinové na kterejch potřebuješ mít x desítek her, abys je uměl vůbec základně zahrát, natožpak slušně zahrál.

Další kategorie hrdinů kterejm bych se vyhnul jsou naga, earthspirit a io - hrdinové který když zahraješ 5x, tak budeš aspoň trochu tušit jak to hrát, co dělat, ale naučit se je, je "zbytečně" složitý a zabere ti to x desítek her.

Na druhou stranu jsou to "broken hrdinové", takže když je budeš umět na svůj rating hodně dobře, tak si s vokerem nebo meepem budeš vyhrávat hry prakticky sám.
Pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 333
Počet komentářů na webu: 39
Dostal poděkování: 58 x

Příspěvekod Stoky » sob 08. dub 2017 11:23:55

TomulkaBambulka píše:
Tak jsem se po delší době zasekl. Mám účet lvl 20, takže mohu do hodnocených zápasů, ale zatím není kam spěchat, tak jsem se vnořil do Výzva pro hrdiny.
Brrr, člověk by čekal, že to bude nějak udělané od těch lehčích po ty nesložitější, ale ono ne. Pugna, Broodmother, Clocwerk, Kunkka, Beastmaster, Pheonix, Ember Spirit - to jsou dost složití hrdinové, aspoň dle mého. No a pak tam byl Chen, to jsem plakal, pamatuji na TI jedničku a Puppeyho, ale tak snadné to není, skore 1-8 mluví za vše, ale i přesto jsem 6 her pod průměrem, takže super.
No ale teď ten problém. Druhý řádek hrdinů a hned Meepo? Zatím jsem nenašel odvahu to ani zkusit. Podle mého nic složitějšího na ovládání snad ani být nemůže. Proto bych se chtěl zeptat na pár věcí k němu:
1. Dá se zahrát nějak bez Učka? (prostě jen s jedním Meepem s tím, že zbytek by sloužil jen k únikům a byli by nějak schovaní, či farmili lesík)
2. Mám problém s tím portováním k hlavnímu Meepu, dělat to po jednom je prostě pomalé, na videích jsem viděl jak se portnout najednou, ale nevím jak na to.
3. Nějaké obecné rady pro hraní Meepa?
Ta výzva pro hrdiny je fajn věc, ale být to na moji osobě, tak tyhle Meepy, Cheny, Tusky, Earth Spirity dám někam na konec.

Díky moc.

Vyzva pro hrdiny je prece prave proto aby si vyhral s kazdym hrdinou a preci uplne jedno ktery je prvni a ktery je sesty na tretim radku (je to proste random a pro kazdeho jinak). Je tam proto, aby sis zahral s kazdym hrdinou je spoustu lidi kteri nikdy nektere hrdiny nehrali (vc. me) mam pres 5k her a nikdy jsem nehral 5 hrdinu (MK, ES, AW, WW, Pitlord)...proste na to nebyla chut.

Hrat s jednim Meepem je nesmysl...mrkni na youtube tam ti poradi jak meepa hrat, ale podobni hrdinove jsou proste sloziti na rozumne zvladnuti aspon zakladnich skillu (Invoker, ES, Meepo, Chen, Storm atd.)...ergo u nich potrebujes hodinku dve aby sis je osahal a ani pak to nebude zadna hitparada...
Hrabě Sandwich vynalezl sandwich. Samuel Morse vynalezl morseovku. Platon vynalezl plátno. A já Štoky vynalezl Fernet Štok...Bohudík.
Veterán

Příspěvekod Asmoday » sob 08. dub 2017 12:16:41

Hrát s jednim Meepem je samozřejmě nesmysl... ale pokud už na tom trváš, tak je to asi lepší než failit micro a feedit enemy. Hraj ho na supp, vymaxuj síťku, kupuj všechny wardy/dusty, stackuj jungli... a doufej, že ti to spojenci vyhrajou.

Jinak ta all hero challenge je úplně k ničemu. Samozřejmě je dobrý hrát víc hrdinů, ale nemusíš nutně vyhrát s úplně každym. Každej má některý, co hraje jen hodně málo a pár, co nehraje vůbec. Nemá smysl se do toho nějak nutit. Pokud jí mermomocí chceš udělat (ale Meepa pak už nikdy hrát nebudeš), tak nejednoduší to je asi tak, jak jsem napsal.
ObrázekObrázek
Legenda

Příspěvekod zabijacek » ned 09. dub 2017 9:33:51

envyho bych az tak neobdivoval, vi se o nem ze driv na to pouzival nakej script, pokud ste se divali na posledni dac, tak uz je jasny ze hraje bez nej

http://www.youtube.com/watch?v=rvMvDRyrRD4&t=2m41s
Člen
Počet příspěvků na fóru: 65
Počet komentářů na webu: 72
Dostal poděkování: 33 x
4x
Vítěz DOTA2.cz 2v2 Turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz 1v1 Robot of the Week turnaje2x

