LFT/LFP Tým na dloudobé hraní

Hledáte klan nebo členy do svého týmu? Podejte žádost v tomto fóru.
Pravidla fóra
V tématech hledání týmů/hráčů pište jen pokud máte zájem nebo máte nějaký dotaz.

Urážlivé připomínky a příspěvky mimo téma budou bez upozornění mazány a jejich autoři dostanou varování.

LFT/LFP Tým na dloudobé hraní

Příspěvekod hynekzalesak » ned 07. led 2018 22:41:36

Zdravím :-)

Po delší době opět zakládám topic na téma skládání a hledání týmu, myslím že od posledně co jsem tu psal se dost věcí změnilo, ať už částečně můj herní skill a zkušenosti nebo moje časové a technické schopnosti.
V poslední době pro mne není až na výjimky problém udělat si čas o víkendu či večer v průběhu pracovního týdne, nejsem teď omezený jen na noční hraní, nemám už kancelářský pentium notebook z roku 2012 ale trošku lepší mašinu použitelnou na nějaké vážnější hraní a taky už nejsem 1k nula :-D nyní už jen 3k nula ale intenzivně hledám kde dělám chyby a snažím se maximálně zlepšovat, ne vždycky mi to jde.

Bohužel moje parta sestavená na nějaký turnaj který se pořádá jednou za půl roku není časově spolehlivá záležitost a navíc by si za to někteří z nich rádi nechali platit peníze které by s časem nabírali nekřesťanských rozměrů :-D
Proto se obracím na místní komunitu i nově příchozí hráče s tím že možnosti z mé strany jsou dvě :-)

Buď nabízím týmu který by měl ochotu vyzkoušet, se mnou hrát, pohodového hráče který se nejvíce vyzná na pozici carry hrdinů, nikdy neztrácí naději, snaží se spolupracovat, umí si přiznat chybu a neustále se snaží zlepšovat se a poučit se z chyb, každému týmu který by byl ochotný to se mnou zkusit a pustil by mne na pozici carry hráče bych byl velmi vděčný a snažil bych se maximálně.
Mám zájem učit se nové věci, a chtěl bych být členem týmu který by měl jasně nastavené časové podmínky a chtěl by se účastnit esl dota cup, faceit či jDL, taky s časem open qualifer na nějaké větší turnaje ale nechci předbíhat.

V případě že se někdo ozve a dá mi nabídku na hraní v jeho týmu bude toto téma víceméně uzavřené :-)

Pokud by se nikdo neozval, je tady druhá možnost a to že bych přímo sám zkusil složit tým.

V takovém případě hledám lidi kteří mají +/- nějak okolo 3k mmr což je archon 5 / vládce 5 (pro ty kdo mají dotu v češtině jako já :-D)
Hledám lidi na pozice:
2 / Mid
3 / Offlane
4 /Support
5 Support (Wardbitch :-D)
+ Důležité na kterékoliv z těchto pozicí ocením člověka který má trošku vůdčí schopnosti a zvládl by dělat kapitána týmu.

Důležité podmínky pro účast v týmu jsou:
Čas a ochota hrát, minimálně Sobota - Neděle několik hodin večerního hraní pro pravidelný trénink a účast aspoň na ESL cup
Hráč by měl být pohodový a naopak nebýt rage blb který umí jen nadávat na tým a ve chvíli kdy se nedaří tak je v tiltu a prakticky znemožňuje jakýkoliv zvrat ve hře :-)
Důležité je také mít TSko nebo Discord pro možnost aktivně komunikovat s týmem v průběhu hry.
Rád bych s takovým týmem zkoušel hrát všechno co bychom časově zvládali, zkoušet se kvalifikovat na různé turnaje a dojíždět na lanky kterých je po skromnu ale snad nějaké budou.

To je asi všechno co mě aktuálně napadlo :-)
Psát můžete tady nebo mě na Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198427601786

PS: Registrace do 12 sezóny jDL už běží a budou aktivní pouze do 21 Ledna :-) dlouho neváhejte.
私は絶対諦めない!

