Problem s LP

Dotazy, rady, tipy a diskuse ohledně strategií, buildů, mechaniky, nastavení...
Pravidla fóra
Ještě než položíte svůj dotaz, zkuste nejprve použít vyhledávání. Třeba už někdo před vámi měl stejný problém a byl vyřešen.

Svůj problém popište, co nejlépe můžete. Když to půjde, přidejte i screenshot, kde je to přesně vidět. Hlavně se zmiňte v předmětu, o co přesně jde, protože předměty typu "Problém s Dotou", toho fakt moc neřeknou a ochuzujete tím sebe, že vám nikdo nepomůže.

Problem s LP

Příspěvekod papirafisaga » úte 10. led 2017 16:08:03

Mam otazku, ako casto dostavate low prio, ja totiz odkedy som par krat posebe dostal lowprio, mam ho kazde 2-3 dni nech robim hocico. Gainem za 2 dni mmr +200 (z toho vypliva ze som nemohol hrat zle a bol som v mute cize toxic som nebol) a ajtak som dostal lowprio. Neviete mi s tym niekto pomoct? Ci neprestat hrat dotu na tomto acc tak na mesiac alebo hrat chvilu iba normalnky alebo co s tym. Citim sa beznadejne pls help BibleThump
Mírně pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 121
Počet komentářů na webu: 91
Dostal poděkování: 10 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje2x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu3x

Re: Problem s LP

Příspěvekod myshek » úte 10. led 2017 16:18:23

Nikto sa nedostane do LP len tak, rovnako sa tam nedostanes po jednej leavnutej hre, pripadne nevydarenej hre a neslednym reportom. Tie akcie sa musia nahromadit....cize neflamuj, neleavuj, vyhybaj sa reportom a nebudes v LP :)
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 11
Počet komentářů na webu: 2
Dostal poděkování: 1 x

Příspěvekod hynekzalesak » úte 10. led 2017 17:02:24

Lidi bohužel dávají reporty za všechno možné a vypadá to že systém lidem kteří měli reporty a low prio příliš často teď je schopný dát low prio i třeba jen za 2 blbé reporty v jedné hře jelikož nejsi sám komu se to děje :) např. hraješ skvěle a ničíš enemy, v enemy týmu je 2 man party a oba ti dají report a už máš low prio, prostě vypadá to že valve nasadilo u toxic lidí kteří měli často mute a low prio příčku hodně nízko a stačí velice málo abys dostal další low prio ať už důvod reportů je nebo není oprávněný.
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1963
Počet komentářů na webu: 419
Dostal poděkování: 154 x

Příspěvekod miracle » úte 10. led 2017 17:05:13

nehraj dotu je to garbage
Obrázekhynekzalesak pure lover since 2014
Obrázek best casual invoker player till 4K
Obrázek Obrázek Obrázek pro

Za tento příspěvek miracle získal poděkování: 4x
ArinrejdSashaFuckingGreywillis22
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 1190
Počet komentářů na webu: 135
Dostal poděkování: 63 x

Příspěvekod Perspective » úte 10. led 2017 20:41:14

ja davam napr instareport ked ma niekto na steam fotke nazi sracky tak si odtial zves ten kriz plspls

// alebo ta mozu reportnut len tak 4fun, pozru si pred hrou dotabuff, vidia, RANKED, RANKED, RANKED, SD, SD, SD, SD, SD, SD, SD, SD, SD a nasledne ti daju insta report len tak aby sa mohli zasmiat na dalsich SD, SD, SD, SD - to som zazil
Člen
Počet příspěvků na fóru: 128
Počet komentářů na webu: 2
Dostal poděkování: 23 x

Příspěvekod Arin » úte 10. led 2017 23:33:02

No, pokud se někdy dostaneš do fáze, že jsi schopnej se dostat po jedný hře do low prio, aniž bys cokoliv řekl, tak je to pomalu na založení novýho účtu, protože z toho se snad nedá dostat. pak už je jedno co děláš nebo neděláš, týpci z enemy týmu tě budou reportovat protože je pleskáš a jsi zpátky

Já teď dostal po čtyřech hrách kde jsem řekl možná tak 2 věty do all chatu dostal low prio znova, bez jakýhokoliv intentional feedu/flamování.
Ale jo chlapi, týpek půlku hry proklíná moji rodinu do desátýho kolene, ale low prio dostanu já. LULULULULULULUL
[Allies] Purpose: i mean
[Allies] Purpose: one just has to look at the comments u leave on ur profile to know that ur mentally not sane anymore

to pull an arin means to play dota to the point of insomnia
Expert
Počet příspěvků na fóru: 946
Počet komentářů na webu: 42
Dostal poděkování: 225 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu1x

Příspěvekod rejd » úte 10. led 2017 23:50:45

odehral jsem low prio v ktery jsem dostal mute za hru kde jsem rekl dohromady 2 slova
pak jsem sel na ranked kde jsem 3x dostal hru kde jsem mel nejvic mmr a porad jsem mel mute
v 4,5 teamu jsem dostalo lowku
jj uninstal dobry reseni

Za tento příspěvek rejd získal poděkování od:
miracle
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 1605
Počet komentářů na webu: 323
Dostal poděkování: 952 x
1. místo na LanCraftu1x
Vítěz Dota 2 cARnage turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz Vánočního turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje.8x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu2x
Vítěz ankety MIDASKA 2013 v kategorii Hráč roku1x
Vítěz ankety MIDASKA 2014 v kategorii Support roku a PoV streamer roku2x
Vítěz ankety MIDASKA 2015 v kategorii PoV streamer roku1x

Příspěvekod hynekzalesak » úte 10. led 2017 23:57:11

tjn. valve vylepšilo report systém :D
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1963
Počet komentářů na webu: 419
Dostal poděkování: 154 x

Příspěvekod Asmoday » stř 11. led 2017 9:20:14

Nechcete se kouknout na viewtopic.php?f=8&t=24163? Schválně, jestli tam nebude nějaká korelace...
ObrázekObrázek
Gotta Catch 'Em All... POKEMON CHAMPION!
Legenda
Počet příspěvků na fóru: 9240
Počet komentářů na webu: 2918
Dostal poděkování: 1005 x

Zpět na Dota 2 poradna