Příspěvekod TomulkaBambulka » úte 18. dub 2017 16:52:04

Tak jsem se pustil do rantingových zápasů a docela peklo.
Při kalibraci jsem se pustil do hraní supportů a mám jedno moudro. Support nikdy nemůže vyhrát hru na velice nízkých úrovní. Nejsem žádný macho, ale dělal jsem co jsem mohl, 10k hodnota na konci, supp itemy, 2-3k za wardy, dusty, lítáky, stacky kempů, pozičně snad v každém větším fightu, ale marnost. Na tak nízkých hodnotách je to vždy o carry hrdiněch. Když má pak na konci carry 1-12-5 a i itemů nějaké boty + BFko, či jen silver edge tak je to bez šance. Nebo když si na lince, máš 17-20 denny v domění, že carry farmí a pak zjistíš že za tu dobu měl 6 last hitů, tak je to prostě bez šance.
No abych se nerozkecával, tak jsem nakalibroval mmr 600+. Pak jsem prozřel a dokud člověk nebude 1,5k tak na supporta nešáhnu. Dal jsem Urzu, Lifesteelera a hnedka je to 800, no ale bude to boj.

A teď k tomu proč píši. Mám dejme tomu 120 hodnocení, když se podívám do profilu. Asi jsem slepý, ale nevíte kde i já mohu hodnotit hráče a přidat nějaké to kladné hodnocení? A taky jsme nenašel, kde mám reportovat hráče. (třeba Jogurt s 0-15-5 s dagonem a mana otou či co to měl)

Pokud ještě mohu tak klasické okénko rychlovek.
1. Rozložit a složit předměty je skvělá věc, ale některé předměty rozložit nejdou. Je to chyba u mé osoby a nebotřeba takový poor mans shield prostě rozložit nejde? Nemůže na to mít vliv třeba to, že ho kupuji hned ze startu?
2. Healing salve. V předmětu se píše, že efekt přeruší jen nepřátelský hrdina nebo Roshan. Ale já mám takový pocit, že to přeruší i obyčejný creep. Pravda je teda kde?
3. U Urny se píše, že tu přeruší jen hrdina nebo věž, dá se teda efekt Urny použít když si farmím Roshana, nebo se tam počítá taky?
4. Vladimir. Aury chápu, ale není tam napsanáno nic o lifesteel auře, já měl za to, že Vladimir přidává i nějaký lifesteel, myšleno aurou. Jsem měl za to, že když třeba postavím Vladimira, že z toho bude profitovat i nějaké to carry právě tím lifesteelem, ale v popisu předmětu jsem to nenašel. Jak to tedy je?
5. Legion commander a jeho duel. Někdy se stává, že když se kouknu pak do výsledků, tak mám bonus za duel klidně u sebe. Mám to tedy chápat tak, že když hraji s Legionem a při duelu se zapojuji do souboje, tak ten bonus mám taky pak nějaké menší a nebo to získá jen ten kdo dá last hit? Můžete to někdo trošku vysvětlit?

Děkuji moc. Budu moc vděčný za odpovědi.
Nováček

Příspěvekod Stoky » úte 18. dub 2017 17:14:11

Zacal bych odkazem na dota2.gamepedia.com - tam jsou vsechny odpovedi.

1. Nektere predmety rozlozit jdou jine ne...resp vetsina nejde a nekolik jde.

2. Healing salve ti prerusi dmg od hrdiny...driv to byly i creepy od 7.00 je to jen hero.

3. Roshan prerusi take. Do popisky se neda vmacknout vsechno.

4. Vladimir dava hromadu aur, nejznamejsi je lifesteal aura (15% pro melee, 10% pro ranged)

5. Duel funguje tak, ze kdyz ho na nekoho zahraje tak pokud duel timeoutne, tak nikdo dmg nedostane. Pokud nekdo v duelu umre, tak ten druhy duelant dostane plus dmg (podle levelu duelu).
Veterán

Příspěvekod Asmoday » úte 18. dub 2017 17:18:44

I za supporta se to dá vyhrát, ale je to těžší... největší šance je zaměřit se na 1-2 enemy a co nejvíc je zničit. Pak se enemy team začne hádat a vzdaj to dřív, než se dostaneš do tý fáze, kdy už si jen větší creep se stunem :D.

