Přihlašte se do beta testování Doty 2!
Aktualizace 7.3. 22:34: Přepsán návod na získání přístupu dobe ty Doty 2.
Ještě nemáte přístup do bety? Je mnoho způsobu jak se do bety dostat, tento je ten oficiální, kde vám pozvánku pošle přímo Valve.
Po přihlášení do bety nebudete mít hnedka přístup, jen se dostanete na seznam čekajících, z kterého potom Valve vybírá ty, kterým pozvánku odešle.
Návod jak se přihlásit do Dota 2 beta testování:
1. Potřebujete Steam účet a nainstalovanou Steam aplikaci na počítači. Registraci nebo stažení Steamu najdete na této stránce.
2. Zapněte Steam a přihlašte se.
3. Klikněte na tuto adresu, která vám otevře dotazník ve Steamu. Je to ta samá adresa, která je na oficiálních stránkách Doty 2.
Přeložené otázky si můžete přečíst z tohoto obrázku:

Po vyplnění dotazníku už jen čekáte na pozvánku od Valve, která vám příjde e-mailem. E-mail vypadá následovně:

Každý hráč, kterému bude pozván díky tomuto způsobu, dostane automaticky další dvě pozvánky, které najde v Inventáři na STEAM profilu. Tyto dva klíče můžete poslat kamarádovi nebo komukoliv jen chce, to je na vás.
Komentáře
Lehce přetíženo
to tlacitko na nikde neni
ta beta bude poskytnuta vsem kdo na to klikli? nebo se vybere urcitej pocet lidi z tech co na to klikli a ostatni maj smulu?
jaka je pravdepodobnost, ze se dostanu do vyberu? :D protoze myslim, ze open beta bude az tak nekdy v roce 2012 a do te doby to nevydrzim
Doufám že se do té bety dostanu protože toto je best game.
na konci roku uz se budu pomalu zacinat pripravovat na maturitu, takze moc casu nebude, tudiz pokud se nedostanu do close bety tak cas na hrani bude az v lete 2012 (pokud teda odmaturuju, dnes ta statni maturita neni pro studenty zadna jistota, nikdo nevi co ma od ni cekat)
no sance bych si moc nedaval bere se 1000 lidi ..
podle me v tom rozhovoru nemyslel 1000 hracu ale tisice hracu
zaznelo hundreds of thousand (stovky tisic)
Kolarik12 --- Hele se státní maturou si nelámej hlavu, pokud nejsi uplnej idiot, tak odmaturuješ. Já maturoval minulý rok a celej jsem ho propařil Dotou a to i svatý týden pred maturou. Dokonce i den pred samotným zkoušením... Bez učení jsem měl dobré výsledky. Takže DOtu pař jak se dááá!! :D
:D a co si studoval muzu-li se zeptat? cetl si treba tech 20 knizek?
já jsem studoval evropskou obchodní akademii a četl jsem jednu knížku :D stačí filmy a přečíst si obsahy děl někde na internetu ze čtenářských deníků... a naučit se o tom tak 3 min mluvit (i to je až až) :D takže neměj strach ;)
studoval jsem Automobilní školu v Českých Budějovicích obor Autotronik. Knížky jsem nečetl nejsem magor... :D mezi dotama jsem si pouštěl zfilmované verze, těch jsem měl ale pouze 16, tak jsem doufal že si nevylosuji ty zbývající 4 a nevylosoval :DD
Chci se zeptat jestli se dá někde zjistit, jestli bude Dota2 placená nebo to bude udělané tak, jako je to ve hře League of legends. To znamená že platit nemusíte nic, ale pokud chcete nějaké rozšíření nebo tak tak si můžete koupit téměř cokoliv.
Já bych to radši udělal tak aby se hra jednou koupila za nějakej normální peníz a pak už nikdy nic, Valve ukázalo že když si jednou hru koupíme o hru se umí starat a pořád zadarmo jí rozšiřuje, viz třeba Left 4 Dead 2 apod... Takle aspoň ubyde noobů, leaverů apod havěti, protože doufám že dkyž už si to někdo koupí, tak podobný svinstva jako teď na Dotě se dít snad nebudou, nebo jen minimálně... Jak hra bude FREE tak tam bude havěti spousta...
to jenicek: Zatím se to neví, jaký model platby/plateb Valve použije. Osobně bych bral malou počáteční investici (15-25e) plus solidně nastavený mikrotransakce.
to Paulie: naprosto souhlasím, tohle nesnáším na lol, samej blbeček co si po banu udělá novej účet
Zdar , doufám že to bude jednorázová platba a pak plnohodnotná hra, žádný doplatky navíc. Takto to bylo u HoNa a naprosto bezproblémové, parádní komunita .
BTW tak proč hrajete LoLko? ja vím že tam sou porty zadarmo.. sou tam řasy... nejdou tam deny.... je to víceméně jednodušší....
Zkuste radšej HoNa, když tam budete skillit, není se čeho bát v dotě 2...
HoN je víc profesionální jak LoL, ale Dota 2 mu to pravděpodobně natře,
Jinak jak to je s tou betou?? kdosi mi říkal ,že dnes mají rozesílat klíče... ví někdo datum kdy dostaneme klíče??