Obrázek
Guru
Počet příspěvků na fóru: 2075
Počet komentářů na webu: 435
Dostal poděkování: 160 x

Re: LFT/LFP Tým na dloudobé hraní

Příspěvekod Fazuliak » pon 08. led 2018 0:30:47

a navíc by si za to někteří z nich rádi nechali platit peníze které by s časem nabírali nekřesťanských rozměrů :-D

:twisted: :twisted: :twisted:
Obrázek

Za tento příspěvek Fazuliak získal poděkování od:
hynekzalesak
Člen
Počet příspěvků na fóru: 95
Počet komentářů na webu: 33
Dostal poděkování: 39 x

Příspěvekod zakyskua » pon 08. led 2018 4:08:15

Hynkovi prejebalo?
Začátečník
Počet příspěvků na fóru: 61
Počet komentářů na webu: 11
Dostal poděkování: 4 x

Příspěvekod hynekzalesak » pon 08. led 2018 5:08:12

Myslím to vážně :-) zkus to vzít z jiného pohledu, už jsem toho několikrát takřka nechal, hlavně protože jsem byl otrávený z rankedů, soutěživost a radost z týmových her mě ale nepřešla, tedy myšleno, takových týmových her kde si členy týmu můžu určit sám a vím že mezi nimi nebudou blbci ale lidi které znám a když budeme trénovat a sehrajeme se tak budeme mít šanci určitě uhrát i nějaká lepší místa na CZ/SK scéně a později třeba něco více, hrozně to letí a jsou to tři roky co to hraji, neznamená to že úspěchy čekám hned, cesta k nim je těžká, ale já jsem trpělivý a vím že když budu vždy dělat věci na maximum a zároveň se budu snažit ještě více zlepšit tak se výsledky určitě dostaví, jako vždycky se vším u mně :-)
Šlo by to napsat i slušněji, šlo by se o tom více bavit :-) já tě znám jen jako nick na fóru tak úplně nechápu proč tady k tomu vůbec něco píšeš, určité věci se od dřívějška změnili a já se pokouším aspoň částečně přiblížit k jedné z věcí které jsem si vždycky přál, to znamená hrát Dotu více profesionálně, mít možnost účastnit se různých turnajů a trošku více dostat čas na svoji stranu abych to mohl dělat, ne úplně ale částečně se některé věci daří a já nechci ztrácet čas.
私は絶対諦めない!

Obrázek
Guru

Příspěvekod Vodka » pon 08. led 2018 19:10:34

Čau Hinku, rad bych tě pozval do znamý značky DOLAN E-SPORTS :D ;) Jo, ale tahače hraju já, takže bys musel mě podporovat :D:D:D:D:D co ty na to? :-)

Za tento příspěvek Vodka získal poděkování od:
filozof
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1965
Počet komentářů na webu: 630
Dostal poděkování: 462 x

Příspěvekod hynekzalesak » pon 08. led 2018 21:40:26

Škoda že to nemůžeš brát aspoň trochu vážně :-) pokud nedám dohromady nic tady tak smůla ale ne pro mne, spíše škoda protože si myslím že by na CZ/SK scéně mohl vzniknout stabilní tým, když se nepovede tak budu hledat v zahraničí, battlecupy jsem taky hrál v NA a celkem v pohodě.
私は絶対諦めない!

Obrázek
Guru

Příspěvekod Jack_Lev » pon 08. led 2018 22:43:49

Ahoj hynku,
rád vidím že se zlepšuješ a chceš být jednou dobrý hráč v dotě dvojce... bohužel tvá popularita na cz/sk komunitě je asi taková jako popularita kde jaké rohožky před dvěřma... myslím to teď upřimně... v mých očích jsi relativně v pohodě týpek, ale až moc sis tady nadrobil... doporučuji hledat někde úplně mimo tuto komunitu, protože až na pár vyjímek tady je tak 50 furt stejných lidí (myslím fórum). Možná že sem časem zavítá nějaká existence, která to s tebou zkusí a možná i budeš míš stěstí, ale tady v tomto okuhu tvých JAKOBY přátel to budeš mít těžké.
What if I do? What if I dont?
Pokročilý
Počet příspěvků na fóru: 214
Počet komentářů na webu: 262
Dostal poděkování: 17 x

Příspěvekod hynekzalesak » pon 08. led 2018 22:56:38

Je to ještě trochu jinak, ozvali se mi zatím 3 lidi z toho se dvěmi už jsem si psal a zdají se být v pohodě, uvidíme o víkendu při prvním společném hraní jak to půjde a jak budeme spolu vycházet :-) tihle lidé sem vůbec nepíší a asi vědí proč ale i přesto jsem moc rád že to někoho oslovilo a chce to zkoušet.
A k těm kdo tu psali? Jednoho neznám, druhý je známý rádoby vtipálek u kterého kdyby měl hledat kdy něco myslel vážně bude to práce na několik let, myslím že v CZ/SK komunitě mám dobré přátele kteří hrají na vysoké úrovni, v pohodě se se mnou baví a hodnotí mne podle charakteru a ne podle herního ranku, do týmu by mne nevzali protože tomu opravdu není tak dávno co jsem byl mezi těmi nejhoršími a oni se snaží hrát na špičce, nemám jim to za zlé protože jsem si vědom že na ně mám opravdu hodně co dotahovat.
私は絶対諦めない!