Na konci hry v přehledu.
Obrázek

1. neni to chyba, některý itemy prostě rozložit nejdou
2. dřív to rušil i creep, ale teď už jenom dmg od Roshe/hrdiny (ale počítaj se i DoTky, na to si musíš dát pozor)
3. nejsem si úplně jistej, ale myslim, že to nejde - Rosh by to měl přerušit.
4. nevim, jak je to napsaný přímo u toho předmětu, ale veškerej lifesteal z Vladimíra je aura (ten item samotnej dává jenom +2 ke všem statům a všechno ostatní (lifesteal, dmg, mana/hp regen, armor) je v tej auře)
5. ten dmg dostane ten, kdo ten duel vyhraje - takže když ti dá duel, chcípne v něm = ty vyhraješ, tak dostaneš dmg (nikdo jinej ho dostat nemůže)

-- úte 18. dub 2017 18:19:31 --

... já hledam jak blbec obrázek a pak mě předběhneš :D

-- úte 18. dub 2017 19:23:58 --

Jinak ještě, prosím nereportuj lidi za to, že hrajou špatně. Zvlášť na low ratingu bys musel reportnout skoro každýho :D. Ale hlavně máš jen omezenej počet reportů a je lepší je použít na debily, než na špatný hráče.
ObrázekObrázek
Legenda

Příspěvekod Stoky » stř 19. dub 2017 12:15:45

Ja ještě taky doplním k těm reportum. Je dobry si uvědomit, ze ne každý den je posviceni a ze hraje 10 lidi a kdyby v kazde hre byl jeden clovek co ma zrovna spatnej den, tak když odehrajes 3 hry denne, tak statisticky 2 hry tydne failnes (nekdy i vyhrajes)...to je proste statisticky vzorek.

Jinak reporty jsou na konci v prehledu. Nad kazdym hrdinou je palec nahoru nebo palec dolu. Palec dolu je report, a ty mají sve kategorie...kazda kategorie zacina kouzelnym slovickem "Umyslny". Takze z podstaty věci nemá cenu reportovat lidi co mají jen blby den, ale ma smysl reportovat lidi co umyslne feeduji (umyslne, neznamena ze zahraji spatne), feeduji kuryry a jinak ruinuji hru (muze prozrazovat vasi pozici, používat ability ve vas neprospech atd). Je to o subjektivnim pocitu, ale když reportnes spatneho hrace, tak ti pak presne nezbyde report na ruinera. Navíc to imho funguje tak, ze když reportnuty clovek dostane trest, tak ty dostanes report hned zpatky. Když někdo zahraje 2 spatne hry tydne tak se do low prio nedostane, ale kdo umyslne ruinuje jednu hru za druhou, tak ti ani ten report nesežere a mas ho hned zpatky.
Veterán

Příspěvekod TomulkaBambulka » stř 19. dub 2017 14:18:56

Tak zatím jsem ještě nikoho nereportoval, stačilo, když jsem viděl ty kategorie a máš naprostou pravdu.
Já měl za to, že palec nahoru je ocenění kladné a prostě palec dolů je jen obyčejné hodnocení záporné, ale když o tom člověk více čte, tak je to prostě pro případy jak píšeš.
Jinak zažil jsem člověka co neleavnul hru, ale jen stál a chodil kolem báze. Systém ho pak za neaktivitu nějak vyhodil či co, ale stejně jsme hráli ve čtyřech, tohle by na report asi bylo. Ale jinak to co popisuješ, to jsem ještě nezažil.

Jinak už jsem si asi našel hrdinu, který to potáhne na 1,5k mmr. Legion comander, to je opravdu dost nechutný hrdina na low mmr. Stačí koupit blade mail, shadow edge a je to. Tam dole, tam se wardy vyskytují málokdy, a když už tak observer, ale ne sentry, gem jsem viděl koupený jednou. Takže to bude rychlovka, otázka jen jestli vydržím hrát někoho vícekrát po sobě. :-) :-)
Nováček

Příspěvekod Trdlo » stř 19. dub 2017 14:44:46

Člověka kterej leavne nebo afkuje tak dlouho až ho systém vyhodí ze neaktivitu nereportuj, dostane trest automaticky od systému.
Pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 333
Počet komentářů na webu: 39
Dostal poděkování: 58 x

Příspěvekod Asmoday » stř 19. dub 2017 15:16:37

Přesně tak... u těch je to jen vyhozenej report.
A ten abandon je, když 5 minut nedostane žádný expy (proto se AFK obcházelo třeba tim, že NP portnul na cliff a zabíjel neutrály... sice nehrál, ale dostával exp, takže ho hra nevykopla :().
ObrázekObrázek
Legenda

Předchozí

Zpět na Dota 2 poradna