Advertisement

Zakládáme tým/skupinu/partu

Hledáte klan nebo členy do svého týmu? Podejte žádost v tomto fóru.
Pravidla fóra
V tématech hledání týmů/hráčů pište jen pokud máte zájem nebo máte nějaký dotaz.

Urážlivé připomínky a příspěvky mimo téma budou bez upozornění mazány a jejich autoři dostanou varování.

Zakládáme tým/skupinu/partu

Příspěvekod MrTheSalter » stř 06. zář 2017 15:51:04

Ahoj všichni.
S kamarádem, se kterým už se nějaký ten pátek známe, zakládáme tým/skupiny/groupu, říkejte si tomu jak chcete.
Nejprve malý prequel k samotnému uskupení - Oba jsme už ve věku, kdy nejde hrát každý večer, zároveň nás ale nebaví hrát s random lidmi, random hery atd. Oba jsme dříve hrávali v týmech, klasicky tryhard CMka a chybí nám to. Na to, abychom se ale zase pouštěli do podobného tryhardu, už není čas, síla a co si budeme nalhávat ani nálada.

Představa je taková, že dáme dohromady 7-15 hráčů (klidně víc, když bude zájem). V této skupině lidí, bude každý mít svojí pozici/roly (max dvě). Z celé skupiny poskládáme vždycky tým, nebo dva, dáme TS a půjdeme "tryhardit" CMka, popřípadě TMM. (S tím, když nás bude online např. 7 se nějak vypořádáme)
Později třeba i nějaký malý turnájky atd.

Cíle skupiny:
-Pomoci si navzájem zlepšit osobní skill (Tzn. hate: "hraješ hovno" není vítaný, ale věcná kritika - "Newardi, ty kokote, když nevíš, kde jsou soupeři, jen jim dáš free kill" je OK)
-Dát dohromady partu pohodových lidí, ze kterých půjde bez problémů složit mix na kde co.
-Moci si po práci zatrajhárdit a snad i trochu zvednout MMR :)

Požadavky:
-Nebýt vyloženě Hejtr - Každý máme občas náladu, že někoho pošleme do... no vy víte kam, ale pokud tu náladu máte 24/7 u are not welcome.
-Nebýt úplný kid - Neberte to špatně, ale prostě... Pohodu u doty, si představu jinak, než s chlapcem, který píská jak psí gumová hračka
-Umět alespoň základy - Neříkám být pro, ale alespoň tušit.
-Být jen takový PRO aby nám to ještě dovolilo hrát spolu

Ideálně pak
Umět přijmout kritiku
Být friendly a ne úplný introvert.

A na závěr něco málo o nás
TheSalter (moje maličkost... no vlastně je mě docela kus, ale to nechme stranou...) - Aktuálně jsem v solo MMR na hranici 4K (té spodní #SadFace), hraju v podstatě pouze supporty, v dotě mám vypalených +- 4K hodin. Jsem ten typ, který rageuje v podstatě jenom v případě, že to kurví on sám jinak spíš "Nice-guy". Většinou jsem byl zároveň IGL a picker, nemám problém v tom pokračovat (ne vždy dobře), pokud se ale najde někdo schopnější nemám problém mu tu pozici přenechat. Mám fakt dost dobrej hlas! (pokud teda nezpívám...)

Zaprdok - Slovák. (Má cenu pokračovat?) - Druhý supp/Offlane - Solo MMR něco kolem 3.7, skupinový stejně jako já někde hluboko pod 3K (2.6, nebo tak). Dotu hraje aktivně od 1.. Většinou v pohodě chalan, občas kokotko na zabití. Za dobu co hrajeme spolu už docela vypiloval "Ř"! Krom Doty, se občas snaží tvářit, že má i aktivní život, takže občas není online s výhovorkou typu "jsem na koupališti", nebo "horolezim". Ale většinou je to stejně usedlej nerd jako já.

Kdo má zájem přidat se do této skupiny, přidejte si mě na steamu:
http://steamcommunity.com/id/thesalter
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 2
Počet komentářů na webu: 0
Dostal poděkování: 0 x

Re: Zakládáme tým/skupinu/partu

Příspěvekod Elshair » ned 10. zář 2017 15:42:53

Zdravím, měl bych zájem nejlépe MID. Přidal jsem si tě.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198138522773
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 7
Počet komentářů na webu: 6

Příspěvekod Cooper » ned 10. zář 2017 19:00:15

http://steamcommunity.com/id/LazyHC pouze support, zkušenosti nějaké jsou a solo mmr mám kolem 2,5 teď 2,3k
Naposledy upravil Cooper dne pon 11. zář 2017 15:30:30, celkově upraveno 4
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 13

Příspěvekod MadeInHell » pon 11. zář 2017 8:07:03

Zní to fajn, určitě se přidám, až přijdu z práce. vyhovuje mi 1. pozice, popř. offka, ale v žádném případě mid nebo supp, protože stojim za hovno.
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 6

Příspěvekod MrTheSalter » pon 11. zář 2017 9:29:34

Ahoj, děkuji všem co si mě přidali.
V průběhu tohohle týdne proběhnou nějaké první pokusné hry (Když budete online, invnu Vás, pokud nebudete moc nic se neděje.) - To neznamená, že by se nemohli i potom přidat další hráči.

Možná Vás poprosím, aby ti co si mě přidali, pak ještě napsali na steamu - ne všechny jsem si označil, tak abych věděl.
Díky,
Salter
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 2

Příspěvekod milkshake » úte 12. zář 2017 11:02:53

1300 mmr, 23 let. Invite me :-D
Nováček
Počet příspěvků na fóru: 14