Obrázek
Guru

Příspěvekod Kovajda » pon 08. led 2018 23:03:04

Jsem něco zaspal? Odkdy má Hynďa špatnou pověst? :o

gl v hledání^^
Blackplek: Nejlepší byli s Hemym a Kovajdou
Blackplek: teď jsou celkem trash

Za tento příspěvek Kovajda získal poděkování od:
hynekzalesak
Moderátor
Počet příspěvků na fóru: 1178
Počet komentářů na webu: 830
Dostal poděkování: 817 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje3x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu6x
Vítěz DOTA2.cz 2v2 Turnaje2x
Vítěz DOTA2.cz 1v1 Robot of the Week turnaje3x
Vítěz ankety MIDASKA 2013 v kategorii Objev roku - Tým1x
Vítěz ankety MIDASKA 2014 v kategoriích Staff roku a Online akce roku2x
Vítěz v anketě MIDASKA 2015. V kategorii Staff roku.1x

Příspěvekod oTecko » pát 12. led 2018 2:13:38

poslal som ti žiadosť určite sa dohodneme :)
Začátečník
Počet příspěvků na fóru: 42
Počet komentářů na webu: 9
Dostal poděkování: 1 x

Příspěvekod Arin » sob 13. led 2018 14:33:16

jo aha, pátá pozice kupuje wardy
díky hynku!
[Allies] Purpose: i mean
[Allies] Purpose: one just has to look at the comments u leave on ur profile to know that ur mentally not sane anymore

to pull an arin means to play dota to the point of insomnia
Veterán
Počet příspěvků na fóru: 976
Počet komentářů na webu: 47
Dostal poděkování: 228 x
Vítěz DOTA2.cz Sunday Madness Turnaje1x
Vítěz DOTA2.cz Haste Cupu1x

Příspěvekod hynekzalesak » ned 14. led 2018 20:19:26

Já to tak většinou mám když náhodou hraju toho 5 pos. supporta a jsem jediný support v týmu :-D jsem rád že mám botu, sticku a jinak nic... kecám :-D většinou se mi povede nějaký play třeba s cmkou že je fight v cliffu já se nějak dobře postavím a vycastím celou ultimátku takže mám za chvíli nejvíce killů, dmg a plný inventář :-D ...ale ze začátku to bývá bída.
私は絶対諦めない!

Obrázek
Guru

Příspěvekod Ares444 » úte 16. led 2018 13:58:25

Chtělo by to začít komunikovat a nebo přijmout žádost na druhém účtu ;)
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 4
Dostal poděkování: 0 x

Příspěvekod hynekzalesak » úte 16. led 2018 14:12:33

Něco k tomu sepíšu, ve zkratce zatím můžu říct že spolu můžeme průběžně hrát jako parta která bude hrát čistě pro zábavu a není v tom problém :-) ale tom co jsem měl možnost vidět na sobotním novoročním turnaji můžu naprosto bez iluzí říct že s ranky archon / legend nemáme šanci nejlepší týmy porážet a tudíž nemá smysl v tomhle ohledu nic moc skládat, hrát velké turnaje jen pro zábavu nechci :-) není zábava nechat se převálcovat výrazně lepším týmem.
私は絶対諦めない!

Obrázek
Guru

Příspěvekod Ares444 » stř 17. led 2018 16:28:17

No tak pokud se chce člověk zlepšovat tak je daleko lepší si zahrát proti nějakému 6k týmu i za cenu toho že dostane totální rekt. Furt je to na zlepšení daleko lepší než pub kde z 80 % chytneš týpky, kteří spolu ani nevolají. Navíc třeba taková joindotaleague je rozdělená na divize podle úrovní ještě tam je rozřazení takže by člověk asi těžko narazil na tým, který je o více než 2k výš. A popravdě nevím co očekáváš od lidí se kterýma se sejdete jednou za půl roku :) (jak jsi psal)
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 4
Dostal poděkování: 0 x

Příspěvekod Maskett » stř 17. led 2018 17:39:19

Nevim imo keď si 2k napriklad a dostaneš 6k enemy tak tí enemy možu robiť čo chcu picknut 5 supportov aj tak ťa rozjebú na kusy za 15 minut a neviem čo si z takej hry odnesieš
Obrázek

Za tento příspěvek Maskett získal poděkování od:
JimmyX
Guru
Počet příspěvků na fóru: 1974
Počet komentářů na webu: 676
Dostal poděkování: 427 x
Varování: 1

Zpět na Týmy, hráči