SkelZr - skade mas take info? Aj ked odpoveda to tomu 3tyzdnovemu intervalu co pred par tyzdnami dali
Prosím jak zjistim jesli sem se dostal do vyberu bety ? a kdy to tak bude co ? ;) hraju normal dotu tak 5 let asi takze dvojku sleduji kazdy den :D
Tlacitko na registraci uz tam nikde neni... takze predpokladam ze uz neni mozne se registrovat do Bety ze.. :-(
Mělo by stačit pouze vyplnit tu anketu, odkaz na ní najdeš zde: http://www.playdota.cz/novinky/valve-zacne-hromadne-zasilat-beta-klice
jen otázka za jak dlouho vám přišel key???
3 měsíce? Myslím ... Když byl první International tak sem si to posílal a pak mi to někdy prostě přišlo asi po 2 nebo 3 měsících :P
nikdy :D jsem na playdote i přes steam reglí
Když už hru máš z jiného zdroje, tak ti invite od Valve přes steam už nedojde, to je logické. Na playdotě může dojít, ale na to se neptá.
Od valve jsem ho dostal tak po měsíci čekání, takže pohodička :)
a invite už asi nikdo nemáte co?? :D já vim blbá otázka ale zkusit to musim
neviete niekto kedy približne bude open beta ? vravelo sa v polovici februára 2012 ale zatiaľ nič :P už sa neviem dočkať až si ju vyskúšam lebo beta kľuč sa mi neušiel zatím drtím klasickú :P war 3
Nikdo neví, původně se říkalo, že bude dokonce už někdy v listopadu 2011. Valve nikdy oficiální zprávy o open betě nevydali, jenom naznačili, že další international (někdy v srpnu?) už by měli mít možnost všichni sledovat přímo ze hry.
Mam tu mensi problem ... Pozvanku do Doty 2 Jsem dostal .. ale nedostal jsem ty dalši 2 .. da se stim něco udělat ?
Ostatné dva by si mal mať v Inventári.
Já mám takový pocit, že valve už dává jen jednu pozvánku... Už nedávají další 2...
Ve steamu se vyznam .. nikde nejsou .. taky jsem si rikal ze uz davaji jen jednu .. na rozjezd davali +2 protoze chteli zehnat lidi
Ľudia neviete či chodia 2 keye zadarmo ? Pre friends? Mne nedošlo len pre mňa. :( Chcel by som pre kamošov.
ale v me library dotu 2 nemam :(
Kedy pride ten Email??
Kdyby měl někdo klíč navíc a chtěl poskytnout někomu druhému aby též testoval, tak se nebudu zlobit, dyštak email Ubuntus@seznam.cz
Zdar všichni ..
přišel mi ten email,a ten klíč nikde,nikde nic pomocí čehož bych to moh hrát... dotu 2 sem stáhl, najede mi,ale potom už to jenom píše connecting to the dota 2 network,a dál nic... co teď? prosim pomoooc
jupíííí, nádhera... konečně pařím doma
prosim poradte mi poslali mi invite ale nvm jak mam hrat na steamu kdyz to chcu instalovat tak tam mam furt tu zadost o invite =(
Prosím nemáte někdo přebytečný klíč? když tak pošlete zprávu ;) děkuji
cau chtel sem se zeptat dostal sem pozvanku od steamu jo ale nevim kde mam ty klice pro ty pratele nemuzu to nikde najit porate prosim
Není nějáký rychlejší způsob jak se tam dostat?
Hele dostal jsem pozvánku do dota 2 už ji hraju,ale chtěl bych kamošovi poslat Dota 2 key,ale nedostal jsem ho tu jak píšete pod obrazkem.
Za kolik dní příjde ta pozvánka?
Už mi ta pozvánka konečně přišla a ještě se chci zeptat kde najdu ty klíče pro přátelé?
XD ankerek jsem přehlídl
Vy tu všetci melete, že už neposielajú DotA key + invite, ale to je bullshit, lebo ja som vyfasoval key aj invity.
Na začátku té dávali všem, pak přestali, kvuli nedostatku serverů. Pak je asi zase dávali, a od tý doby někdo píše, že ne, někdo že jo... je to už asi na náhodě. Ale nemusí se tu přece každej, komu ty klíče nepřijdou, ptát kde jsou.
za kolko mi to pride na ten steam ked som to pred 3 dnami vyplnal ? :D :D :D
a ked mi to maju poslat na ten e-mail odkial ho zistia ? ? ?
email zistia podla steam accountu - tam si zadaval svoj email. a kedy to pride _? zajtra alebo az o 4 mesiace. a mozno az ked skonci beta. kto vie. ja osobne som ho dostal az za 3 mesiace. najednoduchsie je si ten invite od niekoho kupit za 10 Eciek.
nepoznate nejaky richleši spôsob ako dostat dota 2 ? prosim pište :D
najrychlejsi sposob je si to kupit od niekoho za par eciek. a mas to aj do 5iatich minut a mozes hrat. co viac chces.
je pravda ked si urobím viac učtov na steame a so všetkými požiadam o dotu 2 tak mam väčšiu šancu že mi ju pošlu :D.
Mam jeden volnej prázdnej stream účet (je tam jenom dota 2 s 0 nahratýma hodinama) na prodej popřípadně na výměnu, zájemci pište nabídky do PM
ja by som bral ale zakolko ? :D
A TEN KLUč MI POslu na meil ? :D
chci se zeptat jak dlouho trvá dodání toho emailu
všude se tu rozdávaj klíče po desítkách... nemusíš čekat ani den, stačí napsat do nějakýho topicku, kde je lidi zadarmo nabízej
prosim prosim může mi někdo darovat klíč?
Prosím dal by mi někdo 1x klíč k Dotě 2 moc rád bych si jí zahrál .
dal by mi nekdo klic na dotu2 moc prosim
Děkuji

