Přeaggrování u věže/fontány

Dotazy, rady, tipy a diskuse ohledně mechanik, strategií, hrdinů, předmětů a všeho dalšího co se týká přímo hraní Doty.

Přeaggrování u věže/fontány

Příspěvekod KappaPride123 » ned 08. led 2017 18:56:03

Dobrý večer, zkoušel jsem v demu hrát Meepa a se všema 5 Meepama (se Scepterem) jsem si stoupl k nepřátelské fontáně a nechal ji na sebe střílet. Když ale přišli creepové, tak jsem bez problému přeaggroval ze svého Meepa na creepy, ale když tam už pak creepové nebyli, tak mi pak z jednotlivého Meepa na druhého přeaggrovávat nešlo, je normální, že mezi hrdinama přeaggrovat nejde nebo dělám něco špatně? Dělám to pomocí ''A'' (nastavení na deny) a levým klikem na Meepa, kterého si vyberu. Chtěl jsem si vyzkoušet přeaggrování mezi Meepama, abych se nebál občas na konci hry divnout až k nim do fontány a nějakou dobu tam přežít, když si budu přeaggrovávat na Meepy, co budou mít hodně HP místo toho, aby mi ta fontána útočila pořád na toho jednoho, děkuji za pomoc!
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 5
Počet komentářů na webu: 0
Dostal poděkování: 0 x

Re: Přeaggrování u věže/fontány

Příspěvekod qweriz » ned 08. led 2017 19:49:32

Ak som toto video sledoval pozorne, tak vzdy agroval iba s hlavnym meepom presne tak ako si pisal.
Obrázek
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 873
Počet komentářů na webu: 184
Dostal poděkování: 139 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu1x

Příspěvekod Perspective » ned 08. led 2017 19:49:39

Toto hore som posielal
Člen
Počet příspěvků na fóru: 127
Počet komentářů na webu: 2
Dostal poděkování: 23 x

Příspěvekod Stoky » ned 08. led 2017 19:56:12

Agro ma dve podminky...prioritu a vzdalenost...tim ze zautocis na pratelskou jednotku tim si agro "shodis" pro vez uz nejsi zajimavy a vez si vybere novy cil...podle priorit kdo utoci na hrdinu, kdo utoci na vez, kdo utoci na creepy a kdyz jsou dve jednotky se stejnou prioritou tak zautoci na nejblizsi. Takze pokud se neposunes od fontany a neprehodis ji jineho hrdinu porad na tebe bude utocit.
Hrabě Sandwich vynalezl sandwich. Samuel Morse vynalezl morseovku. Platon vynalezl plátno. A já Štoky vynalezl Fernet Štok...Bohudík.
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 762
Počet komentářů na webu: 287
Dostal poděkování: 136 x

Příspěvekod KappaPride123 » pon 09. led 2017 18:20:30

Děkuju všem za reakce a odpovědi, když jsem to zkoušel teď, tak aggrovat se dá jakýmkoliv Meepem, ale ta fontána vždycky automaticky zaútočí na toho Meepa, co je nejblíž, ne kterýho si já vyberu, takže když ty Meepy postavím do řady za sebe (1-5), tak ta fontána bude útočit na toho, co je první a pokud budu chtít, aby útočila na toho druhého, tak to musim přeaggrovat na toho druhýho a zároveň toho druhýho posunout před toho prvního, aby jakoby on byl zase ten první, protože jak už jsem zmínil, fontána vždy útočí na toho nejbližšího.
Nováček

Příspěvekod MrHaVko » pon 09. led 2017 18:43:06

qweriz píše:

Ak som toto video sledoval pozorne, tak vzdy agroval iba s hlavnym meepom presne tak ako si pisal.

ak som toto video pozorne sledoval ja, tak prehadzoval aggro s meepom na ktorého fontána útočila. ako zvyčajne.

Mysím že autor témy zabudol alebo nespomenul fakt, že fontána útočí na najbližšiu jednotku. Preto ak chceš zmeniť aggro na iného meepa, nesmie byť ten istý meepo najbližšie k fontáne.

btw, notail so sick, znudený výraz a pritom stlačil viac tlačítok za minútu ako 3k hráč za celú hru.
DotA player since 2006, until patch 7.00.
Mírně pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 176
Počet komentářů na webu: 67
Dostal poděkování: 22 x

Příspěvekod Sajgon » pon 09. led 2017 20:18:11

3k hrac jako ty myslis?
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 668
Počet komentářů na webu: 371
Dostal poděkování: 354 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje.9x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu5x
Vítěz DOTA2.cz 1v1 Robot of the Week turnaje5x
Vítěz DOTA2.cz 1v1 King of the Hill turnaje2x

Příspěvekod MrHaVko » úte 10. led 2017 8:02:56

Obrázek
Mírně pokročilý

Příspěvekod KappaPride123 » stř 11. led 2017 19:29:47

Říkal jsem, že fontána vždycky útočí na toho nejbližšího, takže jsem na to nezapomněl, ale když se na to video prostě dívám znovu, tak na 0:28 je jasně vidět, že přeaggroval na toho, kterej je 2. nejblíž :D
Nováček

Příspěvekod MrHaVko » stř 11. led 2017 19:58:39

pravda, tak potom tam musí byť ešte nejaký chyták v mechanike, však vždy keď chcel zmeniť aggro, tak klikol na hocijakeho ineho meepa a fontana začala útočiť na najbližšieho meepa, ale v 28 sekunde to tak nie je, hm... nahoda, bug alebo notail vie niečo čo my nie.
Mírně pokročilý

Příspěvekod Asmoday » čtv 12. led 2017 0:00:39

Tak to je zase ta 1. věc = priorita. V tu dobu to byl jedinej Meepo kterej útočil, takže na něj přeagroval i když byl dál než ostatní. Když si to hodně zpomalíš, tak je vidět, že i když tam Tide ještě je, tak ten 1. Meepo nic nedělá, 2. neni vidět a fontána přeagruje na 3., kterej bouchnul Tida.
ObrázekObrázek
Gotta Catch 'Em All... POKEMON CHAMPION!
Legenda
Počet příspěvků na fóru: 9010
Počet komentářů na webu: 2900
Dostal poděkování: 993 x

Zpět na Herní poradna